Dwie ciekawe wiadomości z Supergeo

1. Supergeo Świadczenia DGPS post-processing narzędzie precyzyjne do gromadzenia danych pól

Motorola Solution ET1 with SuperSurv 3 Two interesting news from SupergeoSupergeo Technologies, wiodący dostawca kompletnego oprogramowania GIS i rozwiązań, ogłosił, że DGPS post-processing narzędzie zostanie wprowadzone do pomocy Superpad użytkowników post-processing danych zebranych w terenie z wykorzystaniem SuperGIS pulpitu 3.1a do poprawy dokładności danych.

Superpad 3, w pełni funkcjonalny telefon aplikacji GIS Badania terenowe i mapowanie pozwala inspektorów do gromadzenia, edycji i pomiaru danych przestrzennych. Praca z GPS, Superpad 3 wykonuje wytyczne punktu trasy i tworzenie z GPS, itp. Dlatego, pracowników terenowych jest w stanie szybko określić aktualną pozycję i zbieranie danych przestrzennych.

Kiedy inspektorzy zbierania danych przestrzennych z GPS, zakłócenia tworzą jonosfery, atmosfera, czynniki antropogeniczne i zakłócenia elektryczne mogą spowodować błędy pozycjonowania w trakcie procesu przesyłania sygnału satelitarnego. Aby uniknąć takich błędów występujących często, Superpad 3 zaoferuje rozszerzenie, aby pomóc użytkownikom dokładnie gromadzić dane przestrzenne i sygnałów satelitarnych rekord jednocześnie. W rezultacie, do zbierania danych mogą być importowane do SuperGIS pulpitu 3.1a i naprawione z post-processingu narzędzia.

Więcej nowych funkcji produktu o Superpad 3, odwiedźhttp://www.supergeotek.com/ProductPage_SP3.aspx

Free trial jest dostępny na http://www.supergeotek.com/download_6_mobile.aspx


supergis mineralogy Two interesting news from Supergeo2. SuperGIS Solutions wspiera geodezja i dochodzenia mineralna na Filipinach

Z innych wiadomości, Supergeo ogłosił, że rozwiązania SuperGIS zapadają Geodezji rasa Filipiny mieć kompleksowe zbieranie danych przestrzennych, integracji i wizualizacji ziemi i minerałów dla zrównoważonego zarządzania zasobami naturalnymi.

Siedziba firmy znajduje się w Makati, Filipiny, RASA głównie zapewnia Geodezji Geomatyki usługi inżynieryjne i konsultingowe GIS takie jak topograficznych geodezji. W tym zamówień, Superpad 3 i SuperSurv 3,1, telefony GIS dla platform Windows Mobile i Android, zostały wykorzystane, aby pomóc pracownikom w terenie dokładnego pomiaru, przechowywania i przesyłania informacji w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.

Wyposażony w zaawansowane funkcje GIS i przyjazny interfejs użytkownika, SuperGIS Pulpit 3.1a, najnowsze oprogramowanie GIS Desktop pozwala RASA geodezji opracowanie własnego systemu GIS do integracji dużych danych środowiskowych, takich jak geografia i gleby i oferują więcej pouczające informacje na lepsze podejmowanie decyzji.

Ponadto analiza w tym rozszerzenia SuperGIS 3D Analyst, analityk sieci, a zatrudnionych było Przestrzennego Analyst do wykonywania bardziej skomplikowanych i obiektywną analizę w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb projektu. Pomiary RASA weźmie udział w 12. South East Asian Survey Kongres do promowania oprogramowania SuperGIS. Zapraszamy do odwiedzenia zespołu w dniach 5-6 czerwca 2013 r., Manili!

Więcej informacji na temat oprogramowania SuperGIS, odwiedźhttp://www.supergeotek.com/products_all_product_list.aspx

Pobierz bezpłatną wersję próbną tutaj http://www.supergeotek.com/download_6.aspx

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.