Bentley Map, moje oczekiwanie na Be Together

Właśnie dotarła do zaproszenia na być razem, wydarzenie, które budzi we mnie interesujących oczekiwań, po wydaje się, że kryzys gospodarczy siedzi i musimy ponownie włączyć możliwości.

clip image001198 Bentley Map, my expectation for the Be Together

Najlepszy

Z globalnego kryzysu, w zeszłym roku, Bentley uruchomiła internetowy seminaria i zostawiliśmy na inspiracji. To nie był zły pomysł, ale w praktyce traci kontakt z wystawcą, gdy patrzymy na niego w końcu i poprosić konkretne kwestie, powiedział w jego narracji. Zapamiętaj, że coroczne wydarzenia są nie tylko pokazać nowości, ale w celu promowania wzrostu marki. Dla GIS, to nie działa na kupowanie online program, jak wdrożenie, szkolenie i wsparcie są problemy, że firmy identyfikują pod pewnymi poziomu zaufania i praktyczność. W tych dniach łączności, relacje budowane w wydarzeniach, skontaktuj osiągnąć po opinie w blogach i znajomość osiąganych ze społeczności internetowych lub sieci społecznych, wydaje się działać.

Są to wszystkie seminaria online, to wspaniałe, że można zobaczyć w każdej chwili, ale w praktyce okazało się, że ci, którzy go do zdarzenia się oczekiwania, wątpliwości i zamieszania z których jesteśmy pewni, że możemy zostawić daleko w cztery dni że trwa zdarzenie. A w odpowiedzi, być może to, co znalazłem z doświadczenia, że ​​uruchomienie Be Together, Z tym, co użytkownicy wspólnot pytało:

  • Produkty przewodników interaktywnych
  • Konferencje i pokazy
  • Obszary badań
  • Okrągłe stoły i fora tematyczne

Wszystko, o wszystkim, co nie może być zrobione w zeszłym roku, widząc nasze twarze

Moje oczekiwanie

Poprzez udział w niektórych projektach, które dotyczą ESRI, kolektor i Bentley Map, mam bardzo specyficzny zestaw pytań, które mam nadzieję, że do rozwiązania. Podstawowy temat interoperacyjności, WFS i dlaczego nie jest mi pracy, ale moim celem jest w tej kwestii:

Jeśli jestem użytkownika Microstation, bardzo szczęśliwy od wersji SE i mogłem zrozumieć wnętrzności Geographics i wydawca Géoweb, jak to jest możliwe, że to kosztuje mnie tyle, aby zrozumieć proces przepływu Bentley Map?

Czasami mój dialog był z Marketingu Geospatial obszarze, w tym przypadku interesuje mnie tylko czysto technicznego w ramach prostego dialogu:

– Słuchaj, to jest mój projekt, nie zamierzam używać Wydawca Géoweb lub projektu mądry, tylko PowerMap:

– Chcę od podstaw, stworzyć XFM schematu, z trzech kategorii: katastru, zagospodarowania przestrzennego i mapowanie

-W warstwie katastralnej Chcę utworzyć warstwę o nazwie działki

-Chciałbym dodać cztery atrybuty: klawisz katastralny statusu podatkowego, teren i fotografii

-Teraz chcę utworzyć klucz w oparciu o maski, status podatkowy opiera się na logicznej domeny, obszar na podstawie dynamicznego obliczania i obraz oparty na hiperłącze.

-To warstwy ewidencyjnej Chciałbym utworzyć operację, która podniesie mi się panel do przechowywania danych, a także dać mi go edytować. Również co link do tabeli w programie Access, gdzie jego mecze kluczowe katastralnych.

Następnie chciałbym utworzyć użytkownika o nazwie katastru, która przyjmuje te cechy i jest postrzegana w drzewie menedżera poleceń.

I już stara, ale chcę zobaczyć go od nowa, bo nie ma clip image002134 Bentley Map, my expectation for the Be Togethercoś w tym strumieniu, które nie działa na raz, od raz drugi ma to miejsce, a w niektórych przypadkach od trzeciego czasu. Być może bzdura, ale jeśli dobrze rozumiem, będę szczęśliwy i mogę zakończyć resztę na przykładzie.

Potem pójdę z moim następnym pytaniem:

Dlaczego tam nie ma samouczek, który wyjaśnia to tak, że zwykli ludzie mogą zobaczyć, że Bentley Map nie jest przez słońce?

Cokolwiek się stanie, mam nadzieję, że przyniesie odpowiedź na blogu, dla tych, którzy cierpią na te same kary, lub mają oczekiwania z tego typu oprogramowania.

Kiedy

Od 17 do 20 maja 2010
W Philalelphia, Pensilvania
Tutaj można śledzić na Facebooku

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.