Dziewczyna Chocolate Dancing

Kilka razy wspominałem dziewczynę Chocolate Dancing, dziś chcę promować swoją przydatnych abstrakcji z jednego powodu:

Idź tam i się z nią.

To jest częścią postu “Pobierz kochanka“. Jako otwarty umysł może być głębokie, praktyczne, podprogowe. To przyjemność, jak ona może połączyć swoją pasję do bajek, opowiadań, wierszy, ogród, bez utraty jego powołanie geolog z jej manii w kierunku technologii GIS.

_________________________________________

Ponieważ jest lato i służy mi do równowagi, dziś przynoszę wam coś, co myślałem na na kilka dni …

Bo czasami nie ma sensu masz ochotę na Twoja praca i trzeba coś więcej, bo nie można, ani nie chcą, żyć swoim życiem, w oczekiwaniu na Jego życie lub bity czasu poświęca na ciebie, boZnajomych sytości, ale nie są wystarczające lub nie są nawet blisko.

Ponieważ WASZ myślWASZ ciałoWASZ dusza zawsze bierze cię na więcej, dlatego jeśli nie możesz go znaleźć, że nie czuje się dobrze. Bo do szczęścia trzeba go więcej, po prostu trzeba mieć pasję …

W tych dniach równowagi, myśląc o tym, co było w tym roku, a co będzie we wrześniu szukam nowych kochanków, tak, miłośników jak nazywa je Jorge Bucay, Którego tekst Przynoszę wam dzisiaj. Zawsze miałem kilka kochanków, jestem niewierna kobieta z natury, czasem były one dłużej, czasami mniej, czasami bardziej intensywne, czasem mniej, czasem doprowadziły mnie do szaleństwa i wyczerpanie, a inni przebywał ze mną, bo zawsze karmić część mnie … Prawda jest taka, że ​​teraz zamierzam, które z nich będą te w następnym oczywiście i I wyobraź sobie, uwikłany w nich pasji, zanurzony, zafascynowany, ponieważ prowadzi mnie do innych stron, innych “ME”, inne “YOU”, Inny formy jest między nami i bez nich życia jest dla mnie nie będzie to samo …

Być może YOU również przejść te dni myślenia o Nia Zajęcia zaczniesz raz wrócić z podróży, lubzajęcia teatralne Czy zawsze chciał podjąć, lub kupisz ten rower wychodzić i czuć się wolne, lub będziesz rejestrować się w tych kreatywne pisanie kursy czego szukałeś i ochotę cię, czy może zdecydować, że jest czas, aby być wspomagające (@) i dołącz że ONG już zbadane tak dużo, lub powrócić do zajęcia taneczneI dowiedz się jak to zrobić Striptease zdecydowanie lub zmienić dom, bo uznał, że jeszcze nie chcą żyć dłużej bez ogrodu, bo trzeba zobaczyć i dbać o rośliny, kładąc dłonie na ziemi i przejść przez życie nie zapominając zapach kwiatów lub stać mad ponownieczytanie i pożreć każdą książkę, która mieści się w Twoje ręce, gdy jesteś w metrze, czy możezaczynają się gotować po uczucie, że relaksuje się i zrobić to dla Ciebie, Twoich przyjaciół, dla niego, dla niej i się cała pasja i recepta na Twoje samopoczucie w tym samym czasie …

Dla was, którzy mnie czytać i nadal nie wiem dobrze, co mówię o, tutaj zostawiam wam tekst, który ja już wspólnie z wami, ponieważ Wyobrażając tożsamości, Tak aby zastanowić się nadWASZ życie i WASZ zakochaniWASZ pasje, Twój miłość i THE CZAS wydasz na to, co naprawdę lubię i jak SZCZĘŚLIWY lub UNHAPPY sprawia, że ​​można …

“Wiele osób ma kochanka i wiele innych chcieliby mieć. I są tacy, którzy tego nie robią, bo nie chcą, a ci, którzy mieli jeden i stracił, albo postanowili stracić.”

Tajemniczo te dwie ostatnie grupy są na ogół co najbardziej go do konsultacji z lekarzem, aby powiedzieć, że są smutne i mają różne objawy: bezsenność, brak clip image002130 The Dancing Chocolate Girlpragnienie, pesymizm, płacz kryzys lub różne rodzaje bólów. Mówią ich życie przejść monotonne i bez oczekiwań, pracuje tylko przetrwać i nie wiedzą, jak spędzić wolny czas.

W końcu, słowa więcej, słowa mniej, są naprawdę bez oczekiwań. Przed mówiąc to już odwiedziliśmy inne kliniki, gdzie otrzymał sympatię wiarygodnego Diagnoza: depresja i nieuniknione przeciwdepresyjny receptę. I, po wysłuchaniu uważnie, powiedz im, że to, czego potrzebują, nie jest lekiem przeciwdepresyjnym, czego naprawdę potrzebujesz …Jest miłośnikiem.

Idź tam i przeczytać go w całości.

_____________________________________________________

Próbka powinna być wystarczająca, aby zrozumieć, dlaczego to mnie fascynuje, jak ja żałuję, że mam ilość komentarzy budzi. Oczywiście, aby zobaczyć zdjęcia w wysokiej rozdzielczości clip image0036 The Dancing Chocolate Girlbędzie musiał dodać do Facebooka.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.