Home > Dostępność Nowy BIM publikacji: Plain BIM Język

Dostępność Nowy BIM publikacji: Plain BIM Język

Bentley Institute Press, wydawca szerokiego wachlarza profesjonalnych podręcznikach i poradnikach poświęconych BIM postęp w zakresie architektury, inżynierii, budowy, działania, Geospatial i społeczności edukacyjnych, poinformowała o dostępności najnowszego tytułu, Zwykły BIM JęzykTeraz dostępny zarówno w druku i publikacji jako ebook dla urządzeń Kindle i iOS.

Vinayak Trivedi, wiceprezes Bentley Institute, powiedział: „Jesteśmy zadowoleni z oferty tego długo oczekiwany tytuł z Bentley Institute Press: Zwykły BIM Język Iain Miskimmin, jeden z naszych ekspertów BIM Advancement Akademii. Przy tym oprócz naszej biblioteki, Bentley Institute Prasa utrzyma zawodów poprzez publikacje światowej klasy infrastruktury, dostępne w drukowanych i cyfrowych formatach. Te publikacje ułatwiać komunikację między branżowymi, badaczy i studentów, i czerpać zbiorowych 30-plus lat Bentley specjalizacji w sektorach infrastruktury.”

Ponieważ BIM poprawia zdolność do zarządzania, produkcji i konsumpcji informacji o zasobach w całym cyklu życia (projektowanie, budowa, operacje i konserwację) aktywów infrastrukturalnych, rosnąca liczba rządów na całym świecie są nakazujące Poziom BIM 2 Normy i rezultaty dla finansowane ze środków publicznych projektowanie. Powodzeniem realizuje strategię BIM może spowodować znaczne oszczędności kosztów, zwiększenia wydajności i lepszych rezultatów projektu. Zwykły BIM Język Jest to korzystne dla początkujących i dla tych z doświadczeniem z BIM strategii zapewniających wszyscy specjaliści są dokładnie przygotowane, aby być częścią wysiłków przemysłu nastawionych na pogłębianie BIM.

 Zwykły BIM Język skrapla lat doświadczeń i wniosków płynących z BIM Advancement Akademii Bentley Institute. To prowadzi czytelnika przez wiele zawiłości metodologii BIM dostarczając zwykłego rozumienia języka pojęć i modułach wymaganych do zapewnienia skutecznej strategii. To pokazuje, dlaczego gromadzenie danych na temat aktywów ma zasadnicze znaczenie dla procesu BIM i dlaczego wiarygodne i rzetelne informacje, dostarczane w sposób zrozumiały i zużyciu sposób, ma zasadnicze znaczenie dla skutecznego podejmowania decyzji-modernizacji, zwiększając, zastępując, likwidacji, lub pozostawiając majątek jak oni są.

Zwykły BIM Język bada również trzy elementy w tworzeniu dobrych praktyk BIM: ludzie, procesów i technologii. Wyjaśnia, w jaki sposób połączenie tych elementów odgrywa kluczową rolę w cyklu życia składnika aktywów oraz w dostarczaniu lepszych wyników. Książka analizuje również „Ośmiu Filarów BIM mądrość”, które zapewniają najlepsze praktyki i światowej klasy BIM wizji.

Autor Iain Miskimmin komentuje: „Obecny myślenie przemysł w cyfrowym świecie porusza się szybko zmieniającym się tempie. Ale lekcje Nauczyliśmy w BIM Advancement Akademii i że możemy podzielić się z wami w tej książce, są doskonałym punktem wyjścia dla każdej osoby lub organizacji, które chcą uchwycić zarówno rozumowanie wysokim poziomie, a szczegóły BIM.”

Podobnie jak wszystkie tytuły w portfelu Bentley Instytut Prasy, Zwykły BIM Język ma na celu zapewnienie ciągłego uczenia się, aby pomóc zarówno studentów i praktyków w zawodach infrastruktury zwiększyć swoją wiedzę i poprawić ich efektywność pracy.

Cennym ilość praktycznej wiedzy BIM jest pakowany w tym kompaktowe i niedrogie publikacji. Zwykły BIM Język jest teraz dostępny w postaci książki drukowanej na www.bentley.com/books, A także jako ebook Amazon oraz iTunes.

 O autorze i redakcji

Autor Iain Miskimmin spędził większą część dwóch dekad roboczych w celu wsparcia infrastruktury i budownictwa, pomagając dostarczyć pierwszych projektów BIM w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku jest uruchomienie Crossrail / Bentley Academy informacyjnego oraz BIM Advancement Academy w Londynie. Ta pozycja pozwoliła mu współpracować z ponad 4000 osób z branży z całego świata, aby uchwycić swoje myśli i doświadczeń na temat technologii BIM, w tym niektóre o największych projektów infrastrukturalnych na świecie. Był ściśle współpracował z brytyjskim BIM Grupy Roboczej i prowadzi infrastruktury zasobów danych słownikowych dla Wielkiej Brytanii (IADD4UK) inicjatywy.

Redaktor Bill Hoskins został praktykującym architektem przez 25 lat. W tym czasie związał się z CAD (2D i 3D). Zaangażowanie to doprowadziło go do dalszego rozwijania wiedzy w branży komputerowej. Nauczył się programować w języku Visual Basic i SQL oraz do opracowania baz danych. Pomagał Londyn 2012 w zakładaniu instalacji bazy danych, które przechowywane wszystkie dokumenty na budowę wioski olimpijskiej, a następnie udokumentowane procesy wykorzystywane przez zespół, aby utrzymać tę instalację. Ponadto pełnił funkcję konsultanta, który zaprojektował instalację bazy danych do stacji metra, aby zapewnić, że to całkowicie zgodne z BS 1192-2007.

 O Bentley Institute prasy

Bentley Institute Press jest liderem wiedza w publikacji podręczników i profesjonalnych prac referencyjnych dla rozwoju BIM w zakresie architektury, inżynierii i budownictwa (AEC), operacji Geospatial i wspólnot edukacyjnych. Pobierania próbek z jego rosnącej listy tytułów obejmuje książki obejmujące MicroStation, analizy i projektowania, budowy, dróg i obiektów, projektowanie roślin, analizy strukturalnej i projektowania oraz analizy wody i ścieków Building – wszystkie napisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Aby uzyskać więcej informacji na temat Bentley Institute Press, wizytywww.bentley.com/books.