Home > Bentley MicroStation V8i sunacak

Bentley MicroStation V8i sunacak

clip_image001

? Bu bekleniyor, umarım, birçok kişi resmi olarak Bentley-Atina bilinen sürümü 8i bu, beklediğiniz değil – Bentley Mozart sürümü ile başarısız girişimi beklentilerini yatırım olduğunu kabul nerede resmen, tanıtılacak çünkü açıkladı 2004 yılında V8 serbest.

Bir Philadelphia gün ve 90 dakika kadar yayın, global erişimi olan Live Meeting ile düzenlediği basın toplantısında bütün bir öğleden sonra: Bu iki olay aynı gün olacak.

Ne:

Tüm bir sır Keith gibi bir versiyonu bana gösterdi “Bana bak ama bana dokunmayın” bu 3D görünümünde Toronto nerede o zaman, ne benzer bir siyah afiş, arkasında gizli “heyecan verici” ama laptop bellek çöktü sanki biri 50 mg viagra boyunca verilen … hehe vardı

Ne zaman:

Philadelphia olay 1:30 6:15 için olacak olsa da 9:30 ‘da Perşembe, Kasım 6, 2008 Doğu Saati ABD duyuyorum.

Kim:

Anahtar Bentley sunucu olacak

clip_image002

Bence, V8 Atina en azından geçiş bu alanlarda hedef olacak:

3D … bir yüksek render kalite ve hız olmasına rağmen … DirectX 9c ve Open GL entegre edecek, aynı zamanda bu WFS Manifold veya ARCserve arası servis ile bağlantı, Sketchup!, Google Earth ve OGC hizmetleri standartları … Yaşasın! ile daha entegre muhtemel olduğu anlamına gelir.

XML … uygulamak sigara şimdiye kadar Bentley Harita görülmüştür XFM (Modelleme genişletilmiş biçimleri) ki, veritabanlarına daha iyi bağlantı ve daha az mağara adamı şekilde Wise Projesi ile entegrasyon anlamına gelir. Coğrafi alanında, şimdi şekil dosyaları, dwg okur rağmen … onun IDPR üzgün hala biraz olduğunu Geo Web Yayınevi çıktı sonuçları geliştirdi

DWG … Atina zaten V8 tarafından yapılan ancak yabancı bir formu düşünmediğini dwg, üzerinden okumak ve yazmak gerekir.

Burada konferans çevrimiçi kayıt için link:

https://www.livemeeting.com/cc/bentley/join?id=PW4H8H&role=attend

900987034, Meksika: 0-018664037413, Arjantin: 08006661537 Ayrıca İspanya dahil olmak üzere, konferans için uluslararası ücretsiz numaraları sağladı.

Orada önümüzdeki hafta anlatacağım, ama bu sürüm görkemli olan, kesinlikle biz Mayıs ayında yıllık toplantısında gelecek yıl somut sonuçlar görmek … ve eğer olanlar clip_image004elbette bu post it izin okuma … biz de orada olacak.

Son olarak bizi V7J hatırlatıyor V8i adı, ele sahip ama biz zaten gördük bazı görüşler.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.