Home > egeomates, historia mojego życia

egeomates, historia mojego życia

 

clip image00113 egeomates, the story of my life

Ponad 35 lat temu (dawno temu), że dano mi możliwość uczestniczenia w konkursie bardzo ciekawy. Było tylko jedno miejsce, aby dotrzeć, i po prostu, kto zrobi najlepiej będzie wziąć. Pamiętam tak wielu konkurentów, jak widziałem, wiele z nich lepiej wyszkoleni, szybciej, mądrzej, bardziej złośliwy i więcej nawet lepsze umiejętności niż ja.

Walka nie była krótka, konkurencja była żmudna, należy ja miałem bardzo długą podróż do mojego stanu, moja niewinność nie może być bardziej naiwny do zawodowego i osobistego zazdrości innych. Pamiętam, że musiałem przełamać barierę zmęczenia i bólu, siły wzmocnienia, które nie było podczas gdy inni musieli opuścić lub usiąść na chwilę, by odpocząć. Inne miały złą drogę; stracili węch, instynkt. Inni nie mogą być nawet słuchać o mnie, że zostały zmiażdżone w środku tłumu najsilniejszy.

Na koniec, podsumowując, jak trudno było, miałem szansę wygrać.

To jest historia mojego życia.

Gdybym miał okazję, by wygrać pierwszy wyścig w moim życiu, kiedy po prostu mierzy 6 mikronów, miałem prymitywny instynkt i ogon dużo jak inni. Musi Wierzę, że mogę być w stanie wiele więcej sukcesów teraz, że mam możliwość decydowania, myśleć, kochać, konsultacje, zaufać.

Tak, to jest historia mojego życia. i twoje.

Jesteśmy różni, wierzymy w różnych zasad, nasze zwyczaje i przekonania religijne lub filozoficzne różnią się diametralnie. Kochasz Windows, nienawidzę go, lubię podróżować, niektórzy nie mają go, kocham moje dzieci, a niektórzy z was nie chce mieć. Cierpimy różne, ja z klawiatury, to z monitora, napisać i przeczytać, nauczyć podstaw i czujesz to dziecinne.

Ale w czymś jesteśmy tak podobne; dokładnie wiek naszego życia, oraz dziewięć miesięcy temu byliśmy zwycięzcami.

Powinniśmy żyć w ten sposób.

Jest to opowieść o swoim życiu.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.