Bentley zapowiada związek z firmą Microsoft dla Azure-chmurze oferujący usługi przekazu

Bentley Usługi przekazania Odpowiednio uzupełnia zarówno ProjectWise i AssetWise dla kluczowych potrzeb biznesu

Bentley Systems ogłosiła rozszerzenie swojej strategicznej relacji z Microsoft Corporation. Poprzez swoje zaangażowanie do platformy Microsoft Azure programu partnerskiego, Bentley przynosi szeroką gamę Azure-usług opartych na chmurze do utrzymania infrastruktury do architektury, inżynierii, budowy i operacji (AECO) na całym świecie w przyspieszonym tempie. Wstępne oferty na Azure będzie zawierać nowy Usługi przekazu Bentley, Umożliwiając organizacjom AECO się bezpiecznie i prawidłowo pakietu i zapewniają, odbierać i śledzić portalu przekazów poprzez dashboard. Te wspólne usługi przyniesie również korzyści użytkownikom zarówno platformy ProjectWise współpracy i platformy AssetWise do modelowania informacji o działalności poprzez zmniejszenie ryzyka, oszczędność czasu i zapewnia lepszą widoczność do stanu projektu.

blue beam logo4 Bentley Announces Relationship With Microsoft for Azure cloud based Transmittal Services Offering

Scott Guthrie, wiceprezes Microsoftu, powiedział, “Bentley Systems jest jednym z naszych preferowanych partnerów w dostarczaniu oprogramowania i usług za pośrednictwem platformy Windows Azure do społeczności AECO. Microsoft i Bentley jest zaspokajanie potrzeb naszych wspólnych klientów, oferując strategię cloud, które obejmuje prywatnych i publicznych chmur i na lokalnych wdrożeń. Widzieliśmy, jak to bardzo skuteczne podejście napędza większą wydajność dla tych organizacji i pomaga ich działalność staje się jeszcze bardziej skuteczne. ”

Bhupinder Singh, wiceprezes Bentley Software, powiedział: “Większość naszych użytkowników zainwestowały znaczne środki na manualnych procesów lub systemów korporacyjnych obsługiwać kluczowe zadanie zarządzania i submittals przekazów. Niestety, większość podejść ogólnych nie są dobrze przystosowane do tego potrzebujących projektu infrastruktury. Usługi przekazu Bentleyusprawnia i automatyzuje ten krytyczny proces biznesowy, dzięki czemu użytkownik może w wiarygodny dostęp i to w wersji przekazu poprawnych treści projektu, przekształca się odpowiednio. A ponieważ trzeba płynąć przekazów w organizacjach i ich zapory, nasi użytkownicy znajdą u nas wdrożenie cloud się naturalnym rozwiązaniem.

blue beam logo5 Bentley Announces Relationship With Microsoft for Azure cloud based Transmittal Services Offering“ProjectWise Bentley jest system, w którym główne organizacje AECO tworzyć i powierzyć swoje produkty pracy. Ponadto, na Bentley jesteśmy wyjątkową pozycję, abywygłaszać (Do I-modele) izabezpieczać(Przez ProjectWise i AssetWise) mobilność informacjidla treści AECO. Dlatego też rozszerzenie zakresu ProjectWise i AssetWise przez Usługi przekazu Bentleystanowi istotny kamień milowy dla Bentley i naszych organizacji użytkowników w minimalizacji ryzyka w ramach organizacji pracy AECO. Osiągnięcie tego poprzez chmura Azure jest zwycięski scenariusz Bentley, Microsoft, i, co najważniejsze, dla naszych organizacji użytkownika. ”

Powiedział Stuart Nicholson, IT i systemów pracy specjalista, Halcrow Group Limited “Bentley przekazów to ekscytujący nowy rozwój, który obiecuje, aby zamknąć lukę na dostawy i przegląd dokumentów i treści projektu. ”

Usługi przekazu Bentley zawiera pulpit nawigacyjny, który zapewnia informację i linki do bezpiecznego przekazu portalu, w którym organizacje mogą zobaczyć wszystkie to związane ściśle z przekazów swoich projektów. Użytkownicy będą mieli możliwość wdrożyć portal na miejscu lub on-line i połączyć z istniejącymi ProjectWise lub wdrożeń AssetWise. Sam dashboard służy jako przekazu rejestrze, który rejestruje wszystkie podziękowania i śledzi wszystkie zmiany statusu.

Usługi przekazu Bentley będzie zawierać następujące funkcje:

  • Przekazanie tworzenie i publikowanie – stworzenie pakietu przekazu bezpośrednio ze źródła danych technicznych i wysłać informację do odbiorców zewnętrznych;
  • Przekazanie dostawa i odpowiedź – do oglądania pakietu przekazu, potwierdza i pobrać pakiet, i reagować z decyzjami, komentarzy tekstowych, narzuty i załączników, wszystkie za pośrednictwem portalu;
  • Przekazanie śledzenia reakcji i status – aby zobaczyć odpowiedzi na odbiorcy, aby dowiedzieć się, kto jeszcze nie przyznał / odpowiedział, wysłać przypomnienia jak powiadomienia e-mail o należnych / zaległych potwierdzeń lub odpowiedzi do odbiorców zewnętrznych, i pokazać, w których przekazania i / lub dostarczania informacji pakietów konkretne prace w toku dokument został włączony.

Dostępność

Bentley Transmittal usługis jest obecnie dostępna na miejscu z AssetWise. Usługi przekazu Bentley ProjectWise jest dostępny dla na miejscu dzisiaj poprzez wczesne programu Bentley przysposabiającego i zostanie wprowadzona na rynek w Q1 2012. Ponadto, Usługi przekazu Bentley dla Microsoft Azure będzie dostępna on-line w 2012 roku. Bentley Transmittal Online Services może (i często) jest skonfigurowany z ProjectWise i / lub AssetWisena miejscu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.