Home > Bir online mağaza kurmak için nasıl

Bir online mağaza kurmak için nasıl

Bir süre önce ben Regnow indirilmesini ürün veya satılık sergi vitrin olarak işlev görebilir siteleri aracılığıyla, üreticiler için online ürün satmak için bir yol sağlayan bir site konuştu. Ayrıca, Regnow da ürün arama ve görüntüleme kolaylaştırmak için online mağaza oluşturmak için kullanılabilir.

Bu Site Builder çalışır. Bu örnek olarak egeomate mağaza oluşturulması gösteren nasıl çalıştığını görelim.

Başlamak için, Regnow kayıtlı olmalıdır, ve bir kez içinde ilişkiler yaptık. Bu üretici veya ürün arama ve ar için isteyerek yapılırelationship, Şirket onların ürünlerini tanıtmak için daha sonra kabul ederse.

clip image0012 How to set up an online shop

Ancak kalan olmayan ürünlerin belirli bir miktar, aynı zamanda orada ilişki; Bu online mağaza kategori veya anahtar kelime ile arama sonuçları olarak görüntülenir olanlardır.

1. Site Builder kullanarak

Builder Regnow vardır Sitesi dinamik içeriğe sahip bir mağaza oluşturmanızı sağlar Bu yazılımın bir online versiyonu. Size sayfaları oluşturmak ve bir sürükle ve bırak ortamda bunları düzenleyebilirsiniz hangi ile bir panel görünür seçtiğinizde, oldukça kullanışlı.

clip image0022 How to set up an online shop

Yardım tamamlandığında, ancak sipariş temelde şudur:

  • Site oluşturma, özelliklerini yapılandırmak şablonu seçin, ve logosu değiştirin. Bu üst panel ile yapılır.

clip image0031 How to set up an online shop

  • Daha sonra, sayfaları oluşturma yan panel üzerinde (sayfa eklemek) ve her biri en çok indirilenler, en yüksek puan alan gibi özel ürünler ya da mevcut arama, kategoriler sütun, vb gösterir
  • Ayrıca sol bölmede Ana sayfalar görüntülenir ve, belirli bir url ve giriş eklemek html bağlantı oluşturabilirsiniz hangi sırayla hangi gösteren, başlık yapılandırılır.

Aşağıdaki grafikte örneğin, ileriye konuşlandırılmış görünür umut özel ürünler ile, CBS sayfasını görüntülerGlobal Mapper 12 biz download düğmesine olması umut ediyorum, özü ve görüntü boyutu.

clip image0041 How to set up an online shop

Bir sitenin tamamı bir saat içinde yapılandırılabilir. Bir sayfa çok iyi değil görünüyorsa, sadece silinir ve tekrar bir olur; kesinlikle yardım çok geniştir.

clip image005 How to set up an online shop4. Barındırma yükle

Regnow forumlarda okumak için pek bir şey yok bu, en zor kısmıdır. Site tamamlandığında, bu aşağı sıkıştırılmış Yukarıdaki buton (indir) ile indirilen var. Sadece php ve javascript dosyaları artı gerekli görüntüler içeren bu yüzden bir dinamik sayfa,, siz siteleri oluşturmak odaklı bir program bir site girmek sürece görüntülemek veya kullanamazsınız.

Kullanılabilir bir ev sahibi olması için özen yüklemek için, bu Cpanel Dosya Yöneticisi ile FTP, Dreamweaver veya doğrudan üzerinden yapılabilir.

*** Bu Blogger ‘gibi bir hosting ile çalışmıyor

*** Bu WordPress.com üzerinde barındırılan siteleri ile de çalışmaz, ama onunla olabilir ücretli bir hosting monte WordPress sitelerinde.

*** Sadece klasör, klasör içeriğini değil yüklemelisiniz.

Eğer ana sayfa olarak yüklemek isterseniz ***, tüm dosyaları ve klasörleri pubic_html dizininde kadar olması gerekir, yani ile mağaza www.tudominio.com alanı yazma görünür.

Ama biz alt var olan bir sayfası olarak eklemek istiyorsanız, o zaman olabilir, aynı dizin (public_html) bir klasör oluşturun indir, Bu nedenle yolu ararken www.tudominio.com / mağaza, online mağaza görünür.

*** Kullanılan şablon bağlı olarak, trafiği izlemek için Google Analytics veya Woopra için komut dosyası eklemeniz gerekir. Şablonu bir başlığa sahiptir değilse, her php sayfa üzerindeki kod yerleştirmeniz gerekir.

Biz yol geliştirmek isteyen ek olarak, bu oluşturulabilir ise yönlendirme veya alt barındırma yöneticisinden, bu durumda ben Cpanel kullanıyorum. Ben veriyorum komutu oluşturur biridir downloads.egeomate.com yönü içinhttps://egeomate.com/downloads

clip image006 How to set up an online shop

Burada eGeomate mağaza işletim görebilirsiniz.

clip image007 How to set up an online shop

Gördüğünüz gibi, RegNow trafik site yararlanmak şekilde CAD, GIS, Google Earth / Maps ve mühendislik alanında indirmek için yeterli ürünler var. Çoğu deneme sürümleri olarak ardı edilemez, aynı zamanda motoru optimizasyonu çok sağlam arama ve bir sonucu olarak kısa sürede ziyaretçi Regnow içinde çeşitli ürünler gelmez tüm katalog.

Regnow git

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.