Home > Bentley sunan Azure-bulut tabanlı İletim Services için Microsoft ile İlişki Duyurdu

Bentley sunan Azure-bulut tabanlı İletim Services için Microsoft ile İlişki Duyurdu

Bentley İletim Hizmetleri Uygun Hem tamamlar Kritik İş İhtiyaçları için ProjectWise ve AssetWise

Bentley Systems Microsoft Corporation ile stratejik ilişkinin bir genişleme duyurdu. Microsoft Azure Platformu ortağı programı olan bağlılığını sayesinde, Bentley hızlı bir biçimde dünya çapında mimarlık, mühendislik, inşaat ve operasyon (AECO) için altyapı sürdürülmesi için Azure-bulut tabanlı hizmetleri geniş bir yelpazede getiriyor. Azure üzerinde ilk teklifleri yeni içerecektir Bentley İletim Hizmetleri, Doğru ve güvenli bir şekilde pakete AECO kuruluşlar sağlayan, ve almak, teslim, ve bir pano portal üzerinden transmittals izleyebilirsiniz. Bu ortak hizmetler, riskini azaltarak zaman tasarrufu ve proje durum daha çok görünürlük sağlayarak işlemleri bilgi modelleme için ProjectWise işbirliği platformu ve AssetWise platformu hem de kullanıcıların yararına olacaktır.

blue beam logo4 Bentley Announces Relationship With Microsoft for Azure cloud based Transmittal Services Offering

Scott Guthrie, Microsoft Başkan Yardımcısı, Bentley Systems AECO toplum için Windows Azure platformu üzerinden yazılım ve hizmetlerinin sunumunda bizim tercih edilen ortaklarından biridir “dedi. Birlikte, Microsoft ve Bentley özel ve kamu bulutlar ve şirket içi dağıtımlar kapsayan bir bulut stratejisi sunarak ortak müşterilerinin ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz. Biz bu son derece etkili bir yaklaşım bu kuruluşlar için daha yüksek verimlilik sürüş ve işlerini daha da başarılı olmak yardımcı olduğunu gördük. ”

Bhupinder Singh, Başkan Yardımcısı, Bentley Yazılım, kullanıcılarımızın çoğu transmittals ve sunumlar yönetme önemli görevleri için manuel süreçleri veya kurumsal sistemlerinde önemli kaynaklar yatırım yaptık “dedi. Ne yazık ki, en genel yaklaşımlar de bu altyapı projesinin ihtiyacı için uygun değildir. Bentley İletim Hizmetleri akıcılık ve kullanıcılar güvenilir erişim ve uygun dönüşüm tasarım içerik iletim doğru sürümleri dahil sağlayan, bu kritik iş süreçleri otomatik hale getirir. Transmittals örgütleri ve güvenlik duvarları üzerinden akış gerekir çünkü, kullanıcılarımızın bizim bulut uygulaması doğal bir çözüm bulacaksınız.

blue beam logo5 Bentley Announces Relationship With Microsoft for Azure cloud based Transmittal Services Offering“Bentley ProjectWise büyük AECO kuruluşları oluşturmak ve işlerini ürünleri emanet edildiği sistemdir. Ayrıca, Bentley biz benzersiz için konumlandırılmış teslim etmek (I-modelleri ile) vegüvenli(ProjectWise ve AssetWise üzerinden)bilgiler mobiliteAECO içerik. Bu yüzden, ProjectWise ve AssetWise kapsamının genişletilmesi Bentley İletim HizmetleriAECO iş akışları içindeki riskleri minimize etmeye yönelik Bentley ve kullanıcı kuruluşlar için hayati bir dönüm noktası oluşturmaktadır. Azure bulut ile bu yerine kazanan bir Bentley, Microsoft senaryo, ve en önemlisi, bizim kullanıcı kuruluşlar içindir. ”

Stuart Nicholson, BT ve iş sistemleri uzmanı, Halcrow Group Limited, “dediBentley Transmittals belgeleri ve tasarım içerik teslim ve inceleme boşluğu kapatmak için vaat heyecan verici yeni bir gelişmedir. ”

Bentley İletim Hizmetleri kuruluşların projelerini ilgilendirmeyen tüm transmittals görebilirsiniz güvenli bir iletim portalına bildirim ve bağlantı sağlar bir pano içerir. Kullanıcılar portal dağıtmak için tercihler mevcuttur yerinde veya Onlineve mevcut ProjectWise veya AssetWise uygulamaları ile bağlayın. Aynı pano tüm bildirimler kayıtları ve tüm durum değişiklikleri izler bir iletim kayıt defteri olarak hizmet vermektedir.

Bentley İletim Hizmetleri aşağıdaki işlevleri içerir:

  • Iletim oluşturma ve yayınlama – mühendislik veri kaynağından doğrudan iletim paketi oluşturmak ve dış alıcılara e-posta bildirimleri göndermek için;
  • Iletim dağıtım ve tepki -, bir iletim paket görmek kabul ve paketi indirmek ve kararlar, metin yorum, işaretleri ve ekleri, bir portal üzerinden tüm cevap;
  • Iletim yanıt izleme ve durum – henüz kabul edilmemiş / yanıt, gecikmiş / nedeniyle teşekkür veya dış alıcılara yanıtları ilgili e-posta bildirimleri gibi hatırlatmalar göndermek için, ve iletim ve / veya sunulması paketleri göstermek için değil kim olduğunu bulmak için alıcı başına yanıtları görmek için belirli bir iş-içinde-ilerleme belge dahil.

Durumu

Bentley İletim Hizmets şu anda kullanılabilir yerinde AssetWise ile. Bentley İletim HizmetleriProjectWise mevcuttur için yerinde Bentley’in erken bir evlat programı ile bugün ve ticari Q1 2012 yılında çıkacak. Buna ek olarak, Bentley İletim Hizmetleri Microsoft Azure platformu sunulacak içinOnline 2012 yılında. Bentley İletim Hizmetleri çevrimiçi (ve genellikle olacak) ProjectWise ve / veya AssetWise ile yapılandırılabiliryerinde.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.