Home > Bentley przedstawi MicroStation V8i

Bentley przedstawi MicroStation V8i

clip_image001

Oczekuje się, mam nadzieję, że to, co wielu ludzi oczekuje, że 8i wersja formalnie znany jako Bentley-Ateny – zostanie oficjalnie wprowadzony, w którym zakłada się, że Bentley inwestuje swoje oczekiwania z jego nieudanej próbie z wersji Mozarta ogłosił od release V8 w 2004 roku.

To będzie w dwóch zdarzeń tego samego dnia: całe popołudnie w jednym dniu Filadelfii i konferencji prasowej za pośrednictwem Live Meeting z globalnym zasięgu transmisji do 90 minut.

Co:

Wszystko tajemnica kryje się za czarnym sztandarem, podobny do tego, co Keith pokazał mi w wersji jak “Zobacz mnie, ale nie dotykaj mnie”, gdzie było Toronto w widoku 3D, w tym czasie było “ekscytujące”, ale pamięć laptop upadł jakby ktoś dał ponad 50 mg viagra … hehe

Kiedy:

Czwartek, 06 listopada 2008 na 09:30 czasu wschodniego USA Chociaż impreza Philadelphia będzie od 01:30 do 18:15.

Kto:

Kluczowe Bentley będzie prezenter

clip_image002

W mojej opinii, przejście od V8 do Aten przynajmniej będzie ukierunkowanie tych obszarów:

3D … Oznacza to, że choć ma wysoką jakość renderowania i szybkość … zintegruje DirectX 9c i Open GL, jest również prawdopodobne, że integruje się więcej w programie SketchUp!, Google Earth i OGC usługi normy … hurra!, łączący się z WFS serwowane w kolektorze lub ArcServer.

XML … wdrożenia pali z XFM (modelowanie formatów rozszerzonych), który do tej pory był widziany w Bentley Map, oznaczałoby lepszą łączność z bazami danych oraz integrację z Projektu Wise w mniejszym sposób jaskiniowców. W geoprzestrzennych dziedzinie, to poprawiła Geo wyniki Web Publisher wyjściowe, że chociaż teraz czyta pliki kształtów, DWG … to jeszcze trochę zdenerwowany jego IDPR

DWG … Ateny powinny czytać i pisać na dwg, który jest już wykonany przez V8, ale nie biorąc pod uwagę, że obce formy.

Aby zarejestrować się do konferencji online Oto link:

https://www.livemeeting.com/cc/bentley/join?id=PW4H8H&role=attend

Oni również międzynarodowe darmowe numery do konferencji, w tym Hiszpanii: 900987034, Meksyk: 0-018664037413, Argentyna: 08006661537.

Nie powiem ci, w przyszłym tygodniu, ale to wydanie jest pompatyczny, na pewno zobaczymy, konkretne wyniki na dorocznej konferencji rok następny w May … a jeśli tych, którzy są clip_image004Czytaj ten post na pewno pozwalają na to … będziemy tam.

Wreszcie mają obchodzić nazwę V8i, który przypomina nam V7J ale już widzieliśmyniektóre opinie.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.