Home > egeomate, yeni yıl, yeni bir yüz

egeomate, yeni yıl, yeni bir yüz

TERCÜME NOTLAR: Centro Amerikan Yemekleri ve içecekler hakkında daha fazla bilgi için bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Tatil sonunda, ritmini de tamales ve bir kral pasta (*) Önceden, çok güzel arkadaşlar görmek için zaman vardı.

Tadını çıkarırken, ben konuşma oldum kiminle, Blogos bahsediyorum Morro adlı yenileme, kahve şerbet ve tamales pisques(**), Bu da 2009 projelerinden biri, fotoğraf binlerce yararlanmak için görüntüleri bir galeri hakkında eski bıraktığı clip_image001Olympus … ve biz şiir kartpostal ararım ne yerli sanat şey bırakarak.

Bu arada, DO BLOGA benim Geofumadas blog için iş bir resim düzenleme yapmak için ona zaman (47 dakika) almıştır. Yani burada 2009 blog görüntü için yeni bir görünüm bir önizlemesini gösterecektir.

clip_image002Karakter

Bir tarafından yapılan bir İngilizce çeviri dayanmaktadır hallucinated (füme) Baltimore bir röportajda geçen yıl, o Hintliler bağlı ve telekomünikasyon onların en büyük başarılarından biriydi edildiği bu sinyal yangınları çağrıştıran blog “jeo-duman” olarak nitelendirdi.

Bu tam benim başlangıçta adı Geofumadas verdi düşündüm, ama ben onu sevdim ve sonunda bunu uygun zorunda değildi.

Renkler

Tost Sienna sesleri dayalı bir önceki tasarım daha renkli, her zaman aynı WordPress ilkel şablon sağlamak. Bu insanlar bir belirteçlerin çift, Corel Draw ve gerçekten tehlikeli eggnog şişe(***) … Gerçekten de, onlar harika.

Ikonografi

clip_image003clip_image004clip_image005DO BLOGA en acele bazıları bana bazı temalar kimlik verecek bir simge koleksiyon bıraktı.

Içeriği

clip_image006clip_image007DO BLOGA önerileri biri yeni bir şablon bütünleşmesi oldu … ama WordPress için ama şimdi sadece biz erişmek için içerik endeksleri çalışacağız için çok Cartesians tarafından yönetilmektedir MU için bir şey entegre değil, çünkü bana korkunç bir şey alır tek bir giriş küresel konular.

clip_image008

Cpanel komuta dosya yükleme bir Google Chrome hata ile savaşlar bir çift:

Hata 2 (net :: ERR_FAILED): Bilinmeyen hata.

Son olarak, Mozilla ile yapıyor bunu çözmek için elde ettik. Ben kare dosyaları yükleme sonra işleme ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum.

TERCÜME NOTLAR:

(*) Kral pastaİspanyolca orijinal adı şekli donought benzer ve adını İngilizce “Kralın halka” gibi geliyor “rosca de reyes” dir. Bu 6 Ocak tarihinde hazırlanan geleneksel bir bisküvi ya da pastainci İsa’ya Üç Sihirbazlar Kings ziyaret kutlamak için.

(**) Tamales Pisques‘Tamal’ Orta Amerika’da geleneksel bir hazırlıktır. Tipik tat almak için ana madde mısır ve kelime “pisque” bu mısır kül ile pişirilir anlamına gelir.

 

Morro adlı yenileme‘Morro’ tropikal bölgelerde yetişen bir meyve, onun kabuğu kuru ve sağlam ve hamuru yemek için tavsiye edilmez. ‘Orchata’ olarak adlandırılan, aynı zamanda yenileme, bitkinin tohumları ile yapılır.

Kahve sherbesİspanyolca orijinal adı “granita de café” dir. Bu meyve suyu ile temelde oluşan hafif ve serinletici hazırlanması ve bir tane doku vardır. Bu durumda şerbet ana madde olarak kahve vardır.

(***) Eggnog ŞişeBu banyo, esas olarak “rompope” olarak da bilinir. Bileşenlerin bazıları şunlardır: şeker, süt, açık brendi, tarçın, su ve yaklaşık 18 yumurta sarısı!

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.