egeomate, moje życie prywatne

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

 

clip image0014 egeomate, my private lifeI było niedawno w wywiadzie dla mediów komunikacyjnych, który chciał wiedzieć, jak to sposób życia blogger, który spędza dwie godziny w nocy, aby napisać na świecie prawie anonimowo. Łatwo było o tym mówić, ale potem poszedł na zadać pytanie, które wydawały celowo źle:

-No, teraz porozmawiajmy o życiu prywatnym

Może usłyszałem gdzieś odpowiedź, ale okazało się bardzo normalne:

-Czy rozumiesz, co mówisz? Jeśli wam powiem, to przestaje być prywatne.

Pytanie brzmiało chorowity, więc odpowiedź w ten sposób. Ale potem zaczął prosić to samo w sposób profesjonalny, z prośbą o mojej rodziny, moich dzieci, moich zainteresowaniach i mamy rozmawiać jak ludzie. W końcu miałem wrażenie, że ma nadzieję być poinformowani, że w nocy nosiłem maskę wilka i poszedł ulicami przestraszyć … Mam wrażenie, że niektórzy ludzie po przeczytaniu powieści Sherlock Holmes wciąż czekają, aby znaleźć ukryty za podziemie normalne życie ludzi. Więc ja trochę potrwać do zmiany standardów OGC głęboki temat uwolnienia węzeł, że czułem się w tej chwili w wątrobie w inercji.

15 lat temu, Życie było prostsze, a ci z nas, którzy chcieli pisać, zrobił to dla biuletynu szkolnego, nasi przyjaciele byli tak blisko, jak krzyk z dala, jeśli chcemy znaleźć bardziej odległe związki Zrobiliśmy to w Popular Mechanics części filatelistycznej, nasza rozrywka była lektura Tintin, Kaliman, Obelix i Asterix comics lub udać się na górę, aby zobaczyć, co leży poza nim; nasze najwyższe aspiracje były opuścić świat i zobaczyć, co ludzie robią, aby odnieść sukces w innym miejscu.

Nie było Nintendo Wii, tylko Arcade gry w rogu, połowa dzisiejszych słów istniejących nie istnieje w naszym słowniku: blogger, wordpress, tweeter, clip image002215 egeomate, my private lifeFacebook, Hi5!, Http, @ gmail, adsense, obszar roboczy, cartesia … znacznie mniej egeomates.

To zmieniło się w stylu życia, wybieramy, W moim przypadku, pół mojego czasu stosuje się w podróży, walki z burmistrzów i techniczne wyjaśnienie im, dlaczego powinni uaktualnić swoje procedury papieru, nie zapominając, aby zeskanować formie drukowanej. Następnie przyjaciele stał nocturne za social networking, połowa z tych uczelni i uniwersyteckich kolegów, którzy faworyzowane przez technologię i stos przyjaciół jako skutek @. Nasze weekendy są zrezygnował z naszej rodziny, najbliższych przyjaciół i przyjemność kontynuować czytanie dwóch książek na raz z tych starych doktryn fluorescencyjnym markerem i PostScript klejonego.

I zatrzymał się pisaniem, opowiadań i powieści, z której opublikował dwie książki, zanim o egeomates. Zostawiłem kilka inicjatyw lokalnych, po mam przekonanie, że nie było więcej turystów, w Ameryce Środkowej, wyszedłem z sali, gdzie uczył się wersję egzorcysta z AutoCAD i Microstation, i odzyskał niektóre z moich starych podręczników do ich recyklingu ta przestrzeń. Tutaj dzielimy wiadomości, ćwiczenia, pali i od czasu do czasu zrobić małą wersję Świętej Inkwizycji spróbować platform obrotu, które przyczyniają się do nas, ale które nie spełniają nasze szczególne kaprysy.

Ale nadal jestem ja, W obliczu bardziej międzynarodowym środowisku, z hiszpańskich czytelników, Meksykanie, Argentyńczycy i reszta świata Hiszpanie z współudziale Google / search / czytelnika / adwords lub grupy wybierającej, co trzy dni, napisać, że słowo w Google, aby sprawdzić, czy nie są jakieś ciekawe dym. Mam świadomość, że osobiste opinie są diametralnie równolegle jak przekroczymy fałszywe UTM, więc trudno mi wolno mówić o piłce nożnej od czasu do czasu, co nigdy nie zrobić z kwestii polityki, religii i stylu życia, a wreszcie zrozumieć siebie ta pseudo Geospatial język, z którego nie mam domeny czwarty wymiar, więc muszę być uproszczone nie zepsuć.

Po dwóch miesiącach czytania mnie, prawdopodobnie uruchamia szokującą część między czytnikiem i pisarz, wiedząc, że odsetek żargonie on Typy brzmi z innej planety. Rozumiemy, proste słowa:. JSP shx, IMS, prj, mxd, dgn, dwg, kmz, tab … ale jest to trudne do zrozumienia, że ​​poza tym języku możemy akcji są słowa pisarza określonym środowisku. Tak to brzmi dziwnie (***) “Pirueta”, “blasfemo”, “de cañas”, “j * der”, “dolina”, “chanfle”, “venga”, “kontrola”, “Macanudo”, “Macizo”, “furular” “destrompar”, “chivísimo”, “spisek”, “de miedo” a inni, że przyjęły z moich południowoamerykańskich przyjaciół i tych na kontynencie … więcej niż jeden obraźliwe dla moralności publicznej bez odwzorowywania do współrzędnych geograficznych.

Dlatego, choć nie jest to nasza biografia na łamach bloga, po miesiącach zrozumieliśmy osobowość pisarza … uczymy się przebaczać jego osobistą stronę, jego podróży, jego nastrój, jego ironii, pali i jego urazy z Megaman X. blog był w hiszpańskich zwanych egeomates, ale nadal jestem zwyczajne i powszechne człowieka, który patrzy Analytics statystyki, blogowanie na żywo pisarza, śledzić wiadomości na telefon posiada również dwie technologiczne dzieci przez marzycieli spadków zwyczajowo, które otrzymasz dwa nowe siwe włosy co trzy dzień i tyle śmiechu nie oburzać, gdy osiągną wiek dojrzewania.

clip image003163 egeomate, my private life

Więcej niż trochę rok po tym, jak rozpoznać, że ten blog zmienił obszar mojego życia, to dla niego spotkałem dobrych przyjaciół, wiernych krytyczne, a także z powodu bycia bardziej rozmowny niż instruktor I bardzo zadowoleni z Starbuck w Baltimore, a Pacena (piwo) w Santa Cruz de la Sierra, rozeznać się zamach popiołu w Gijon, aż para pupusas (*) W San Salvador. Wszystkie z nich smakuje tak samo, jak śmiechem w natywnym formacie.

clip image004112 egeomate, my private life

Jak wiele rzeczy w moim życiu, które nie zostały na zawsze, mam absolutnie żadnego pojęcia, jak egeomates potrwa i czy przekracza sieci semantycznej niż można nas znaleźć przestarzałe.

Pod koniec tej historii Zdaję sobie sprawę, że nie ma prywatności, public mojego weekend z chłopakami w Burger Kinga jest prywatne na blogu, widoczne na mojej ziemi, przecież jesteśmy, kim jesteśmy i co możemy wydają się być naturalne. W międzyczasie, I wysłać pozdrowienia, dziękuję za szczerze komentarze … aby dotrzeć do końca post bardzo osobisty, również należy czytać w anonimowości.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(***) Tylko w tym czasie, nasz redaktor, pan G! zgadzają się z nami, aby wyjaśnić, w jego słowa rozumieniu żargonie wymienionego w jednym akapicie powyżej. Tak, tu chodzi:

“Pirueta”: “akrobatyka” oznacza, że ​​jest używany w Hondurasie

 

“Blasfemo”: to wyrażenie używane do wskazania “wiadomość bez znaczenia” lub “wiadomości niejasne”

 

“De cañas”: jedzie z przyjaciółmi na imprezę

 

“J * der”: jest “Joder” (kurwa) jest używany w Hiszpanii, kiedy wspomina się zaskoczyć

 

“Vale”: odpowiada on mówiąc: “Zgadzam się z”. Jest stosowany w Meksyku. Znaczenie jest to samo z ‘Venga’ w Hiszpanii, “kontrola” w Hondurasie, “Cabal” w Salwadorze

 

“Chanfle”: oznacza to samo, j * der, ale w Meksyku oznacza mniej więcej to samo co ‘Caramba “

 

“Macanudo”, “Macizo”, “de miedo” oznacza niesamowity, wspaniały, najlepszy.

 

“Furular” oznacza do funkcji, jest on używany w Salwadorze

 

“Destrompar”: to przeciwieństwo jako funkcji, jest on używany w Salwadorze, kiedy coś zepsuje lub rozkłada.

 

“Chivísimo” oznacza doskonały, jest on używany w Gwatemali

 

(*) PupusaCzy typowe danie z Salwadoru. Jest wykonana z ziemniaka. Istnieją różne rodzaje Pupusas zależności od rodzaju wypełnione.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.