eGeomate: tutaj wśród nas

W tym tygodniu, oprócz czekania nowej niani dla moich dzieci, miałem okazję spotkać się z bloga na przyjaciela, który skontaktował się ze mną, zanim doszedłem do tej ziemi i powiedział mi, że chce wywiadu dla celów osobistych. Byłem zaszczycony, aby wiedzieć, że od kilku przebytych godzin czyta mnie i od czasu do czasu promuje te odczyty wśród jego studentów z południa kontynentu, po kilku filiżanek kawy protokół nad i moglibyśmy mówić o ludzkich tematów.

Za jego zgodą będę przekazać najbardziej udany z naszej rozmowy, co mnie ono, gdy wpadłem w godzinach popołudniowych, podczas gdy mój powrót stara się pocić, w ogromnym zimnem tego sezonu, tak aby stracić funtów, że znakomity catering od mojej matki-in-law mógł opuścić.

Nasze cele są podobne

Kawa o smaku jak pączki śmialiśmy się na szaleństwa naszego prezydenta melon jedzenia w telewizji, jak również jego chcąc naprawić Hondurasu kryzysu nawet bez mocy, aby rozwiązać jeden z jego ludzi.

I to jest, gdziekolwiek jesteś, poza dołączyć terminem KML, mamy podobne aspiracje. Różnimy się kryteriów moralnych, ponieważ te zmiany z wiekiem i delcie UTM strefy, która dzieli się z nami, więc nie możemy dopasować między przyjemności dla posiadania dzieci teraz, krzyczeć do powietrza nasze przekonania religijne lub społecznego punktu widzenia w lewo .

Ale każdy z nas chce, aby pokonać kompleksowo, nauczyć się czegoś nowego każdego dnia, sprzedawać więcej w tym roku, mają lepszą pensję, rozwiązać nasze problemy zatrudnienia, czy cierpimy mobbingu lub wydają się działać jak Narcyza z naszego szczęścia, wreszcie, wszyscy pragną być mniej szkodliwe dla tych, którzy powodują nasz sukces.

Nie ważne gdzie jesteś, połowa Twoich celów będzie przezwyciężyć poprzez swoje wysiłki, druga połowa zależy od możliwości dajesz innym, aby pomóc poprawić … jak mam nadzieję,

Ten blog nie jest ze względu na mnie.

Ostatecznie pytanie poprosił mnie powtórzono tylko na początku: kto więcej pisze w Geofumadas. W tym kilka lat nauczyłem się, że elementy muszą zostawić z czytelników, jeśli coś jest nie w statystykach edukacyjnych jest to, że można poznać obawy odwiedzających z tego powodu jest to, że treść Geofumadas “jest więcej niż coś z mojej ekscytującej rutyny miesza się z tego, co inni zastanawiają się tam.

Oznacza to, że ten blog nie jest, ponieważ jej autor, moje preferencje nie są markowe oprogramowanie, ale w 2009 roku postanowiłem napisać znaczną ilość spraw o Autodesk Civil 3D do równowagi rutynę oznaczone Bentley i popyt czytelników. Z tego samego powodu, dlaczego mam zaplanowane na 2010 kłuć odwagi ArcGIS 9.3 z Acer Aspire One

clip image002108 eGeomate: here among us

Ograniczenia szablonie nie można przezwyciężyć, bo ja wolę zostać w Cartesianos zamiast poruszać zupełnie do mojego Geofumadas.com, W zamian, mam nadzieję utrzymać czytelników za treści miłości. Ale w końcu, w przeciwieństwie do innych myśleć, pół rzeczy mówię o, zostały wyciągnięte podczas pisania, praktyki, które trzeba zbadać … piszę od tego, co zazwyczaj jest rutyna w pracy, a co nie piszę dużo, jest to, co ja Nie wiem wiele (lub cokolwiek).

I co mogę zarobić z bloga?

Programy narzędziowe z posiadania bloga są, nie do poznania, te rzeczy, które wypełni lukę własnego niezadowolenia i przechodzących rzeczy, takich jak te. Ale w ciągu 5 lat, w którym być może ta moda wiadomo jak blogi mogą być nieaktualne problem, na pewno będę zadowolony, aby poznać nowe miejsca, nowych przyjaciół, nowe tematy i nowe możliwości dla czytelników … i dla mnie. Ale to jest również tymczasowe.

Kiedy skończyłem działa dzisiaj, moja żona zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, wydaje się, że już mamy niani, poczułem ulgę, bo poniedziałek skończyć wakacje. Po rozważała ten problem czułem melancholia, zadzwoniłem do moich dzieci, który towarzyszył mi przez cały dzień i dał im, że przytulić, że dzisiaj nie dała im. Te rzeczy … są wieczne.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.