Home > Farmville, online oyunlar en iyi

Farmville, online oyunlar en iyi

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Zynga online oyun, gerçek zamanlı olarak çoğu bir yaratıcısı şirketidir. Zynga Ben Yahoo ve alanlarda bu çalışma biri gördüğümü hatırlıyorum olarak gün önce zaten bu geldi, ama şimdi tüm potansiyel monte gibi görünüyor Facebook büyüsü kiminle her geçen gün entegrasyon artmaktadır.

En Zynga oyunları aynı mantık var, bu yüzden en yaratıcılarının marifet şaşırtmak için Farmville bir göz atalım.

1. Yaratıcılık. Bu kesinlikle bir Flash uygulaması üzerine monte edilmiştir Farmville en ilginç cazibe, yüksek kaliteli grafikleri ile gerekli adımları büyümeye iş nesneleri.

Farmville herkes için değil, ama üzerinde zevk bulmak herkese şekilde diğer faaliyetleri etkileyecek değil kriterleri tanımlamak gerekir obsesif, o kadar olur. Ve online oyun işletmelere avantaj elde etmek için çalıştı kıskanç-herkes – Bu yaratıcı bir sürpriz terk deha ile Zynga neden olur.

clip image001245 Farmville, the best of online games

Zaman devam ile kullanıcılar, verimlilik arasında ödün, hileler büyümeye buluyor, estetik, para tasarrufu, kompulsif alışveriş ve başarı memnuniyeti … bir oyun her şeyi.

3 Güncelleme. Farmville yaratıcıları yeteneklerini sürmez, ben kahve birkaç bardak ve saf bir tek esrar sadece iki kıllı adamlar izlenim düşünme (*) Ne haber oyun için her gün koymak olacaktır. Gibi şimdiye kadar son iki ay içinde görülmüştür gelişmeler:

Işbirliği, Hangi birden çok kullanıcı bazı oldukça kırmızı kamyon ve tabii ki daha fazla para değiştirmek olarak elde edilmesi, birlikte çalışabilir. clip image002175 Farmville, the best of online games
Fazla yakıt ve daha fazla para için, yakın bakkallarda ürünleri satın almak için kullanıcıların ilgisizlik geri verdi fabrika üretim,. Bu arada, bir şarap fabrikası, bir spa ya da bir fırın, yavaş yavaş büyüme ile her biri tüketilmektedir ne geri. clip image003133 Farmville, the best of online games
Fazlası yeniden eğitmek ve mantarı bulmak için domuz göndermek için domuz ahırı,. Bu zeytin ağaçları meyve görmek bırakılır ne kullanımı ve gerekli sabır geliştirmektir. clip image00494 Farmville, the best of online games
, Bir garaj alabilirsiniz kendi sosyal yardım kapasitesini artırmak için araçların büyüme. Eğer yakıt var ise, bu fazla 500 tarlaları bir çiftlik büyüdü ve bir kaç tıklama ile hasat edilebilir. clip image00560 Farmville, the best of online games
Kalır ve tüm eserler kurtarmak için herhangi bir sınır var gibi görünüyor bir delikten depolama genişletme, 5 peso için satmak tartmak verir. clip image00645 Farmville, the best of online games

Bu kaldıraç oyunların tüm özellikleri kullanıcılara aramak için sigorta istatistiklerinden ortaya sadece bazı örneklerdir. Artık neredeyse 80 bazı kullanıcılar seviyeleri ‘büyümeleri sürekli evrim olmuştur. Bu yaratıcılık, yeni ve deneyimli bir kullanıcı hem büyük bir konakta çok para harcama zevk almak ve kendi fabrika ve piyasadaki değeri yüksek hasat tarlaları satan birkaç gün içinde kurtarmak için motive eder.

Ve her şey bir oyun …

Bu yaratıcılık ve kullanıcılar ile etkileşim ilginç bir örnektir. Onlar sürekli hata ‘genellikle inek eksik düzeltme, eşitleme hataları veya yavaş yenileme işlemi iletişim halindeyiz.

2. Karlılık. Masaya Farmville iş modeli duydum herkes kendine sordu:

Ve ne iş bu iş arkasında?

Oyun taşımak için umutsuz için, küçük uçakları ve bir saniye içinde bitkileri büyümeye ödünç hangi ile sanal faturaları bir miktar için bir dolar değişen gerçek bir günaha, böylece çok emici. Bu kredi kartı, PayPal ya da hizmet noktaları ‘itfa ile, kadar 50 $ 1 paket halinde satın alabilirsiniz.

Günlük Facebook Farmville kullanan kullanıcıların milyonlarca emin Sağ bölmede reklam tıklama çok yapmak. Eğer Farmville.com gelen oyun eğer, aynı yerde AdSense reklamları vardır; daha fazla alan ve sadece buradan verilebilir bazı araçlar olduğunu avantajı ile. Ayrıca cep için Farmville vardır.

Zynga ofislerinde iş akışı bir masa üzerine yenilikleri kabataslak tasarım ve pazarlama departmanı, gelen, çok ilginç olmalı, daha sonra Adobe Illustrator ve Flash tasarımcıları, kendi zekâ katman uygulama programcıları … çok cool her şeyi zevk verir.

3. Topluluk. Kullanıcılar, popüler olmak için Farmville, popüler. Facebook önce sempatik değil dahil kişi, görülen, ama bu oyun yardımıyla hiç insanlar var, bana söylediler, Algılarını en farklılıklar geliştirdik.

İlginç bir örnek olarak, Haiti’de yardım için okul malzemeleri toplama gibi nedenleri, olmuştur. Kampanya kullanıcılardan 400.000 bağış yönetilir hedefi, dayanıyordu; Zynga bu projeye 100,000 Dolar bağış olur. Buna karşılık insanlar stratejik bir köşesine yerleştirildi güzel hediyeler için onların ödülleri itfa.

Burada, çok gösterişli basit ve temiz çiftlikleri, bazıları bazı örnekler bırakın. Küçük bir tat, ama üretken ile diğerleri. Yazı yazma sırasında, onlar vardı seviyesidir.

Seviye 84, Kadar makine kilitleniyor. Bu kadar çok saklamak zorunda değil stresli olmalıdır rağmen ayrıntı düzeyinde, her şey, yerde şey (**).

clip image00730 Farmville, the best of online games

Seviye 82, Bu basit bir tasarım, üretken çiftlik. Eğer yaklaşım ise, her bölüm iyi ağırladı küçük bir alandır. Muhtemelen saat ve saat mutlu olmak için bir çit hareket olmuştur.

clip image00823 Farmville, the best of online games

Seviye 63. Bu son derece ağır, ve bazı can sıkıcı köpekler yavaş neredeyse kovalayan. Ayrıntı yakın düzeyde, çok güzel.

clip image00920 Farmville, the best of online games

Seviye 54.Bu verimlilik diyoruz. Merkezi bulunan avatar daha hızlı ve çiftlik etrafında hareket değil iş yapar.

clip image01014 Farmville, the best of online games

Seviye 53, Güzel ayrıntıları ve kahverengi arka plan ile burada bulunmaktadır.

clip image0118 Farmville, the best of online games

Seviye 47, Bu bir depo için kullanmak ne bilmek değildir.

clip image0123 Farmville, the best of online games

Seviye 29, Bu ben seviye 70 olacak zaman görmek istiyoruz.

clip image0133 Farmville, the best of online games

Seviye 22, Orada gidiyor …

clip image0142 Farmville, the best of online games

TERCÜME NOTLAR:

(*) cranearBu fiil bir İspanyol jargon var düşünmek.

(**) Calacheİspanyolca Bu kelime ‘trasto’ kelimesi ile aynı anlama gelir. İngilizce anlamda şey,önemsiz parçaları.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.