Home > Bentley zmienia prezentujący postać rocznej imprezy

Bentley zmienia prezentujący postać rocznej imprezy

Przez kilka lat Bentley Systems osiągnęła roczne wydarzenia, które obejmują Excellence Award dla innowacji w implementacji technologii i, w tym samym czasie, daje nam konferencje, gdzie możemy poznać najnowsze rozwiązania i seminaria na podstawie ich klientów lub ekspertów tematycznych doświadczeń.

W ostatnich latach konferencje prowadzone przez Bentley Institute zmieniły formę prezentacji, więc zamiast renomowanych warsztatów, te stały się w seminariach podjętych na woli.

Najnowszy Bentley roku rozpoczęła V8i wersja który znany jest prezentacją i niektórych podcastów ostatnich. Oczywiście, jest to prawdopodobnie, że w wyniku z kryzysu gospodarczego Bentley radykalnie zmienił swoją formę, a nie z naszych oczekiwań dla ekscytujących prezentacji konferencyjnej wykazującą V8i cuda wersji

clip image0012 Bentley changes the presenting form of its annual event“Be Excellence Awards” zmiana nazwy “Be Inspired Awards”, będzie teraz we wrześniu w Charlotte w Północnej Karolinie, a nie z dnia 11 maja do 14, jak to zostało ogłoszone w Styczeń Magazyn . To będzie tylko jeden dzień, więc na pewno będzie to tylko zewnętrzne panele i wystawa Ceremonia noc.

clip image002 Bentley changes the presenting form of its annual event

Tymczasem BE Conference będzie zmienić nazwę jako “Be Connected”. To będzie online przez społeczności BE od czerwca – listopad 2009 r., a nie klasyczny 3 dni długo konferencyjne. W zeszłym roku coroczne wydarzenie zbiegło się z nową propozycją wizerunku firmy internetowej, w którym blogi nie podjęły wielki udział w, ale to było ciekawe miejsca podane na Forum a zwłaszczawiki gdzie Askinga stronę migracji do. Ta strona nie działa od dawna i ma my szacunek (Hiszpański idiom: “me Quito el sombrero“) Do jego potwierdzenia w społeczności dla tych, którzy urodzili się w bazie DGN genomu.

Wiadomo gospodarcze Stanów Zjednoczonych kryzys dotyka niemal każdego. Bentley nie może uciec od niego, dlatego zmiany są prawdopodobnie konieczne, ale na pewno ich klienci będą wymagać starszych prezentacje i oczywiście prasa będzie zapytać, czy przy wpływ jest stracone. To będzie druga zmiana Bentley po kryzysie; wcześniej wprowadzili BE zatrudnienie Kampania dla tych, którzy mogą być bezrobotnym i chcieliby uzyskać korzyści edukacyjnych licencji ich wiedzy MicroStation.

Do tej pory, mam dobrą wolę, aby pomóc w maju, tak aby zapobiec utracie tego tempa I zażądać Wybierz płytę, aby spojrzeć w wersji V8i. Mam nadzieję, że pojawi się w około trzy tydzień (Zbyt dużo czasu!), Dlatego, podobnie jak kolejne osobistych decyzji, postanowiłem przejrzeć informacje z innych źródeł. Tutaj pokażę listy 5 płyt “zawartość przesyłki potwierdzili już mnie:

Zawartość CD: 1

– Bentley Katastru V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.08
– Bentley Descartes V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.30
– Bentley GEOPAK Site V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.39
– Bentley GEOPAK Survey V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.39
– Bentley Map V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.26
– MicroStation GenerativeComponents V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.36

Zawartość CD: 2

– Bentley GEOPAK Most XM Edition, Multiple, angielski – 08.09.05.23
– Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.39
– MicroStation V8 XM Edition Software Pakiet Warunek, Multiple, angielski – 08.09.04.01

Zawartość CD: 3

– MicroStation Schemat XM Edition, Multiple, angielski – 08.09.03.28
– MicroStation V8i, Multiple, angielski – 08.11.05.17
– Wymagania dla Bentley aplikacjami, Multiple, Angielski – 08.11.05.05

Zawartość CD: 4

– Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite XM Edition, Multiple, angielski – 08.09.06.31
– MicroStation V8 XM Edition, Multiple, angielski – 08.09.04.88

Zawartość CD: 5

– MicroStation TriForma V8 XM Edition, Multiple, angielski – 08.09.04.97

 

Tak więc … zobaczymy

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.