Bądź inspiracją! List do moich pracowników

Dzisiaj jest szczególny dzień, nowe wyzwania mnie szansa na rozliczenia. W tygodniu, że nie będzie więcej Twój bezpośredni szef i jeden z was będzie nowy, tak, że rzeczy nie kończą, a także do nabycia świeżość, że zmiany wymagają. Chociaż ja będę w pobliżu, na pewno będę miał mniej czasu, aby zobaczyć cię w polu, jak często miałem wcześniej.

Tak więc, aby tego nie robić, gdy nie jesteś już mój bezpośredni współpracownicy, I skorzystać z nocnej młodzieży napisać kilka zdań, że na pewno mam wydane w tabletkach przed. Zdając sobie sprawę, że niektórzy będą czytać późno, to również, że niektórzy mogą nie wiedzieć, to są dla nich ze względu na mój uparty anonimowości.

Po pierwsze, dziękuję za to, że odpowiedzialny za dużo mojego sukcesu. Dzięki za zważając czasami szalone myśli, czasami urojenia czasami jako wspólne jako oczywistego rozsądku. Również dziękuję za ignorowanie mnie, gdy uznał, że moje inicjatywy mogą być obalone, za innowacyjne, które wbrew mojej woli po prostu dla bezpieczeństwa wiedząc, że robisz to bardziej poprawnie. Stay inspired! Letter to my staff

To zostało powiedziane przez innych, rzadko w tych rozwoju przetwarza wiele wyniki uzyskano z zasobów tak mało. To pokazuje talent, który reprezentuje zespół, który urodził się z ponad 300 techników zatrudnionych na czas określony, na mniej niż 150 dolarów miesięcznie, z którego przyszedł początkowo 32, to tylko 16 oraz, w zakresie, w jakim wymaga tego transferu zrównoważonego rozwoju, stał się tylko 8. Polskiej nie były moim obowiązkiem, po prostu miał pomysł, a reszta została osiągnięta poprzez ich trwałość, dyscypliny i charyzmą trzech opiekunów, którzy byli częścią ich charakteru, ciepło i wiedzy. Przyznaję, niektóre przyniosły wiele z tego i nie było tych, którzy w sposób nie pozwala pomagać lub stało się trudne, aby kontynuować. Dzięki chłopaki za nie pozwalając kobietom w ciąży na drodze, do dziewczyn na nie pozostawiając wiele złamanych serc w gminach.

Jestem zaszczycony, aby zobaczyć, że potencjał pewnego dnia zobaczyłem w ich oczach teraz stał się w narzędzia do rzeczy większe niż nasze, zwłaszcza z mniejszym bólem. Teraz wiedzą, co oni nie powtórzyć od swoich mentorów, ale także, co by odpowiedział znowu i znowu, bo to gwarancja sukcesu, czy istnieje technologia jest ostatnia wskazówka.

Pomimo, że nie wszystko, co nie było łatwe, zgadzamy się, że wiedza i doświadczenie zdobyte są bezcenne. Musimy wykorzystać to, bo jest bardzo mało skróty, aby go osiągnąć więcej niż naturalny czas testów i błędów oraz, poczucia możliwości, które często nie powtarza się w ten sam sposób.

Więc moje ostatnie wiadomości:

Należy wysiłek nie stracić inspiracji w tym, co robisz.

Jak po raz pierwszy miałeś kartę ziemi w ręku, z farb drukarskich Zapach jeszcze. Jak, kiedy zobaczyłem kompas ruchu ma do góry nogami, a kiedy grał GPS i zrozumiał, że nie było MP3, kiedy tworzył swoje pierwsze łożysko w programie AutoCAD i dobrą topologiczne czystości w Geographics Microstation. Podobnie jak w dniu, w którym do czynienia po raz pierwszy do grupy nowych studentów, trudne Mayor, AK47 w dżungli przeciwników katastralnych. Wydrukuj tę pasję na wszystko, co robisz, z chamstwa wyrównania całkowitej statywu stacji, z delikatnie uchwycić kabel – którym nie uszkodzone, oczywiście-.

Nie zapomnij, aby aspirować do być trochę większy niż ten, kto treningowej.

Dowiedz się, jak wycenić kto cię inspiruje, chwalić innych możliwości, aby być duże. Denerwować się, aby dowiedzieć się czegoś nowego każdego dnia, nawet te proste rzeczy, które przynoszą dobre rezultaty w tym życiu, jak ortografia, pisanie, dobra kaligrafia, order, bliskość rodziny, czytanie, dobrą kawę. Szczególnie dobry nastrój w formacie UTM, autentyczne, jak my w 16 strefie północnej.

Podlizywać się wystarczająco, aby dążyć do spełnienia wymagań tego życia.

Dowiedz się, jak wycenić, co masz w domu, dzieci dorastają tylko raz.

Stres i presja czasu nie jest wymówką, aby nawiązać połączenie. A szef Pat nigdy nie zwróci utracone śmiech wieczór filmowy z rodziny … nawet jeśli upadamy spać w środku filmu. Karmić ducha, powiedzieć ludziom, jak wiele są warte, jeśli jest to konieczne, aby zanurzyć się w tandetny, to zrobić, ponieważ w dzień swojej śmierci, że będzie to, co będzie pamiętać o tobie.

Zainspiruj się, Aspire, wartości.

A jeśli pewnego dnia spotykają się w kawiarni, będzie dobra zabawa z tego życia, że ​​idzie bardzo szybko. Kawa zawsze smakuje, koncert papierów wartościowych w New Frontier, ze Maryja pomaga służyć żywności.

Z miłością, Pan G!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.