Edycja dokumentów PDF

Wśród różnych, myślę, że jednym z najlepszych i niedrogie to Foxit PDF Editor. Bardzo lekki, prawie jak Foxit Reader, idealny do uwag do dokumentu, z którego nie mamy podstaw lub odpowiedzialności, jak to jest w przypadku Wydawnictwa, które za pomocą programu Adobe w projektowaniu CS do komputerów Mac, i że tylko generowanie pdf.

clip image001158 Edit PDF documents

Edycja tekstu

Praktycznie rozpoznaje żadnego obiektu, obrazu, rysunku, a w przypadku tekstów, grupuje je w poziome linie oddzielające style przy wyborze.

W tym przypadku, chciałbym, aby komentarze w dokumencie programu Word zewnętrznego ze szczegółowymi wyjaśnieniami, co mogę zrobić, to wystarczy przełączyć na inny kolor zawartości do edycji lub dokonać szacunkowych danych.

clip image002102 Edit PDF documents

Ma ona także ciekawe narzędzia do tego celu, jak segmentów grupy, rozgrupować i następnie wybrany segment można zmienić jego kolor, wielkość, źródło importu, itp.

Obrazy i rysunki

Można dodawać, wymieniać lub wstawić nowe obrazy. Oba obrazy i obiekty można obracać o 90 stopni sekwencji. Nawet tekst można pracować. Od podstawowych kształtów zawiera prostokąty, elipsy, linie, polilinie, krzywe i obiekty z gradientów tonów.

clip image00376 Edit PDF documents

Gdy zmiany zostały dokonane, przechowujemy je w przycisk Zapisz. W przypadku, gdy nie posiada płatną licencję, tworzy markę w kącie, który mówi, że został edytowany Foxit PDF Editor.

Nie było tak źle, więc nadszedł czas, aby go pobrać, przetestować go i upewnij się, co trzeba, aby go kupić. Wśród najbardziej interesujących funkcji, można importować strony z innego dokumentu określającego zakres stron i gdzie chcemy wstawić.

Tutaj można pobierz Foxit PDF Editor, Na tej samej stronie można zobaczyć inne rozwiązania z tej samej firmy, w tym deweloperów (SDK) oraz jeden, gdzie może być wykonane formy w pdf.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.