Home > Bentley i-modelleri PDF İş akışları içinde ‘Dürüstlük ile’

Bentley i-modelleri PDF İş akışları içinde ‘Dürüstlük ile’

Yenilikler i-model-Etkin PDF dayanarak mı ve Adobe Dijital Haklar Yönetimi

Bentley Systems, Incorporated, bugün onun i-modelleri (açık altyapı bilgi alışverişi için konteynerler) “şimdi AECO bilgi hareketlilik teslim edebiliyoruz açıkladıbütünlük“Adobe Systems Incorporated ve Bluebeam Yazılım (AEC iş akışları için PDF oluşturma, biçimlendirme ve düzenleme araçları sağlayıcısı) ile yeni anlaşmalar yararlanarak PDF iş akışları içinde. Sonuç olarak, PDF formatlı teslim bilgileri tekrar tasarımdan operasyonlarına inşaat dönüşür ve bile gibi, her aşamasında faydalı bir hizmet edebilir. Anlaşmalar:

  • tanıtmak i-modeli özellikli PDF kullanıcılar, örneğin, kolay ve etkileşimli gezinmek ve PDF belgeleri içinde sorgu bilgi açısından zengin 3 boyutlu modeller ve çizimler izin AECO iş akışları için yeni yetenekler sağlamak;
  • dinamik yorum ve için yeni fırsatlar yol açan, Bentley’in ProjectWise işbirliği ve iş-paylaşım platformu ile Bluebeam PDF Revu ve ilgili ürünlerin birlikte uzatmak güvenli bilgi hareketlilik;
  • Bentley, bu tür paydaşlar arasında paylaşılan transmittals, proje kayıtları ve operasyonel belgeler gibi AECO fikri mülkiyet güvenliğini artırmak için ProjectWise ve AssetWise isteğe bağlı hizmetlerde Adobe dijital haklar yönetimi yetenekleri dahil sağlar.

Harry Vitelli, Bentley başkan yardımcısı, İşbirliği Ürünleri, Biz tutarlı, kontrollü paylaşılması için uygun-için-amaçlı bilgi sağlayan ortak hedefe doğru Adobe ve Bluebeam Yazılım hem ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz “dedi ve güvenliBizim i-modelleri ve ProjectWise işbirliği platformu kullanarak tüm proje disiplinleri ve aşamalarında bir şekilde. Bugün açıklamakta olduğumuz anlaşmalar ve yenilikçi gelişmeler kullanıcılar dağıtmak ve dinamik ve doğru bağlamda ve eleştirel fikri mülkiyet haklarını korumak için PDF tabanlı işaretleri senkronize ederek proje kalitesi elde etmek için, PDF formatında proje ölçekli modelleri ile etkileşim sağlar. ”

blue beam logo3 Bentley i models ‘With Integrity’ in PDF Workflows

Vitelli Adobe çabalarını iyi önemli yatay yetenekleri üzerinde yoğunlaştığı belirlenmiştir bir zamanda, bize AECO PDF potansiyelini elde etmesinde Bluebeam en yararlı iş övmek “, devam etti. Bentley bizim özel katkılarından biri zengin PDF kullanım durumları ilerlemek için olmuştur ve bugünün duyurular AECO 3D PDF için gelecekte önemli destek.

“Kullanıcılarımız çok heyecanla PDF için çabası yararlanmaktadır. Aslında, ProjectWise bizim kullanıcılara payı hayati AECO belgelerin milyonlarca onlarca, PDF formatında yaklaşık yarısı için kullanılır. “

John Landwehr, Kurumsal Güvenlik Çözümleri, Adobe üst düzey yönetici, Biz, Bentley ProjectWise ve AssetWise paylaşılan hizmet bizim dijital haklar yönetimi yetenekleri ile Bentley desteklemek için mutluyuz “dedi. Şimdi, AECO kullanıcılar fikri mülkiyet koruma ve sağlık, finansal hizmetler ve diğer oldukça düzenli sektörlerde bulunan haklar yönetimi özellikleri aynı düzeyde olacaktır. Bentley müşterilerine bu eski içerik iptal, iş akışı devletler, ya da PDF ve Microsoft Office dosyalarını, i-modelleri, ve mobil paketlerin yeni sürümleri dağılımı dayalı filigran değişiklikleri gibi özellikleri keyfine varacaksınız. ”

blue beam logo2 Bentley i models ‘With Integrity’ in PDF WorkflowsLandwehr Ayrıca Bentley onun üzerinden AECO özel işlevler eklemek için PDF uzatacağını heyecanlıyız “, devam Adobe Acrobat ve Adobe i-modeli eklentileriOkuyucu. Kullanıcılar, büyük nokta bulutu veri setleri, bileşen veri sorgulama ve hypermodel etkileşim görüntüleme gibi gelişmiş işlevsellik keyfine varacaksınız. ”

“Bluebeam ve Bentley PDF aracılığıyla AECO içinde bilgi hareketlilik için daha iyi yollar yaratma amacı paylaşmak,” Richard Lee, Bluebeam Yazılım başkanı ve CEO’su. “Yıllardır, Bluebeam PDF Revu, bizim biçimlendirme ve işbirliği uygulama, Bentley kullanıcılar için dijital iş akışları sağladı. Ve Bentley ile işbirliği sayesinde, Revu kullanıcılar kısa sürede bu MicroStation, OpenPlant veya AECOsim uygulamaları gibi bilgi kaynağı, doğrudan geri ProjectWise yoluyla redlines senkronize mümkün olacak. Ayrıca, Bentley’in i-modeli özellikli PDF Bu PDF proje ölçekli modelleri ile etkileşim mümkün yapmak gibi, gerçekten heyecan verici. Bu PDF kurmak bugünün duyurular AECO için daha da önemli hale gelecektir. ”

i-modeli özellikli PDF ve Adobe Acrobat ve Adobe Reader için i-modeli eklentileri

Önemli ölçüde, Adobe Reader Integration Key Lisans ile (RIKLA) Program Bentley yeni geliştirdi i-modeli özellikli PDF ve ilişkili Adobe Acrobat ve Adobe Reade için i-modeli eklentilerir. Bu eklentiler ücretsiz olarak Bentley’in iWare web sitesinden kolayca indirilebilir. Buna ek olarak, Bentley ve Bluebeam desteklemek için birlikte çalışacak i-modeli özellikli PDFBluebeam en PDF Revu ve ilgili ürünlerin içinde.

Durumu

Adobe Acrobat ve Adobe Reader için i-modeli eklentileri Q4 2011 yılında Bentley erken evlat programı aracılığıyla satışa sunulacak.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.