Home > egeomate, nowy rok, nowa twarz

egeomate, nowy rok, nowa twarz

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu, aby dowiedzieć się więcej o Centro Naczynia amerykańskich i napojów.

Pod koniec wakacji, w rytmie tamales i król na ciasto (*) Z góry, miałem czas, aby zobaczyć bardzo fajnych przyjaciół.

Odnoszę się do Blogos, z którymi byłem mówiąc, ciesząc Morro za refresh, sorbet kawa i Tamales pisques(**), O jednym z tego 2.009 projektów, galerii zdjęć, aby skorzystać z tysięcy zdjęć pozostawionych przez mój stary clip_image001Olympus … i upuszczając coś z rodzimej sztuki w to, co my nazywamy pocztówki poezja.

Przy okazji, bloga podjęła jej czas (47 minut), aby mi obraz pracy dla edycji blogu Geofumadas. Więc tutaj wam pokażę podgląd nowy wygląd blogu zdjęcie 2009.

clip_image002Charakter

Jest on oparty na angielski tłumaczenia wykonane przez halucynacje (wędzony) W wywiadzie w zeszłym roku w Baltimore, nazwał blog “geo-dym” przywołując te pożary sygnału z których Indianie zostały połączone i że był jednym z ich największych osiągnięć w dziedzinie telekomunikacji.

To nie było dokładnie mój początkowo myślałem, kiedy dałem Geofumadas nazw, ale spodobało mi się i na końcu zmusiliśmy go dopasować.

The Colors

Bardziej kolorowe niż w poprzedniej konstrukcji opartej na tosty tonów Sienna, zawsze utrzymując ten sam WordPress prymitywny szablon. Ci ludzie są naprawdę niebezpieczne z kilku markerów, Corel Draw i butelka ajerkoniak(***) … Rzeczywiście, są one wielkie.

Ikonografia

clip_image003clip_image004clip_image005Niektóre zgiełku bloga pozostawił mi kolekcję ikon, która da tożsamość niektórych tematów.

Zawartość

clip_image006clip_image007Jednym z zaleceń bloga była integracja nowego szablonu … ale, że ma mi coś strasznego, ponieważ jest nie tylko integracja coś na WordPress, ale dla MU, który jest zarządzany przez Cartesians więc teraz tylko będziemy pracować w indeksach dostęp do treści globalne problemy w jednej pozycji.

clip_image008

Kilka walk z błędem Google Chrome w przesyłania plików do cpanel polecenia:

Błąd 2 (net :: ERR_FAILED): Nieznany błąd.

Wreszcie, robi to z Mozilli udało mi się go rozwiązać. Myślę, że to jest problem z ramki obsługi po przesyłania plików.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) Tort królajego oryginalna nazwa w języku hiszpańskim jest “Rosca de Reyes”, który kształt jest podobny do donought a jego nazwa brzmi “pierścień króla” w języku angielskim. Jest to tradycyjny tort przygotowany herbatniki lub 6 styczniath dla uczczenia trzech Czarownicy wizytę Kings Jezusa.

(**) Tamales Pisques“Tamal” to tradycyjny preparat w Ameryce Środkowej. Głównym jej składnikiem jest kukurydza i słowo “pisque” oznacza, że ​​zboże jest gotowane z popiołu w celu uzyskania typowego smaku.

 

Morro za refresh“Morro” jest owocem, który rośnie w strefach tropikalnych, jej łuski jest sucha i solidne, a jego miąższ nie jest zalecane do jedzenia. Refresh, zwany także “orchata” wykonany jest z nasion rośliny.

Coffee sherbesjego oryginalna nazwa w języku hiszpańskim jest “granita de café”. Jest lekki i odświeżający preparat składający się w zasadzie przez soku owocowego i ma tekstury ziarna. W tym przypadku, sorbet ma kawę jako główny składnik.

(***) Butelka ajerkoniakTen trunek znany głównie jako “rompope”. Niektóre z jej składników są: cukier, mleko, jasne brandy, cynamon, woda i prawie 18 żółtka!

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.