Home > Bir blog için değer mi?

Bir blog için değer mi?

– Evet

Biz bir blog ya da ne üzerinde değer ne sahip anladım ne bir bağlam ve uygun bir açıklama yapmadan bu kadar ham iddia çok sorumlu görünmüyor.

Pek çok kez ben egeomate bir yazı saplantı tatmin fikri ile doğdu ve aynı zamanda yapmanın disiplin için bir ekonomik değer döndürmek için yorumladı. Zaman her iki arama dengesi fonksiyonel olduğunu gösteren edilmiştir, ama her şey çok kısa bir yazı özetlemek o kadar basit değildir.

clip image001236 Is it worth to have a blog?

Bu su basmadan önce resimde oğlum pompa yarım saniye içinde atlama gösterisi yapıyor. Ben kızım ve becerileri tamamen adanmış bir önceki sonrası duyduğu rahatsızlığı dengelemek için buraya asın.

Bir bloga sahip dediğimiz

Bir blog sahip, düzenli yazılmış bir alan üzerinde kontrole sahip olarak anlaşılmalıdır temaları özel bir sektör, okuyucuları ile bir temas ve yukarıdaki yapıyor zevk bilincine yöneliktir.

Yazma düzenli göreceli değil, iki haftalık veya bir iki hafta hakkında, bir günlük giriş olabilir. Sahip olduğumuz zaman ve tutkulu vesilesiyle tema bağlıdır. Bir eğilim benzer ilgi alanlarına sahip insanların belirli bir sektörü ve zaman içinde yer sektöre değer katan hissediyorum muhafaza edilmelidir rağmen konu, insan tarafında serbest bırakmak için bir yer olduğunu çok sıkı olmamalıdır.

Sonra bizim gibi tüm bu bir şey olmalı. Çoğunlukla Google kadar hızlı geldi tek bir IP numarası vardır bir hedef kitleye düzenli olarak yapmak istemiyorum eğer Yazma, herkes için değil, aynı başka bir yere gitmek anahtar kelime kolunun altında.

Biz onlar bir şey ama parmaklarını bilmiyorum kime bir yazar sadakat oluşturur günlük ziyaret 15%, ötesine geçmez küçük bir kesimi bulmak ve anlamak için sabırlı olmalıdır. Eğer anonim kalabilir ama biz aynı kriterlere paylaşmayan bile zamanla insan yüzü gösterilmelidir. Okuyucu onun tadı farkında olmalıdır, sonra da kompleksleri, korkularını, yaşam görme yolunu ve duygusu onun günlük çevrenin resimleri yapacak, iş, aile ortamı, seyahat yerleri.

Ötesinde insan sıcaklığını gerektirir, aşağıda yorumlar, düzenleyici bir e-posta göndermek% 3 daha küçük bir bölümü ile bir ilişki sürdürmek için çalışıyoruz, retweetsallar bir sosyal ağ ilginç olduğu ortaya çıktı bir konu ya da paylaşmak. Geri kalan% 7 merak, saygı, hayranlık ile, gizli sadık tutar ve kaçınma tarafından o kadar hissediyorum.

Üç yıl sonra ne bilmek istiyordu yeterli değildi öğreniliyor ama başka şeyler anlamak için bir tohum olarak hizmet vermiştir. Buna ek olarak, biz kendi öğrenme olarak piyasaya ne daha fazla öğrenme kazanç olmuştur.

Biz “değer” dediğimiz

Bu mutlaka para ile yapmak zorunda değildir; memnuniyeti yatırım göre bir getiri düzeydedir. Biz tutku yatırım, daha fazla tutku bir dönüş olması gerektiğini, bu gibi gibi bloglar gibi benim odak noktası değil, olduğu açıktır Çikolata kefil olunabilirOnlar olmayan Geomatik kariyer ile, kıtada ama her anahtar olduğu ile ilham her damla mest eden rağmen, Angy kesinlikle çok duygusal onu okuyucu yorumları bu yerine konunun arkadaşları olmak arkasında bazı karlılık tanır nerede arkadaşlar bastırdı.

Ayrıca hizmetlerin aile, dinlenme, seyahat, satış, eğitim, vb Tüm bu yatırım ile verimli çalışma, uzayda kullanılabilecek blog maliyeti para harcanan zaman, bir maliyeti vardır ve bu nedenle bir olması gerektiğini anlamak gerekir zaman aşınma yerine dönmek.

Yenilik haklarını savunmak ağları ile hatta ünlü var olan blogcular yazarlar, yararlanmıştır. Bir zamanlar maliyet bağlantılar reklam ve satış yapmış firmalar ile basitleştirilmiştir sonunda çalışan ilginç bir iş. Bu itibaren ben Geofumadas içinde kullandım bazı özetleyebiliriz:

  • Google reklamları, bazı can sıkıcı, diğerleri için gereksiz, ama tıklama trafik para kazandırmak için ilkel bir şekilde.
  • Sponsorlu sonrası Zync, ReviewMe bazı bazı. Çok değil, ama uzayda uygun olmadığını, faturaları ödemek ve geçen yılki düşüşünden sonra bu yana yavaş yavaş iyileşti.
  • Sipariş reklamlar, bu ya, bir şirket ya da başka bir blogger doğrudan sordu nelerdir blogrollveya sonrası. Bu gelirler daha fazla-çok daha-Ama bunu alırsanız, sponsor o stratejik olduğunu hissediyorum yapar.
  • Etki Uygulamaları, bu mutlaka ilginç haber, bir konu, ürün, iş ve birini yaparak, avantajı olabilir etki miktarda alarak olup olmadığını görmek için reklam ama ihtiyaçlarını sponsor değildir cıvıldamakkıpırdatmaklezzetlifacebook 

Biz para için geldim ne garip isimler. Neyse ki Cervantes gitti.

Daha ne gelir

Yukarıdaki örnekler alternatiflerdir – sadece onlar – Web yazma için tutku ödüllendirmek şey aramak için Internet panoları için sağlamıştır. Ama bizim için, kendisi bizim İspanyol ortamda sadece karlı değil internette değil yazılı gün boyunca diğer şeyler için kendimizi adamak ve geceleri yazmak amatör yazarlar, kim.

Sen, sunmak için bu etki, bilgi, rehber, ürün veya hizmet olabilir bir şey olması gerekir.

Zamanla, özel hizmetlerin sağlanması atalet tarafından gelir ve biz bunu yapmak için hazır olmalıdır. Bir blog resimlerin durumda fotoğrafçı hizmetleri için talep olacak, teknolojik ürünleri durumda, bu satışı için talep olacak bir coğrafi teknolojilerin durumda gelişmekte olan sistemleri veya zamanında yardım içine olabilir blog bir proje.

Tercihen biz fiziksel varlığı gerektirmeyen ürünleri sunmak ve sunmaya hazır olmalıdır. İnternet bu bir çok yardımcı olur ve sömürülen gerekir. Etkinlik davetlerine daha fazla bilgi edinmek için ama zaman meyve getirecek profesyonel ilişkiler yatırım gitmek için değil, boşa olmamalı.

Böylece, sistematik olarak özel danışmanlık yazma birkaç yıl sonra, gelmesi ve daha kiralayacakçok daha. Ve o zaman tamamen bu konuda blog ya da en azından uyarı ihmal etmeden bir boşluk dakika içinde bunları yapmak için zaman ayırmanız gerekiyor.

Ne bir blog olan değer ise?

Biz disiplin ve karlı ödülleri ile yazma demek durumunda:

Evet!

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.