… Dni których nie chcę do końca …

W weekend odłączonym od kurcząt Farmville jest, od zadań, które nigdy się nie kończą, wieńce do zawieszenia na ścianie …

Chociaż kryzys polityczny, wszyscy chcemy, aby w końcu przejść zły smak.

clip image001270 ... Days I do not want to end...
Pies prawie renderowane. To wygląda jak jeden o nazwie Fido, że mój brat dał jako męski na 8 lat, chociaż to była kobieta i miał 13.
clip image003150 ... Days I do not want to end...
Po drugiej stronie świata. Być może moja ostatnia podróż do tego odległego miejsca, z którego dobrze pamiętam pieczeń i pięknej pogody. Co ciekawe, obraz historii “Zaledwie dwa lata” jest tylko od tego parku.
clip image00567 ... Days I do not want to end...
No na pewno lubi psa, szkoda, musimy powrócić jutro.
clip image00651 ... Days I do not want to end...W 17 miesięcy od zamachu stanu, a następnie zastąpienie konstytucyjnej, nic nie jest jeszcze jasne.

Jeśli coś jest nie dobrze, że możemy wygrać z tym jest, aby poważne rany na bipartisanship.

Ale po obejrzeniu ewolucję Farabundo Marti w latach 70-tych, wszystko może się zdarzyć … zjednoczone jak to zostało zrobione przez opór miała 10 lat, zrywając z wojny secesyjnej wziął je jeden tydzień. Na zdjęciu, stary człowiek odbiera śmieci parku, wydaje się, że robi to w tajemnicy przed wojskiem, którzy są w tle.

clip image00734 ... Days I do not want to end...
Pozostaje do tego kryzysu politycznego lat podziałów, zdrad i tanich ludzi, którzy są na tej stronie przez partykularne interesy.

Zajmuje się również w kontekście zamachu nie może być pretekstem do być w oporze i interesie ograniczenia bezkarności, korupcji i innych (wielu) ogrom zła … W porównaniu z obrotów widziałem gdzie indziej, Kościół katolicki utrzymuje pozycję i odmienną związek zawodowy nauczycieli jest elita z wielu interesów opiekować.

Konieczne jest również, aby zdobyć zaufanie ludzi, którzy nie znaleźli łaskę dla graffiti na ścianach i na skrajnych położeniach bez wniosku.

Tymczasem … na dzień jest jedzenie, czy pułkownik Aureliano wraca do domu po paktu Neerlandia za.

clip image00825 ... Days I do not want to end...
Zupa Hen … nie będzie czasu na egeomate do wzniosłości. Na razie, lubię te stworzenia, aby nie dorastają i nie stanowią, aż zadzwoń do mnie dziadek.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.