Be Inspired 2009 zwycięzców

Jest to pierwsze wydanie w Zainspiruj formacie, z tego, co kiedyś były Bentley Gotowość (BE Awards). Od osi tematycznych stały się one do najlepszych praktyk, koncentrując się bardziej na znaczeniu samego procesu. Bentley wydał już formalne listę zwycięzców; położę moje wysiłki w nic więcej niż kronice.

Ceremonia odbyła się w hotelu Westin Charlotte, mniej współbieżności niż inne lata po zmianie formatu i kryzysu gospodarczego. Mimo to nie było mniej świeci, jeśli jest to zauważalne zmiany w poziomie etykiety, należy pamiętać, że zanim został nazwany gala, a prezenterzy nosił muszkę, teraz jest bardziej casual, więc to uczynił inżynierowie wyglądać lepiej.

Nagroda

Chris Barron był świetny jako gospodarz show, zaczął śpiewać parodię pt Infrastruktura Bentley Inspired, Bardzo dobrze; towarzyszą zabawne PowerPoint przedstawiając innowacyjne historię ludzi do stworzenia infrastruktury, zawsze w wyznaczonych obszarach.

Były różne przerwy, w tym jeden od burmistrza Charlotte i inni z kadry Bentley dotyczących trwałości profesjonalisty, społeczeństwa, ochrony środowiska i innowacyjności na które miały pewne uznanie. Tuż przed dostarczanie pierwszą nagrodę, Chris opowiedział dowcip o różnicy między baseball i piłkę nożną,nawiązując do (Hiszpański Idiom“Drapear”, nawiązując w porównaniuclip image00285 Be Inspired 2009 winnersIstniejący niewdzięczność przez które wielu techników pracuje bardzo ciężko (HiszpańskiIdiom“Fajar”, pracują bez odpoczynku) W ramach projektu, w godzinach nadliczbowych, nieprzespanych nocy i bóle głowy do ich zarządu, który zaczyna się oklaski z nagrodą, który kosztuje 300 dolarów. Trzon wystawy, przedstawił proces produkcyjny nowej nagrody w swojej podstawowej konstrukcji 3D, twist, bite, rafinacji wyjściowego w drukarki 3D, aż do procesu kruszenia w metalurgii sklepie.

clip image00363 Be Inspired 2009 winnersScenariusz

Wreszcie zamknięto znaczenia, że ​​oprogramowanie może dać do modelu biznesowego, w którym wiele zwycięstw, to pokazał się pół-profil modelu udzielania asymilacji “8” i dalej okazało się, zawsze w zielone szkło wędzone, V i list litera i z hasłem: Nie byłoby to możliwe bez V8i.

clip image00448 Be Inspired 2009 winnersChociaż członkowie mediów mieli zarezerwowaną strefę, usiadłem przy stole Rady Miejskiej facetów Cáceres, którzy przybyli do finalistów, towarzyszy wykonawczej Hiszpania Bentley rachunku oraz, w tej samej tabeli, dwa MicroStation legendy: jeden z nich promotor MicroStation Komunalne (TMC) Teraz staje się bardzo nudne jest zBądź Społeczności Web 2.0 retusz.

Gratulując chłopaki z Cáceres, moja wola chce świętować z nimi w tym czasie, Ale w sprawie Katastru, Honduras projektu (nagrodzony w 2004 i 2005) i jeden z Salwadoru, dwukrotnie nominowany był do punktu jury porównania które nudny prawie żadnego wysiłku, aby przezwyciężyć to będzie konieczne, aby udowodnić to z Bentley Katastru, Geospatial Server i projektu Wise egeomated wI-Model.

Zakończony nagrodę, zespół muzyczny grał w scenariuszu jako typowa Amerykański Styl (Hiszpański idiom“Gringolandia”: potoczny sposób powiedzenia USA), Podczas gdy reszta szybko pożreć z zachwytu kanapki soczyste i najlepsze, co to miejsce produkuje. Miałem czas, aby porozmawiać z Alfredo Castejón, z Meksyku i jeden z dyrektorów, których rozmawiałem w zeszłym roku. Chcieli mi szczęścia z kryzysem Honduras i następnego ruletkę dni w półfinale mistrzostw świata, w którym El Salvador, Costa Rica i Stany Zjednoczone są zawinięte.

clip image00529 Be Inspired 2009 winnersPotem poszedłem do łóżka, marzyłem, że Zelaya i Micheletti uzgodnione umieszczaniaReinaldo Rueda jako tymczasowy prezydent i obudził się z koszmaru, że dawali to stanowisko mu jako nagrodę pocieszenia. Po chwili zdałem sobie sprawę, że to dobry znak dla Hondurasu klasyfikacji do Mistrzostw Świata i że w końcu to szaleństwo by dotrzeć do celu bardzo szybko.

Zwycięzcy

clip image00621 Be Inspired 2009 winners

Większość pozostaje w USA, gdzie Bentley ma silną pozycję w Inżynierii i fabryk; poza Brazylia, Hiszpania, Wielka Brytania, Wietnam, na Madagaskarze iw Indiach przeprowadzane nagrody. To jest lista dostarczonych Nagród:

 • Mosty
  WSP Finland Ltd – Ngyuen Van Troi-Tran Thi Ly mostu (Wietnam)
 • Zabudowania
  NBBJ – Miami Valley Hospital (USA)
 • Katastru i Land Development
  KASL Consulting Engineers – Metro Fire Station Nr 29 (USA)
 • Campus, lotniska i obiekty wojskowe
  CH2M HILL – Faza 1: Program Modernizacji O’Hare (USA)
 • Sieci i komunikacja
  Kontraktowania usług Precision, Inc – Miasto Port St Lucie Projektowania Fiber Optic Network(USA)
 • Górnictwo i metale
  Hatch Africa (Pty) Ltd – QMM Ilmenit projektu (Madagaskar)
 • Ropa i gaz
  Cianbro Konstruktorzy – Crude Motiva projekt rozbudowy (USA)
 • Energia
  Energoprojekt Gliwice, SA – Central Solar PS20 (España)
 • Ruchu i szyny
  Parsons Brinckerhoff – Central Phoenix / East Valley Rail system światła (USA)
 • Drogi
  Creighton Manning Engineering, LLP – Route 85 Slingerlands Obwodnica Extension (USA)
 • Utilities
  Huntsville Utilities – Integrated Realizacja ProjectWise, Bentley Expert Designer i SAP (USA)
 • wodno systemy i oczyszczalnie
  CDM – Casa Grande i odzyskiwania wody Projekt Reuse (USA)
 • hydrauliczne sieci, woda i deszczowej
  Rząd Maharasztra, zaopatrzenia w wodę i Klinika sanitarne – Zarządzanie kryzysowe Wodociągów w krajach rozwijających się (India)
 • Komunikacja poprzez wizualizację
  Mott MacDonald Ltd – Railway modelu (USA)
 • Połączenie zespołów roboczych
  Engevix Engenharia SA – Elektrowni Wodnych Zakład Coqueiros (USA)
 • Projektowania generatywnego
  Feilden Clegg Bradley Studios LLP – Worcester Biblioteka i Centrum Historii (USA)
 • Structural engineering
  Krawędź Structures Ltd – Wimbledon Centre Court Przebudowa i rozsuwanym dachem (Wielka Brytania)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.