Home > Bağlı olmak, 2009 Webinar

Bağlı olmak, 2009 Webinar

Küresel krizin Mayıs ayında ABD’ye kullanıcıları ‘seyahat etkileyebilecek savunarak Bentley yıllık konferansı, biçimini en değiştiği için, bu etkinliğe katılmak isteyenler ama yapmak isteyenler için sadece ulaşmak için online seminerler için öneri başlatıldı Eğer bu tür bir gezi mal olabilir bu 2000 $ harcamak için tesis yok.

“En iyi uygulamaları ve ürün seminerler 150’den fazla, online seminer serisi Bağlanabilir için seyahat zaman ve masraf kaybı olmadan teknoloji ve uygulamaları en son trendleri takip etmek altyapı profesyoneller ve iş adamları hem de en iyi yoldur bir konferans, ”

Bentley’in Pazarlama Müdürü Ed Mueller dedi.

“Bu ücretsiz masaüstü getirilen, bir ‘profesyonel bir konferans kalitesi’ ile içeriği”

Yenilik

Bu 150’den fazla seminer Haziran ayından Kasım ve düzenli bir internet bağlantısı ile planlanıyor masaüstünün konforunda zevk olabilir, böyledir.

Ben genellikle karşılamak gezi hakkında heyecanlandım, ama bu Bentley kalıcı bir periyodik değiştirmeye karar o olabilir başarılı olursa artık işlevselliğini gösterilmiştir ben düşünüyorum çünkü başında bu, çok dikkatimi çizilmiş değil Konferansı ya da en azından odak sadece birkaç gün sürer ilham. Bu beni daha çok korkuttu.

Ama Bentley seminerler almak olanlar için Bentley Enstitüsü tarafından akredite sertifika geri vermeyi teklif görüyoruz. Kenara, bir canlı Konferansı 25 dakika için daha önemli bir değer vererek, gerektiği kadar olarak görülen online bırakılması mümkündür.

Seminerler Türleri

Üç tipi vardır:

İyi Uygulama Hakkında

Köprüler, kadastro ve geliştirme alanında, iletişim, iş elektrik ve: dünya çapında altyapı uzmanları tarafından sunulan, bu oturumların tasarım, inşaat ve işletme aşağıdaki konularda seminerler serisi dahil olmak üzere altyapı projelerinin belirli türleri, için en iyi uygulamaları ile ilgili bir proje bakış açısı sağlar gaz, maden ve metal, petrol ve gaz, demiryolu ve transit sektöründe yol, su ve atık su.

Bentley ürünleri hakkında

Bentley’in üst düzey yönetici ürün tarafından sunulan ve mevcut ve gelecekteki kullanıcılar için tasarlanmış, teknoloji odaklı bu oturumların sürdürülebilir altyapı için portföy V8i Yazılımın en son özellikleri ve yetenekleri gösterir.

Ve sonra?

Bu javascript en kötüye farklı tarayıcılarda çok iyi test değil aşırı gitti ve bana çok işlevsellik görünümünde Safari kullanmak için gerekli olmasına rağmen, en Bağlanabilir arayüzü verildi kötü bir tasarım değil. Ben Chrome tercih ederim ama Safari başarısız asla … hatta IE “kayıt” sadece Macondo içinde Melquiades tarafından tedavi hastalığın benim tarayıcı rahatsız olabilir ne kadar gelişmiş gece ve bu hatırlattı düğmesine … ya da benim nöronlar çalıştırmak için bana maliyeti kullanarak.

Sütun başlığını tarafından iş sıralama yapın ve pencere açılır izlemek daha can sıkıcı bir durum. ABD’de çok stabil bağlantıları olan yaygın olsa da, özellikleri kullanıcılarının bu tip için özel tasarlanmış olamaz. Birçok hala 512 tercih ve bizim için yeterlidir, çoğunluğu da daha az para ve sabır kaybetmek değil daha iyi mesajları ile navigasyon temel sorunları çözmüştür.

Özür dileriz, bir hata oluştu var!

Hata teknik personel tarafından kayıt edildiğini ve gözden geçirilecektir. Bu arada tekrar istek deneyin ya da yaz / fazla yardım seçenekleri için bizi arayın.

Son olarak, işlevselliği, olmak istediğiniz için çok fazla yaprak bile e-postaların bir bulut kaydettikten sonra benim doğuştan ve daha sonra birkaç gün affedilmez bir özür geldi, ama bir kez webmaster inadı anlaşılır, bilgi zenginliği bu durumu telafi eder.

Arama bile, “tüm” “canlı” ve yapılabilir “talep üzerine.” O zaman tarih, organizasyon veya konuya göre ya, başlık ile sıralayabilirsiniz.

clip image00134 Be Connected, 2009 Webinar

Burada coğrafi alanında seminerler bir örnektir:

Seminer Organizasyon Tarih
Mekansal Özel değil Microsoft Corporation’ın 24 Haziran
Hükümet Outlook Bentley 1 Temmuz
Prag Kentsel Bankası Haritası Şehir T-MAPPY 15 Temmuz
Haritalama Kayıt ve Kadastro Uygulamaları Hassas ve Doğruluk sağlanması Bentley 29 Temmuz
Bilimsel Temel Harita Kullanımı Master Planları Hazırlanması Gkk Şehir Planlama ve Mimarlık C 9 Eylül
3D Şehir GIS Bentley Eylül
Kamusal Alan bakımı, Varlık Yönetimi için Mekansal Bilgi Oranjewoud BV Ekim
Emlak ve CBS: Bana Parayı Göster! Hollandalı Ray Emlak (NS Poort) Ekim
Kurumsal Çevre Mekansal Bilgi Entegrasyonu Bentley Ekim
Mühendislik Çevre ESRI GIS veri kullanma Long Beach limanı Kasım
Bentley Mühendislik İş akışları ESRI Bilgi yararlanan Bentley Kasım
Için Modelleme Teknoloji kullanarak daha verimli oluşturma ve Tasarım değiştirin KASL Müşavir Mühendisler Kasım
Radar Video Maps CBS Veri uygulamak Federal Havacılık İdaresi Kasım

Burada görebilirsiniz seminerler geri kalanı.

Görüldüğü gibi gerçekten de, tüm (konferans gibi) İngilizce’dir. Biz Amsterdam ya da Meksika bizim arkadaşlar da ve İspanya için güç Sivil açıkladı şimdi, İspanyolca konuşan hizmet bu tür yol umuyoruz Latin Amerika için güç Sivil.

Javascript ile aspx birleştirerek webmaster kötü tadı çok korkunç beni kaldırmaz çünkü artık ben bile zaten bir adrenalin aldı bir sonuç için ilk olanlar kaydoldum.

Ah … adrenalin: lezzetli!

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.