Faceci, którzy chcą żyć …

clip image001126 Guys who want to live...Ostatniej nocy miałem przywilej zaproszenia na ślub, który opuścił mnie ciekawy smak na podniebieniu, w tych dniach, że egzogenne prognozy (jeśli damy im szansę) najbardziej mogą zaoferować jest możliwość wyboru narzędzia z co wyciąć naszych żyłach.

Byli młodzieńczy para, choć teraz nie ma tak, ale przy okazji, jak mam je znać (nadal uważam je młodo) i oglądanie zaproszenie wysłali mnie, wydaje się, że w dalszym ciągu uznając je za tak.

Ona, bardzo ładna panna, Civil Student Engineering, był moim uczniem w jednym z moich AutoCAD kursy, on, jeden z najzdolniejszych przedmiotu reklamy, w tym czasie uczęszczał Business Administration. W jednej z przerw nie zaręczył; pamiętam, jak ich oczy błyszczały wieczorem natomiast, z różnych pokoi, ale skorzystał z Yahoo Messenger. Ups! To było kilka lat temu.

Ślub odbył się bez ostentacji, proste, z żydowskiej atmosferze tak blisko do jego stylu, sam zdaje się cieszyć tak samo. Ich obietnice pokazał mi, że są ludzie, którzy chcą robić rzeczy w tym życiu z optymizmem wykonują wewnątrz.

Nie potrzeba wiele opiekę od godziny policyjnej, która została narzuca demokratycznego kryzysu ważniejsze było to upamiętnienie dnia kalendarzowego. Słuchając tego, co ten młody człowiek zaproponował przed stos kamieni z Ziemi Świętej, mnie zrozumieć prostotę ich sercach i przyjemność dla robić coś dobrze, nie tylko dlatego, że znaleźli się w obliczu swoich krewnych.

Na koniec, pomogłem im ich ślub przedstawia który ledwo mieści się w tylnej części mojego vana, więc poznałem małe mieszkanie, gdzie mają nadzieję na rozpoczęcie. I nie dostać się do sypialni, ale w małym życia, widziałem deski kreślarskiej wykorzystywane przez nią, prawdopodobnie pamiętając walki z rapidografów Uniwersyteckiego czasach, w drugą stronę, znakomity styl maniakiem z jego komputera, te i inne małe szczegóły pokręciłem pamięć ostatnich 12 sprężyn.

Po tych wszystkich latach, między sprzecznymi poglądami mojego przyjaciela z Gijon, który nie chce nic z sukni ślubnej i mój przyjaciel Ecuatorian która dałaby wszystko, by ożenić się z pierwszym, pod warunkiem, że ją kocha, jak mówi w swoim liście kontrolnej , widząc ten odcinek w nocy, przypomina mi, że życie powinno być proste, a nie tracąc głowy powinny być w stanie uprościć 15 długich lat, do listy oddzielone przecinkami tekstu, który nie zawiera kolumn dynamicznych obliczeń lub wartości logiczne; ale opiera się na prostych rozwijanych, które mają jak najwyższych klimatyzatorów, segmenty nie więcej niż 15 minut; tym kolumną przez niespodziewanych czynów i bez szczęścia z tej właśnie nazwie.

Teraz nie używam Yahoo Messenger, ani ich, nawet nie wiem, że ich e-mail lub ich użytkowników Skype. Aby skontaktować się z mnie, robią to osobiście. Tak, czas minął, ale widziałem w ich oczach tę samą jasność tego popołudnia daleko.

Nie oczekuję, mogą iść dobrze, wiem, że będzie dobrze. Życie podjęła nas przez różne sposoby, więc teraz nie wiedzą, że ja pisać na blogu (Specjalne Hiszpański idiom: “geofumo” special egeomate synonimem) Z anonimowości tego miejsca, ale uważam, że nie trzeba czytać ten post, bo co tu jest napisane oni już wiedzą.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.