Home > Blogger Şablonları

Blogger Şablonları

Bugün iyi bir arkadaş bir blog başlatıyor sadece 30 Eylül’de serbest bırakıldı, bir proje, bir üyesi teşvik için bu yazı adamak istiyorum Actualidad Blog ağı adı www.templates-blogger.com , Blogger, Google blog platformu barındırılan bloglar için tasarımları bir galeri.

clip image00219 Blogger Templates

Bu proje ile, Blogger’da bir blog olan herkes indirme ve bloglar kullanım için ücretsiz yaklaşık 200 şablonları (yıl sonuna kadar 500 ulaşması bekleniyor) bir koleksiyon tadını çıkarabilirsiniz.

Bizim platformu üzerinde barındırılan her tasarım içerir:

  • Tasarım önizleme için bir ekran yakalama
  • Bir online demo için bir bağlantı
  • Orijinal kredilere bağlantılar (yazar, tasarımcı)
  • Tasarım indirmek için bir bağlantı. Tipik olarak bu tasarımlar blog içine entegre bir tasarım ve öğretici ile bir XML dosyası içeren bir. Zip dosyası gelir

Bu şekilde, blogcular kendi blogu ve şablon tasarımcılar ücretsiz kendi çalışmaları teşvik edebilir için istediğiniz tasarım bulabilirsiniz eşsiz bir buluşma noktası oluşturmak niyetinde. Bir şablonun tasarımcı ve şablonları-blogger işinizi geliştirmek istiyorsanız, bu kullanabilirsiniz biçim onlarla temas.

Şablonlar-blogger ‘Actualidad blog’ biz uyanık olmak zorunda böylece, özellikle blogger toplum hedefleyen çevrimiçi kaynakların bir dizi oluşturmak için başlatacak bir girişimin ilk taslağıdır.

Ah, aynı zamanda onların yenilikleri takip hangi bir besleme var:

http://feeds.feedburner.com/templates-blogger

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.