eGeomate: Wróżby 2010: Internet

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu, aby dowiedzieć się więcej o Centro Naczynia amerykańskich i napojów.

Oczywiście chciałbym mieć kryształową kulę i wykonać jak magik, ale to nie jest moje twierdzenie, moja próba przechodzi tylko spędzić trochę czasu w tym hamaku, który jest przyjemnością i to filiżanka kawy przygotować tak jak moja matka- teściowa robi: skąpe i zrobić w domu (Hiszpański idiom: “Chirrio y de palo”, co oznacza: nie tak skoncentrować i całkowicie przygotowane w domu bez żadnego artefaktu lub urządzenia elektrycznego), Po takich marynarz soup (*).

Chciałbym wyjaśnić, najpierw dla tych, którzy tylko czytać nagłówki: Byłbym szalony, jeśli zdecydujesz się zamknąć bloga, a teraz, kiedy najbardziej się spodoba. To był tylko zły żart niewinny dzień. I po raz wyjaśnić sprawę, niech pali razem, co możemy się spodziewać w tym roku.

clip image001148 eGeomate: Predictions 2010: InternetBubble kończy się łamanie

2010 powinien być rokiem przełomowym dla wielu trendów, które nie mają już sposób odkrywać siebie. Mam na myśli na temat tego, czym pojawiły się w ramach Web 2.0 aury i nie były innowacyjne, ale tylko imitację tego, co inni zaczęli.

Już najgorszego kryzysu gospodarczego minęło, ale pozostawia się dwa lata, uważają, że gospodarka światowa znowu jest w powodzi. Tymczasem, kreatywne firmy (i Ratatouille) już planuje jego przebudowy, czekając na iskrę, a nie małe, które przetrwały burzę, mówiąc, że są one dobrze, ale świadomość, że jeśli to się nie zmieni, akcjonariusze założyciele ich nie opuści cholery (jeśli nie zrobiono).

Tak więc, bez konieczności wiele magicznych zdolności, jest oczywiste, że rok 2010 jest drugim z co najmniej trzech latach spadku, etap cyklu produkcyjnego, który wymaga nowej fali nie przetrwać, ale się na nowo, a jeśli jest to jedyny Produkt portfolio jego śmierć jest nieunikniona. Tak więc altruizm wielu inicjatyw mógł przejść poważny kryzys, trzeba tylko zobaczyć poszarpane ubrania z projektów takich jak Wikipedia przewidzieć, co może się stać z innymi, które jeszcze nie znajdują się w strategię zrównoważonego przetrwanie.

clip image00373 eGeomate: Predictions 2010: Internet

Następnie: Duże projekty przetrwa, i dzieci, które są kreatywne może połączyć i średnich projektów. Nie małe innowacyjne po prostu zrobić uśmiech rezygnacji i powiedzieć “tabel ponownie” to jest granica osiągnęliśmy. To nie jest złe, to jest reguła życia, która zawsze się, tylko, że w dobie szybkiego boomu jest prawdopodobne, że w niecały rok zobaczymy duży projekt akceptujesz szczerze strategię emerytalnego i konwersji do Fundacji , zatrzymując obszaru badań i tylko daje clip image00454 eGeomate: Predictions 2010: InternetCiągłość do istniejących. Czysto inicjatywy handlowe będzie po prostu zamknąć i sprzedać swój portfel klientów i jego mało przydatnych API do konkurenta.

Nie stanowi to samo.

Sprawa jest, że tym razem nie jest już w pozycji na rynku, bo to nie zmieni, jeśli nadal kopać w ten sam sposób. To oznacza, że ​​niektóre sieci społeczne, online agencje reklamowe, dostawcy hostingu i usługi z chmury z biednej popytu zniknie przedwcześnie (Hiszpański Idiom: “de romplón”, co oznacza, bez rad).

Rok zużycia

Blogi i fora powinny nadal wykorzystywana, ale tendencja do zmęczenia jest nieuniknione. Wyszukiwarki (które są ledwo 3) będzie bardziej selektywny, aby nie index z subdomen, gospodarstwa blogów lub witryn opuszczonych, z tym, życie tych wspólnot powinny być osoby korzystające z nich, komentując, łączenie praktyki bez wirusowe szkodliwe (lub prawdziwe wspólnoty).

Rok innowacji

Mimo, że nie będzie boom, 2010 może być początkiem trzeciej generacji, które świat naiwnie nazywa Semantic Web, która nigdy nie może się zdarzyć, ale będziemy mieć podejście chociaż zmuszony. Dwa sygnały, które otwierają drzwi do tego etapu rozwoju są widoczne:

  • Pierwszym jest coraz bardziej globalnym zależność łączność, nowe zabawki, które są związane z (coraz szersza) szerokopasmowego przez niższe ceny.
  • Drugi jest niezgodność nadal pije nieświeży wina podjęcie takich innowacyjnych butelek.

W fuzji tych dwóch tendencji, pewna, że ​​jest sfałszowany w nowy etap, w którym ci, którzy zależą od niego mają tylko do modernizacji nas. Jeśli jest biznes, to istnieje tendencja … w sieci z wielu milionów, na pewno, że są firmy, to tylko kwestia czasu, aby było trwałe.

Ale to nie będzie widoczne w 2010 roku, prawie nie wiem, gdzie duże statki nawigacji. Google, Microsoft, HP, Oracle, Apple, (i nie cierpi, Yahoo jest także). Inni nie tylko przygotować się rany na swojej drodze i mają wystarczająco dużo czasu w pozycji bez utraty swoich użytkowników.

  • Blogi zgromadzeni na WordPress musi tylko dostosować nową wersję dla tych, zamontowany na Blogger, Google ma je chronić. A my, szczęśliwi, dla palących i pisanie bez głowy, ale dbać! pozwól nam zapomnieć adaptacje jak WordPress MU (Ups!).
  • Sieci społeczne, powinny dostosować się do pracy nad API Facebook lub jego konkurentem nowego, i do widzenia Hi5.
  • Fora musi odkrywać siebie, ponieważ nie pochodzą znacznie bardziej innowacyjne w tej trasie. Jeden dzień ludzie mogą się zmęczony proszę mi pomóc płyty ma nowych strategii zrównoważonego społeczności
  • Wiki, tylko do naśladowania, ponieważ ich konstrukcja jest bardzo solidna od początku.
  • Twitter i rodzinnego, postawił stopę na ziemi.
  • Technorati, strony poruszać, gospodarstwa blogi i inne zioła … po prostu przestawić na nowy format rss … a może w ciągu dwóch lat, Żegnaj Atom

A co z nami?

clip image00535 eGeomate: Predictions 2010: InternetWiele z tych zmian będzie rozpocząć dopiero w 2010 roku, a ci, którzy zauważą to będą pokolenia w dół od 25 lat, to, że odpady (w naszej ocenie) w czasie ich przesyłania zdjęć, dzieląc ich państwa, na czacie, pobierając pirackie rzeczy i oglądania filmów na YouTube. Będą Guinea pig, ci, którzy korzystają z najnowszych technologii, kupić nic, ale określenia globalnych trendów.

A ja mogę pisać 360 nowych wpisów, bardzo ekscytujące (przynajmniej dla mnie), a do postu 180, będę się wstydzić, więc więcej niż jeden raz będę readapt co powiedziałem, aby uzasadnić adrenaliny depresyjne , która produkuje kawę trzymać od mojej matki-in-law.

Half gorzki, pół silny (Hiszpański Idiom: “chirrio” stosuje się do kawy oznacza rzadki, nie tak skoncentrować), Półpozostał (Hiszpański Idiom: “chingastoso”, co oznacza z pozostałości lub pozostałościami) … ¡Ale dobre!

UWAGI TŁUMACZENIE:

Sailor Soup: w języku hiszpańskim “Sopa Marinera” to rodzaj zupy wykonane głównie z ryb, krewetki, ślimaka morskiego, mleko kokosowe i Papryka chili.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.