Home > Bu MicroStation V8i denir Neden

Bu MicroStation V8i denir Neden

Biz duyurmuştu Bugün,, Bentley bir ile, onun tüm ürün portföyü için kendi versiyonu 8i başlattı prömiyeri web sayfası bu amaçla, video ile farklı kullanıcıların ve görüşler. Bağlantılar birkaç olmasına rağmen basın bültenleri Bu yanlış bir ftp adresi gönderildi.

Ben AutoCAD 2001 versiyonu 2000i denirdi hatırlıyorum, ben 2000 sürümü için “eşit” olduğu için neden, sanırım hatırlayamıyorum; MicroStation V7 j seçildi clip_image002Bu gibi herkes V8i bahsedeceğiz bir yıl içinde çok Java geliştirme … kullandıkları başladı V8 kaldı dil. NET uygulandığında, bu gerçektir. Denemeden önce, sanal konferans sonra bugün bize gönderdiğiniz adres reklam, çok güzel değil, bu yerlerin “Nola” (İspanyolca) bağlantısı çok yavaş oldu için temel, i anlamında “sigara” olacak.

Bütünleşme önce, bu tek bir mimari altında yerli ve kazanılmış uygulamaları yapılmış bir yeniden tasarımı ile anlaşılmaktadır ise beklenen rağmen, bu sürümü açar daha iyi kurumsal kimlik tanımlayan kelime gibi. Bir “den gelmesi bekleniyor olmasına rağmenAkıllı“Kavram olsa belgeleri çeşitli anlaşılacağı gibi, ben bu geçiş del CAD bir BIM iyi bir Txus ‘yansıma AutoDesk ile ne gibi görünüyor, hepsini seviyelerinde uygulanmıştır inanmıyorum.

Bir yayımlandı Ama neden o kadar çok gizem ile bir fırlatma yüksek bir beklenti dayalı olmalıdır, ispat edilmelidir budur sınırlı miktarda bekleyen kopya clip_image004hiçbir … Ben söylenmesi bekleyeceğim eğer görüşler bulmak için, ben şans varsa ben, birini alırsınız.

Dayalı modüler tasarım Sezgi:

Tasarım ve görselleştirme giderek tek bir eylem düşürüldü ediliyor, bu neredeyse gerçek zamanlı render Generatif Bileşenleri ile bir büküm binanın birinci izlerinden uygulanır varsayar, onun gerçek inşaat clip_image004[1]denetim ve mekanik tasarım kontrol.

Etkileşim, Dinamik görünümler:

“Ekran Setleri” 2B varlığı sona erer ya da 3D ile en az birlikte bulunur şekilde, uzar …?

Bu onlar 2D yok yollarını aramak gibi görünüyor açık hayır.

clip_image004[2]Gerçek Geocordination:

Bu hangi dış uygulama geliyor ne olursa olsun, şimdi, tüm Bentley araçları desteği ve anında tek bir referans sistemi görüntülenebilir anlaşılmaktadır … anlaşılmaktadır OGC standartları altında?

clip_image005Inanılmaz Performans:

Yeşil Hulk gibi geliyor, ancak kullanıcılar “bir 20 mb dosya erişim ve 55 kat daha hızlı ele vardır.”, Bu nedenle söyledi Bu onlar SharePoint ve Proje Wise güçlü çaba var LAN ve WAN, üzerinden veri yönetimi ötesinde olup olmadığını görmek gerekir.

clip_image004[3]Birlikte çalışabilirlik:

Bu alkışlıyoruz rağmen, çünkü mahalle formatlarını okuma sadece birlikte değil, anlaşılan, çünkü daha çok borç daha bir yenilik değil, ama standartları destekleyecek çünkü. Şimdi onlar temin hazır: LandXML, OGC, ISO 15925, WML, IFC … ya da en azından söylemek gibi görünüyor geniş bir beyaz kağıt 21 sayfa.

Herhangi bir şekilde biz var olduğunu bilmek mi Yenilik rekabet sadece “ithalat / ihracat” maliyeti para kazanmak için var olan standartları ve hisse onlarla uyumlu V8 olmak kalır. Aynı mimari altında geliştirmek – Ayrıca satın almalar yaklaşık üç yıl sonra, yazılım tamir ama yeniden değil, çok iyi bir fikir gibi görünüyor.

Şimdi onların ‘ben’ savunmak ve pazara nasıl görülecek.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.