Home > egeomates w locie, styczeń 2009

egeomates w locie, styczeń 2009

Panowie, te dni są ze zbyt dużo pracy ibardzo mało czasu, aby wykonać wszystkie zadania (Hiszpański Idiom: “estos dias son de correr” ), Pomiędzy końcem planu operacyjnego na ten rok, spłatę ostatnich bilansów roku i pogawędzić z burmistrzów zakresu, co to oznacza, ustawić wartości katastralnych w politycznej lat … Uff!

Przygotowanie do replikacji kurs Total Station, przy okazji, kiedy widzę zdjęcia w raporcie, jak to rozumiem, dlaczego tak wielu prawie płakał, bo skończył się poprzedni kurs.

W międzyczasie, oto kilka ciekawych linków dla tych, którzy lubią dobrą czytelność i wysoką filozofię poziom (egeomates).

Dobry Pali

clip_image002Stereowebmap, Widocznie widzenie stereoskopowe w internecie, bardzo ciekawe, nadal jestem głęboko analizując (Hiszpański Idiom: “craneando”), Jak nie udało się.

clip_image002[1]Geo bez splotów, W języku hiszpańskim przypomnienie o PostgreSQL, PostGIS, MapServer, PHPMapScript napisane przez Andres Herrera. Przy okazji dodać do swojego czytnika to blog, który zawiera wiele ciekawych treści

clip_image002[2]Forum Teledetekcja , Oscar Arostegui inicjatywa. Mamy nadzieję, że może ona rosnąć i nie przynosi mu tak wiele siwych włosów będących na moderatora strony … który wymaga dużo cierpliwości ze wszystkich rodzajów użytkowników.

clip_image002[3]Dziesięć prognozy na 2009, Ciekawy temat tego, co może się spodziewać w tym roku w geoprzestrzennych.

clip_image002[4]Gwatemala czyni innowacje, aby mieć Pierwszy park publiczny z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, tylko myśleć o bezpieczeństwie, ponieważ dla złodzieja jest to idealne miejsce dla coraz technologiczne zabawki.

clip_image003Co się dzieje na forum

clip_image003[1]O AutoCAD i innych złych oprogramowanie

clip_image003[2]O mapping web

  • Placeopedia, zlokalizowanych geograficznie wikipedia
  • Automatyzacja Cache Google Earth
  • Google Transit w 50 miastach
  • Wkładanie Otwórz ulic w poście

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.