Dalsze szczegóły z Houston

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

clip image00146 Further details from Houston

Różnica w tej podróży jest to, że oprócz szkolenia Wziąłem kilka dni, aby zmienić mój okres urlopowy, to daje mi czas, aby odwiedzić Google Earth“Przyjaciel s, który mieszka w pobliżu miejsca, co było Compaq, teraz HP. Oto coś, co wiatr miał podjąć w moim wolnym czasie.

clip image00228 Further details from Houston

MICROCENTER

Prawie dwie godziny czując tak smutno (*), Po ból Circuit City jest zamknięta z powodu kryzysu Amerykanina, znalazłem tę stronę, co jest dobre dla pozostawiając powiesił kartę kredytową.

To jest mini notebook Fujitsu, to niesamowite, z obrotowym ekranem dotykowym tylko 6 “z procesorem Centrino 2,1 GHz … Fuj!

Jeśli nie było, bo mój syn zapytał mnie na Wii, w zamian za zwrot biletu, ponieważ przyjaciele ambasady nie zgadzają się na danie mu wizy … do teraz.

I to jest Acer Aspire nie mini, ale duży ekran, który ma boczne sterowania, show dla geeków.

clip image00319 Further details from HoustonByłem również o jeść File Transfer Tornado, który wygrał konkurs Gadgets niedawno. Wonderful kabel łączący dwa PC i można zobaczyć inne, jak gdyby był zewnętrzny dysk. Zastanawiam się, dlaczego nikt nie zrobił, że przed od tyranii równoległego połączenia kablowego.

Teraz już jestem rozczarowany cenę, 40 dolarów wydaje mi oszustwo.

clip image00414 Further details from HoustonEl Tomtom

Oh, mój instruktor pożyczył migps Tomtom, który jest wspaniały. To zabierze Cię z Freeway, ponieważ nie rozumieją wiele wygody, ale to sprawia, że ​​osiągnięcie adres po prostu świetne zadania.

Po dwóch dniach używania, skończyłem wyłączanie go, jak stałem się dość słuchania, gdzie się zwrócić i co krowa ryk za każdym razem, semafor ma aparat.

 

Ściana wody

To jest wieża telekomunikacyjna w Up Town i inne zdjęcie jest ściana wody (Water Wall), 45 metrów wody spadające jak wodospad w łuku na dolnej kondygnacji. Jakiś czas temu inwestor kupił nieruchomość i planuje dokonać rozszerzenia do galerii, ale to dlatego, publicznego sprzeciwu więcej niż 20 lat to symbol Houston.

Będąc w terminie nie powoduje nudności, ale wrażenie na wietrze w twarz jest niezapomniany. (Zasadniczo, każdy robi zdjęcia, w prawo dwóch dziewczyn były trzymanie szyi (*) Całując i wszyscy maskować nasze Karaiby cenzurę, być może nerwów nie nawyku, aby zobaczyć ją w opinii publicznej lub wyobraźni, aby być między nimi ;).

clip image0059 Further details from Houston

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) Con la baba hasta el ombligoDosłownie przetłumaczone jako “z mułu, w pobliżu pępka” oznacza, że ​​z powodu bólu płakałeś wiele do … “Slime idzie w pobliżu pępka”.

(**) apercollarsłowo to oznacza “złapać kogoś za szyję”.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.