Home > Bentley i-modele “uczciwie” w formacie PDF Workflow

Bentley i-modele “uczciwie” w formacie PDF Workflow

Innowacje są oparte na formacie PDF i-model-Enabled i Adobe Digital Rights Management

Bentley Systems, Incorporated, dziś ogłosił, że jego i-modele (pojemniki do otwartej wymiany informacji infrastruktury) są teraz w stanie zapewnić mobilność informacji AECO “uczciwie“W PDF workflow poprzez wykorzystanie nowych umów z Adobe Systems Incorporated i Bluebeam Software (dostawca tworzenia PDF, kodu oraz narzędzia do edycji dla przepływów pracy AEC). W rezultacie, w formacie PDF rezultaty mogą służyć skutecznie na każdym etapie, tak jak informacja jest przetwarzana ze wzorem do budowy do działania, i na odwrót. Umowy:

  • wprowadzać i-model-aktywna PDF stwarzając nowe możliwości dla organizacji pracy AECO, które pozwalają użytkownikom na przykład, łatwo i interaktywnie nawigacji i bogate w informacje zapytanie modele 3D i rysunki w dokumentach PDF;
  • rozszerzenie interoperacyjności Bluebeam PDF Revu i produktów związanych z ProjectWise współpracy Bentley i platformy podziału pracy, co prowadzi do nowych możliwości dla dynamicznego przeglądu i zabezpieczać mobilność informacji;
  • umożliwić Bentley włączyć Adobe Digital możliwości zarządzania prawami w opcjonalnych usług ProjectWise i AssetWise dalszego zwiększenia bezpieczeństwa AECO własności intelektualnej, takich jak projekt przekazów, zapisów i dokumentów operacyjnych wspólnych między zainteresowanymi stronami.

Harry Vitelli, Bentley wiceprezes Produkty Collaboration, powiedział: “Jesteśmy zadowoleni ze współpracy zarówno z oprogramowania Adobe i Bluebeam kierunku wspólnego celu umożliwienia adekwatne do celów informacyjnych do podziału w spójny, kontrolowane i zabezpieczaćsposób we wszystkich dyscyplin projektowych i faz wykorzystujących nasze i-ProjectWise i modele platformy współpracy. Umowy i innowacyjne produkty, ogłaszamy dzisiaj pozwalają użytkownikom na dystrybucję i interakcji z projektem skalę modeli w formacie PDF, w celu zapewnienia jakości projektu poprzez synchronizację znaczników opartych PDF dynamicznie i właściwym kontekście, oraz w celu ochrony ich krytycznej własności intelektualnej “.

blue beam logo3 Bentley i models ‘With Integrity’ in PDF Workflows

Vitelli kontynuował: “W czasie, gdy Adobe stwierdził, że jego wysiłki są najbardziej skoncentrowane na najważniejszych poziomych możliwości, możemy pochwalić użyteczną pracę Bluebeam pomaga nam osiągnąć potencjał PDF w AECO. Jeden z naszych poszczególnych składek na Bentley było przejść bogate PDF przypadków użycia, a dzisiejszy komunikat wspierać ważną przyszłość 3D PDF w AECO.

“Nasi użytkownicy bardzo entuzjastycznie wykorzystał naszego nieustającego dążenia do formatu PDF. W rzeczywistości, z dziesiątków milionów istotnych dokumentów AECO nasi użytkownicy akcji w ProjectWise, format PDF jest używany prawie połowę. “

John Landwehr, dyrektor działu Enterprise Security Solutions, Adobe, powiedział: “Cieszymy się, obsługuje Bentleya z naszych możliwości zarządzania prawami cyfrowymi w swojej Bentley ProjectWise i AssetWise usług wspólnych. Teraz użytkownicy AECO będzie miał taki sam poziom ochrony własności intelektualnej i funkcje zarządzania prawami znalezionych w opiece zdrowotnej, usług finansowych, jak i innych branż silnie regulowanych. Bentley klienci będą mieli możliwości, takie jak uchylenie nieaktualnych treści, zmiany znaku wodnego na podstawie stanów przepływu pracy lub dystrybucji nowych wersji PDF i pliki Microsoft Office, i-modele i mobilnych pakietów. ”

blue beam logo2 Bentley i models ‘With Integrity’ in PDF WorkflowsLandwehr dalej: “Bardzo nas cieszy, że Bentley rozszerzy PDF zawierać AECO specyficzną funkcjonalność poprzez swoje Model i-wtyczki do programu Adobe Acrobat i Adobe Czytelnik. Użytkownicy będą korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak przeglądanie dużych zestawów danych, chmur punktów składnika danych kwerendy, a interakcje hypermodel “.

“Bluebeam i Bentley akcji, jakim jest tworzenie lepszych sposobów na mobilność informacji w AECO poprzez wykorzystanie formatu PDF”, powiedział Richard Lee, prezes i dyrektor generalny Software Bluebeam. “Przez lata, Bluebeam PDF Revu, oznakowanie i stosowanie nasza współpraca, umożliwił cyfrowy obieg użytkowników Bentley. A dzięki naszej współpracy z Bentley, użytkownicy Revu będą mogli synchronizować swoje nanosić poprawki przez ProjectWise bezpośrednio z powrotem do źródła informacji, takie jak MicroStation, OpenPlant lub aplikacji AECOsim. Plus, Bentley i-model-aktywna PDFsą naprawdę ekscytujące, ponieważ pozwalają na interakcję z projektem skalę modeli w formacie PDF. Dzisiejsze ogłoszenia ustalić, że PDF staną się jeszcze bardziej istotne dla AECO “.

i-model-aktywna PDF i model plug-in dla Adobe Acrobat i Adobe Reader

Co istotne, dzięki integracji programu Adobe Reader klucz licencyjny (RIKLA) Program Bentley opracowała nowy i-model-aktywna PDF i związane z nimi Model i-wtyczki do programu Adobe Acrobat i Adobe Reader. Te wtyczki są łatwo pobrać z witryny iWare Bentley bezpłatnie. Ponadto, Bentley i Bluebeam będą współpracować w celu wspierania i-model-aktywna PDFw ciągu Revu Bluebeam PDF i produktów pokrewnych.

Dostępność

i model plug-in dla Adobe Acrobat i Adobe Reader będą dostępne na początku programu Bentley przysposabiającego w Q4 2011

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.