Home > Bir bilim fuarı proje olarak Küresel Konumlandırma Sistemi

Bir bilim fuarı proje olarak Küresel Konumlandırma Sistemi

Bilim fuarı oğlum için geri döndü, ve potansiyel projeler hakkında öğretmen ile çeşitli tartışmalar sonra nihayet sevinç üç ayak atlama oldu hangi ile bir geçti … Neredeyse, bize büyüleyen bir konudur hem çünkü. Bu projenin orijinal Ayrıca, çünkü biz yarım neden ne tüm yapmış internet ve temel nedeni daha fazla arama karar verdi
genellikle atılır ya da tekrarladı.

Onlar mutlaka payı olmadığını konulara daha fazla zaman ayırmaya bana dokundu çocuk ve ergen arasındaki yetki, hayat haksızlıkları, sorgulamaya başladığınızda 13 sadece aşamasıdır çünkü kritik bir yıl olmasına rağmen. Pazarlama ve teknoloji dünyasında bir gelecek vaad eden bir büyük bir adam, … ama yine de birkaç yıl ile gider ne onun benlik saygısı yeniden ve odaklanmak için değersiz ayrı ne olduğu.

Sağdaki fotoğraf Ben ‘sıfır’ bıçak uygulayarak aile tanımadığı kazandı, dün gibi görünüyor. Haha, bunun için bu resmi harika oldu çünkü artık önemli değil birkaç gün, iddia etti.

Proje tema amacı dönen bir performans sunmaktır gps sistemi. Bunun için Anneler Günü nedeniyle gürültü arasında boşluk yapma, hafta sonu çalışmak zorunda, biz tel uydu takımyıldızı yörüngeleri ile, bir dünya modeli oluşturmak gerekir, kıtalar, enlem ve boylam çizilmiş. Bu coğrafi koordinatları nasıl açıklayacağız, nasıl yerçekimi koyabilirsiniz
yörünge ve entegre GPS ile cihazlardan bu sinyal alımı nesneler.

Uydular nerede daha sonra iPad ile görmedim ise, gökyüzünde kendi dönüm taklit eden bir uygulama olduğunu, gösterecektir.

Ve son olarak açıklayacağız nasıl bu sistem, artık cep telefonu getirmek ve geliştirilmiş uygulamaları gösteren, coğrafi konum izin GPS alıcısı ile birlikte Google Earth ve okulda yere. Ah, o bir Gameboy sanki oyuncak onun tarafından ele alınır çünkü görmek istediğiniz.

Yani, sitenin kaza ile geçtiğimiz hafta sonu stresinden aksine, şimdi eğlenceli bir şey var, ben de herhangi bir kaza iPad korumak için iyi bir astar satın almak zorunda, böylece yerine üzerinde bir papağan gibi yinelenen çocuk yetiştirmek sadece coğrafya daha fazla bir şey açıklamak ve özellikle Demir adam oynamak için onun yeteneği ile blöf oyalama üreten değil onu eğitmek … gibi sadece o olabilir!

Geçen yıl metan gaz sobası başkentte okul ve üniversite fuarda, sınıfta ilk sırada yer aldı. Buna karşılık, bu kez bir grup gidiyor ve değil … heyecan verici bir konu.

Biz nasıl gidiyor göreceksiniz …

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.