Home > Dobrą stroną IPAD

Dobrą stroną IPAD

Zgłoszony przez  na -| Edytuj post

Moje ostatnie podróże dosłownie zmusiła mnie do przyjęcia w zamian punktu wątpliwości zobaczyć iPada, między odwagą na pobyt bezpłatnie w 11 godziny lotu, furia 27 godzin podróżowali ziemi z powodu Aeromexico, –co jest nieszczęściem– I szczupak na sugestię przyjaciela, który miał prawie przekonał mnie. Wreszcie, przed roku kończy skończyło się skrobanie kamienia rozeta brzucha i przetarcia legendarny White Apple z tyłu, tuż pod …

clip image002203 The good side of the IPAD

Mój strach był tak samo pytania wydawane przez geeków, ubogich I-Kotex (Tak samo wymawiane w języku angielskim) wygrał w pierwszym rano serii żartów i krytyki, że wielu przyszło do myślenia, że ​​był to jeden z pierwszych błędów Mac. Po prawie tygodniu podróży po nim, tu są moje argumenty, dlaczego zdecydowała się nie clip image004108 The good side of the IPADzwrócić go:

1. To jest jabłko. To na pewno jest najsilniejszym powodem iPad został dobrze sprzedany, ponieważ zostały pominięte inne prototypy, które sprawiają, konkurencję i wygrać w milach (w cenie). Ale to Mac, w ciągu zaledwie kilku miesięcy są tysiące aplikacji z dużymi i małymi firmami rozwijać dla iPada Płatne i bez-.

Kocham Lenovo IdeaPad hybrydę z wszechstronnością jest laptop i po usunięciu, jak tabletka, ale pozaMundoGeek Przyjaciele “przeglądu, wierzę ci, jeśli można go znaleźć w sklepie (lub estore). Istnieje również w obawie przed (Chłodzenie) HP Slate, Z dwóch kamer, USB, pióro cyfrowe i inne cuda, ale mimo że HP jest bardzo znana marka na świecie, to nie jest to samo w gadżety, a jeśli chcesz kupić jedną z tych zabawek, muszą to zrobić w USA, Londyn, duże miasto lub poczekać kilka tygodni, aby dotrzeć. Ale te zabawki są maniaków pragnienie, którzy je kupić, ponieważ pokonanie przymus i zostało to zrozumiane przez Mac, który rozprzestrzenił swoje sklepy niemal wszędzie, gdzie można zobaczyć, dotknąć i kupić z jednego iPoda nano do Macbook Air.clip image00655 The good side of the IPAD

1. To nie jest Iphone. Wiele wątpliwości, że wyglądało to jak cztery Ipod razem, i skrytykował, że to tylko jeden element. Ale o ile prawdą jest, że to, co funkcje są podobne, nie wnioski będzie. Tak więc nie należy się spodziewać, iPad ma funkcje telefonu, to nie jest do tego.

Widząc Bentley showmen pokazując prototyp nad Microstation, które umożliwia wirtualne nawigacja w zakładzie z wielu rur i zaworów kazał mi wielką satysfakcję. Również niedawno sprawdzające Autodesk niedawno odwraca się do komputera Mac z pełną projektowania baterii. I jest to, że dla GIS / CAD aplikacji nie będzie mała nadzieja, jak to będzie w końcu na to pozwolić zapytanie w polu nie będzie prosteredline i staje się już interakcji z danymi, do czego tablet jest już prawie gotowy. Wtedy będzie to, co nigdy nie PDA może być ze względu na wielkość, –która w tym przypadku ma znaczenie-.

clip image00828 The good side of the IPAD2. Laptop nie jest. To nie ma gniazda USB, nie ma aparatu, nie ma zintegrowanej klawiatury fizycznej. Nie ma czegoś takiego. Ponieważ nie jest to laptop, to jest zrobione do pracy w chmurze, to dlaczego wszystko ma przycisk, aby wysłać pocztą, dlatego, że zawsze szukaSieć bezprzewodowa, Dlatego 3G działa tak jasno i Szerokość stawia na Ciebie mapy tylko na to gdzie jesteś.

Choć dla tych, którzy nie przywykli do wirtualnej klawiaturze są zabawki, które sprawiają, że ładne ramki napisać bardziej komfortowe.

No i to co to jest?

3. To drogie książki. Aplikacje biurowe są stosunkowo niedrogie, na ogół przejść do $ 5, konkurencyjne i zgodne z Urzędu oraz w wielu przypadkach wyższe. Tak dla wspólnej pracy nie ma nic się martwić, po prostu nauczyć się podstaw, jak pancernik i zrozumieć rzeczy, które były skomplikowane w Urzędzie, ale równie i bardziej atrakcyjne przez Strony (Word), cyfry (Excel) i Keynote (PowerPoint).

clip image01017 The good side of the IPADWiększość aplikacji szukają jak zastąpić to, co robimy z porządku obrad, który w maju nie ma już dostępnych stron; cztery skoroszyty, które muszą być ładowane w godzinach popołudniowych na Uniwersytecie; notebooków, gdzie trzeba zobaczyć pocztę co 30 minut; odręczne rysunki książek.

Jest to z pewnością wymysł. To inny rodzaj obiektu, który zmieni nasz sposób robienia rzeczy, ale lata świetlne od tego, co był poszukiwany przez Billa Gatesa, z terminem zapadalności i stylu. Podobnie jak Nokia nauczył nas wiadomości z palcem, Mac uczy nas, aby zrobić z palców i paznokci.

To wielki dym z Apple, ze panel Itunes wszystko jest zrobione. Stamtąd jest aktualizacja wersji systemu operacyjnego, po każdym logowaniu to sprawia, że ​​tworzenie kopii zapasowych w przypadku. Wystarczy wpisać i wszystkie kolorowe przyciski upaść tak mało, jeśli nie kontrolować, w podczas gdy masz 34 dolarów do zarządu w sprawach nie zajmie.

Nie ma czasu, aby to kwestionować, bo nie będzie tak wiele aplikacji, jak firmy mogą istnieć. Jeśli będzie to wielozadaniowość, jest kwestia oczekiwania na nową wersję systemu operacyjnego, a jeśli będzie to miało Chrome dla iPad, cichy, spokojny, co należy zrobić, by to kupić raz, jedna z 64 GB Wi-Fi + 3G, ponieważ nie będzie zmienić podwozie, będzie tylko więcej mocy z tego samego zbiornika. To jest niemożliwe, sen z komputerem.

Do tej pory moja córka zostawiła mnie zdumiony z jej rysunków wykonanych z Pro AutoDesk Sketchbook, mój syn kupił Sponge Bob na tle bikini i ich monety Farmville i tam przechodzi czas dotykając palcem tabeli fale tak, że Patrick przejdź na meduzy. A ja … TeamViewer w obsłudze pulpit komputera, Skype i Facebook do prowadzenia działalności gospodarczej, rozdziały skończyć pisać moją książkę, Note Taker zdobyć / rysować prawie wszystko, WordPress dla geosmoking … i czeka na dolnej chmurze dla CAD / GIS.

Inne … pewnie nie zajmują iPad.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.