Home > Byłeś tam …

Byłeś tam …

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na koniec tego postu

Dziewczyna zrobił piruet, zwrócił się do niego, podszedł do niego, pochylił się i zobaczył go na 34 cm. Wtedy wiedziałem, że to ona, te same oczy …

clip image001238 You were there…To była rutynowa nocy ciężkiej pracy w biurze. W te dni, gdy podróżujesz muzyka U2 brzmiały na klawiaturze Chamaco, która wliczone głośniki Suround; tam, na końcu, ze słuchawkami, Raul pokręcił głową w rytm Arjona i jego rutynę mistrz, natomiast Jorge Królewscy(*) Rozpuszczono między kabin; poza każdy tonął aż godzina dwudziesta pierwsza próbuje vectorize co ich zmęczone oczy mogą photo-interpretacji.

Ale to był szczególny dzień, w piłce nożnej grać w inną grę bardziejlub mniejnigdy nie wiesz,, Więc większość biesiadników przekonać szefa do zmiany tygodniu, przechodząc przez barze nocnym zobaczyć pogrom, tam, w wybranym obszarze Palmerola dziewcząt blond. To był niezwykły dla niego towarzyszy nam, jako szef zawsze przechowywane osobno, ale jako przyjaciel był arogancki do skrajności, wtrącać się w sprawach, które nie powinny.

Wyszliśmy, spacery dowcipy, odpowietrzające, okrutny, ale ładne ze względu na uczucie, że nie będzie więcej wektory na ten dzień,i noc-. Raul powiedział ten sam odcinek, gdy mapy on tworzyć były niszczone, John jeden z mokrych mapach w publicznych przesłuchań w dniu psów szczepień; ja sam wiedziałem, że właśnie zmusiło mnie do śmiechu za to, że humor z lat pięćdziesiątych.

Docieramy do jaskini, która poza wydawało pokojowy dom, po przejściu drzwi nastrój zmienił. Chłopiec, który miał doświadczenie w tych trans, został uzgodniony z wytrzymały(*) Człowiek z wejściem, wziął nas przez korytarz do sali z oświetleniem obrotowych, ludzie siedzący na miejscach dla trzech osób, trójkątne scenie z pionowej rury w centrum i poziomy jeden do ekstremum, przy schodach. Zapłaciliśmy za Firma Mosto (**) W zimnej patelni, która zawiera kilka plastikowych arkuszy dla specjalnych sztuczek.

Gra, znudzony. W połowie drugiej połowy, selekcji jest pokonać 4 do 1, oraz z kilku oznaczeń przeżycia. Od skrajnej etapie moderator ogłosił, że nadszedł czas, aby urozmaicić imprezę. Natychmiast osób ułożone na pasku, zaczął oklasków głośno w tempie, które nie ma nic wspólnego z utworów pochodzących bonjovi tle. I tak, jeden po drugim, mijały trzy dziewczyny, każda z podobnej procedury. Dziewczyny były ubrane z 4-calowych i szmat prowokacyjnych. Optymistyczna piosenka, potem światła spada i romantyczne piosenki, który pozostawił dziewczynę w rytm klaskania, więcej, tym mniej ubrań, podczas gdy niektórzy zdesperowani spędził swój pierwszy arkusz folii w pierwszym zamiarze.

Ale kiedy to osiągnął czwartą dziewczynę, obraz zmienił się. Mój przyjaciel z boku stał trochę zdenerwowany, bo dziewczyna poszła w górę, wziął cytryny i ścisnął go w ustach w energię, a następnie umieszczone na siedzeniu i wydawało się, że zwrócił się kilka biegów wewnątrz świątyń. Z otwartymi ustami jak Pac-man on drooled, spojrzał na klaczkę przędzenia na pasku, osuszyć ręcznikiem, który oferowany facet(***), W drugim rogu, a więc spędziła Carlos Vives piosenkę, z nienagannym stylem.

Widziałam mój przyjaciel powieki do połowy, jak Garfield, potem drgnął, szkliste, jak mokrej kulki. Zgasły światła, a nieśmiertelny utwór Def Leppard zaczął: Love Bites.

Kiedy się kochać, ty patrzysz w lustro?

Kto myślisz, on wygląda jak ja?

Ale jego sens nie był bezpośrednim smaku, ponieważ mógł umieścić reklamę w zębach, jak tylko runda rozpoczęła się, wydawało się bardziej jak tam iz powrotem w czasie huśtawka, że ​​w południowo-zachodniej stycznej potrząsnął jego garnitur i reakcji w małych ruchy głową. Jego wspomnienia powinny być pływające w tym pierwszym roku studiów, kiedy plecak i zeszyty były, że chodziło o przetrwanie.

Czy kłamać i mówić, że to na zawsze

A potem, miałem wrażenie, że widzi w tych oczach, znajomą twarz, może to przyniósł wspomnienie starszego miłości, przed tym hipoteki życia. Wziął trochę starań, aby wiedzieć, że ona spowalnia jej ubrania, jej oczy i uśmiech, który przyniósł ukryty –i wziął go- do odległego punktu kontrolnego, w mgnieniu oka, za tym budynku Inżynierii Przemysłowej, aż do orbity konstelacji GLONASS, ale tak blisko, jak wychwytywanie fazie nośnej.

Czy uważasz, że dwa razy lub po prostu dotknąć ‘n’ zobacz

Jego oczy były przędzenia w ostrych przerw, ale nie w obrębie 10 metrów od równobocznego grzbietu, to było o wiele dalej. Potem poczuł, jakby pozostawiając warstwę naskórka, siebie, znowu, w gęsią skórkę. Podczas gdy dziewczyna pokazała swoje wymarzone cechy, oklaski zabrzmiały i powiesiła w spocone rury wokół. Spectacular!

Nie chcę cię dotknąć zbyt dużo dziecko

Makin ‘miłość cos dla ciebie może drive me crazy

Dziewczyna zamknęła skorek, obejmujące jej życia z jednej strony, zwrócił się do niego zbliżyła, pochylił się i zobaczył go na 34 cm. Mógłbym przysiąc, że to on wiedział, że to ona, te same oczy, dziewczyna wydawała się trafić również, przeszła na emeryturę i wrócił do swojego show. Potem wykonywał oczy aż do wyczerpania, że ​​uchylił dala tak daleko, jak tylko mogła, ale odległość nie zrobił nic, ale ułatwia jego widok fotogrametrycznej i wreszcie spadł mu szczękę w szufladzie.

Nie sądzę, że miłość jest tak, jak uczynić go

Po parę poglądów kolczyków, które zdawały się topnieć w powietrze, nie mogła dokończyć piosenkę, wykonał gest, by zadowolić swoją publiczność, odwrócił się i podszedł do trybun. Połowa publiczności krzyknął go, ale ona jest wspomagany przez scorekeeper, Który dał jej topy, jedynymi mogła usunąć i wykonane z jednego końca paska. Animator ukrywał wszystko, dokonał pierwszego połączenia do wszystkich dziewczyn i zapytał żądany brawa dla wielkiego Pamela.

Więc nie chcę być tam, kiedy zdecydujesz się złamać

Love Bites miłość krwawi – to przynosi “mnie na kneeds

Miłość żyje miłość umiera – to nic dziwnego

Miłość błaga podnosi miłość – to, czego potrzebuję

Dziewczyna wpadła w bok, spojrzała mu w oczy, wzięła go za rękę i dała mu buziaka w policzek i szepnął coś pod nosem. Potem w lewo. Widziałem w jej piękne oczy trzy piąte łzy, byłem zaskoczony, oszołomiony i nie wiedziałem dokładnie, co o tym myśleć. Absolutnie nikt nie wie, co powiedzieć przyjacielowi, że nagle w zaledwie dobę jest w odległości 34 centymetrów od pary oczu, które wydają się wiedzieć znacznie krótsze dystanse.

___________________________________________________________

clip image003130 You were there…

Po latach przyznał, że przekonanie scorekeeper nieść dziewczynę, że noc. Nie powiedział mi więcej szczegółów, dopóki nie przeczytałem jego statusu Facebook, które nie zmieniły się od lat.

Tej nocy, że tam jesteś. Gdyby twoje oczy, twoje usta, byłeś tam. To był twój uśmiech, tatuaż, twój pot, byłeś tam.

Rano widziałem oczy ponownie, cute, Twój uśmiech, piękne, ale to nie było twoje. Nie było cię tam.

Jesteś po prostu wszędzie.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) merengue: To tropikalnych Ameryki Środkowej rytm.

(*) wytrzymałyJest to popularne słowo w języku hiszpańskim żargonie: “gorilón” wytrzymały człowiek.

(**) Firma MostoMosto jest płyn otrzymany w wytwarzaniu napojów alkoholowych. Najczęstszym Mosto jest z winogron do wina.

(***) facetJest to słowo, które w języku hiszpańskim żargonie oznacza: “chavo” młody człowiek.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.