Czytaj Sto lat samotności w 12 godziny

Wyobraź sobie, że mają długą podróż 12 godzin, i że chcesz przeczytać ci Nobla w dziedzinie literatury García Márquez w tej chwili.

Najlepszym sposobem jest kupić książkę i przeczytać jak stary romans, 26 dolarów w Duty Free, jako książka nie wystarcza w bibliotece i czytać w dobrym nastroju jest gustowne. Można również kupić na Amazon za 13 dolarów plus koszty przesyłki, nie jest dostępny ten rodzaj pracy dla Rozpalać, Ale jeśli to będzie to pójść na 10 dolarów.

Inną alternatywą jest usłyszeć go całkowicie, to zajmie kilka podstawowych narzędzi oraz czternaście minut w najmniej. Jest to bardzo dobry sposób, aby wykorzystać te wycieczki lub godziny w oczekiwaniu na kogo kochasz, ale którzy nie śpieszy.

1. Pobierz z Internetu

clip image001110 Read One Hundred Years of Solitude in 12 hoursNależy wyjaśnić, że istnieje wiele klasycznych książek, których prawa autorskie wygasły, lub nigdy nie były rejestrowane, a te mogą być pobierane z Internetu bez ponoszenia bezprawne. W tym przypadku umieścić przykład Stu lat samotności, bo to po prostu to, co czytałem z powrotem w te dni (ale w starym stylu), aby zrozumieć, Mel Zelaya następny krok, teraz, aby rozpocząć kapitulację Neerlandia (tutaj jest gdy mówi: Weź je, gdzie w … Wiem, co chcą).

Dla celów edukacyjnych, jest to miejsce, w którym znajdują się książki linki dostępne w formacie TXT, DOC i PDF:

http://www.bibliotheka.org/?/buscar/Garcia% 20Marquez% 20Gabriel

 

2. Konwersja do txt

To tylko wymaga, aby otworzyć plik z programu Adobe Reader 9 i powiedzieć zapisać jako txt. 1,9 MB pliku do 808 kb idzie.

3. Konwersja tekstu do audio (txt do formatu WAV)

Do tego służy SodelsCot standard, z możliwością konwersji tekstu do audio, wybierz format pliku tekstowego, wolę wav bo mp3 jest bardzo niskiej jakości, chociaż waga jest mniejsza, to jest on ustawiony na 12 kHz częstotliwości i utrzymywać aktywne opcję ignorowania znaczniki XML.

Naciśnięcie przycisku “Convert” rozpoczyna proces i tylko 11 minut później plik jest konwertowany. 494 stron w formacie 8 “x4” w pliku z 997 MB, o czasie trwania 12 godzin i 57 minut czytania z wyraźnym szacunkiem dla interpunkcji.

clip image00236 Read One Hundred Years of Solitude in 12 hours

Następnie jest on o wprowadzenie do pamięci Aigo i cieszyć się podróżą.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.