Home > Bu benim son yazı

Bu benim son yazı

Geofumadas Blog, 813 girişleri ve 2.504 yorum varlığı yaklaşık üç yıl sonra, stresli durumlarda zor bir ay sonra, o her şeyi yerleşme biter gibi görünüyor. Bu hayat çok, tüm tutkuları genellikle geçicidir ve bu, bir sona geldi gibi görünüyor.

Bana Charlotte yolculuktan sonra işgal yapılan konular arasında, son olarak bir sözleşme hükmü ile birleştiğinde bana bu blog alışkın yayının hızını korumak için çok meşgul olmak için yapar Latin Amerika için Bentley’in temsil, kabul etmeye karar verdi hangi altı yıl için kişisel bir blog yazmak için bana taahhüt eder. Keith Bentley bana ben bazı fotoğrafları göndermek için umut yerden Kailas Mount bir tur ile, January 5th gelen Tibet’te yapmayı umuyorum İnziva 40 gün yerine getirmek için sordum üç ay izin çok yararlı olmuştur; benim dönüş azından ben ‘ücretsiz CBS Yolculuk katılan olacak.

Artık, zaman ve dostluk için teşekkür ederiz. Cartesianos bu alanı açmak için Tomas sayesinde, bir ömür boyu iyi bir arkadaş; sayesinde Gabriel Ortiz, Onun sağlıklı ipuçları, teşekkürler Geomatik Blog Onun iyiliği için Angie onların talep, için arkadaşlar titreşir Çikolata kefil olunabilir, Ben söz olmadığını egeomate, ve diğerleri için çevriminde kullanılan onun çaba için Nancy Ben birine kaçan olabilir hissediyorum çünkü.

Ben bunu indirebilirsiniz bu içerik, 30 gün için geçerli olacak, böylece Cartesia ile bir anlaşma için geldim. Bundan sonra bu benim sözleşmenin bir parçası olarak silinir; Geofumadas ve galvarezhn hem Manifold CBS hisselerinin% 79 satın alırken benim daha agresif sorun haline gelmektedir Bentley Systems ortak bir etki alanı, olacak.

Sonunda yazılı olacak nerede, anonim bir blog başlatmak nedenle karar verdi. Burada beni takip edebilirsiniz, Orada görmeyi umuyoruz nerede.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.