Home > CBS Öğrenme CD, öğretim için büyük bir kaynaktır

CBS Öğrenme CD, öğretim için büyük bir kaynaktır

Coğrafi bilgi alanında eğitim aktarmanın zaman gördüğüm en iyi araçları, çok kullanışlı olabilir.

Öyle CBS Öğrenme CD, Gelen inşaat şirketi bir ürün SuperGeo öğretim için bir ürün olmanın ötesinde kendi kendine eğitim önemli bir rol oynayabilir çizgi,.

Duyuru çıktı Jeoenformatik ‘ yeni baskısı,. geliştiriciler Java uzman olabilir biz sözleşme,, NET veya PHP için idealdir gibi geliyor bana, ama coğrafi geliştirme yapma anda CBS alanında eğitim gerekir. Bu tür eğitim planları, deneyimleri sistemli, editörün yorumu, veya benzeri görevler için sözleşme birisi olan özel gereksinim duyulan operatörleri olmadan mekansal dünyanın bilerek gerektiğinde başka ideal kullanım dış danışmanlık içindir.

İlk iki bölümde, CBS kavramları, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da gelişimi kökeni, bir CBS elemanları ve yönetim planlama olarak hem doğal kaynaklar açısından uygulanması içeren çok zengin teorik malzeme, toplar. Ayrıca veri modelleri özellikleri, koordinat sistemleri, projeksiyonlar, ölçekler, topoloji ve mekansal ilişkileri görüştü.

clip image002117 GIS Learning CD, great resource for teaching

Aşağıdaki bölümlerde bu sonuçların işleme ve yayın kadar, gelir bilgileri, dağıtım, sorgudan yavaş yavaş hareket eder. Bubölüm indeksi:

  • Bölüm 1. CBS Kavramlar
  • Bölüm 2. Coğrafi veri
  • Bölüm 3. Veri Girişi
  • Bölüm 4. Veri görüntüleme
  • Bölüm 5. Veri Sorgulama
  • Bölüm 6. Işleme ve analiz
  • Bölüm 7. Veri Yayın

Malzemenin didaktik kalitesi çok iyi, Flash inşa, çok iyi grafik ve iplik kusursuz davranış. Kesinlikle eğitim için büyük bir referans, Google Earth ile birlikte, bu SuperGeo için uzak Doğu’da ilginç bir talep olmasına rağmen çok az çevremizde bilinen ürün yelpazesini, teşvik edecek bir araç olduğundan emin değil.

Ben bu aşamada birçok alanda aşan bir sorundur, ancak sınıfta, gerçekte farklı olduğunu biliyorum rağmen, şimdilik sadece İngilizce olduğunu bir pişmanlık var. Disk maliyeti yaklaşık 50 $, Windows ve Mac ortamları üzerinde çalışan, ve Paypal ile satın alınabilir.

Sonuç olarak, öğrenmek için iyi bir oyuncak, öğretmek ve dilek listesi koymak

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.