AutoCAD Map 3D jest kompatybilny z Linuksem

Chociaż AutoDesk jakiś czas temu porzucił jego zgodność z Linuksem, w ostatnich latach poczyniła starania, aby przywrócić, dlatego niedawno ogłosiła kompatybilność w tej wersji.

clip image002210 AutoCAD Map 3D is compatible with Linux

Nowej aplikacji Wirtualizacja Citrix XenApp System umożliwia klientom programu AutoCAD Map 3D oprogramowanie do łatwego tworzenia, wdrażania i zarządzania rozwiązań geoprzestrzennych oprogramowania w środowisku Citrix.

Autodesk i Citrix Systems, Inc nawiązały współpracę, której celem jest zapewnienie swoim klientom większą wydajność i elastyczność w wykorzystaniu Autodesk aplikacji geoprzestrzennych. Dystrybucja AutoCAD ® Map 3D za pośrednictwem Citrix XenApp ™ umożliwia klientom zwiększenie wydajności aplikacji i znacznie obniżyć koszty wdrożenia.

Na platformie Linux, Citrix Ready rozwiązanie ma określić produkty, które są kompatybilne z aplikacją Citrix, uproszczenie procesu wyboru oprogramowania dla użytkowników Citrix i umożliwiając im dostęp do programu AutoCAD Map 3D. AutoCAD Map 3D 2009 danych użytkownicy mogą znajdować się na serwerach Citrix, coraz większego bezpieczeństwa, zmniejszenie kosztów sprzętu i uzyskanie zwiększonego zwrotu z inwestycji nawet do 30 proc.

Aplikacja przetwarzanie i kierownictwa w centrum danych są teraz scentralizowane poprzez zastosowanie Citrix, co zmniejsza koszty zarządzania IT zwiększa bezpieczeństwo danych i poprawia zgodność z przepisami. Ponadto Citrix XenApp nawet dystrybuuje mocniejsze Windows ® aplikacji na dowolnym urządzeniu lub platformy operacyjnej bez poświęcania wydajności lub funkcjonalności.

Projektanci, inżynierowie i menedżerowie pracujący w telekomunikacji, zasobów naturalnych administracji publicznej i sektora energii polegać na programie AutoCAD Map 3D do integracji systemów danych od Computer Aided Design-CAD-a Geographic Information System-GIS-podczas projektowania i utrzymania projektu. Organizacje zazwyczaj zainstalowania oprogramowania lokalnie na komputerach przenośnych i stacji roboczych o dużej mocy, dzięki czemu użytkownicy w oddziale może go używać. Jednak ten tradycyjny zdecentralizowane podejście może spowolnić WAN podczas surowców wtórnych (back-end) połączeń, generują problemy związane z bezpieczeństwem i znacznie przeciążyć IT, które mogą mieć do podróży do odległych biur na wsparcie.

Dystrybucja zoptymalizowanych aplikacji AutoCAD Map 3D rozszerza wartość Citrix XenApp, pomagając klientom maksymalizację inwestycji w programie AutoCAD Map 3D oprogramowania na różne sposoby jak poprawa wydajności sieci WAN, który oferuje ochronę solidniejszych aplikacji “lub większe bezpieczeństwo danych i własności intelektualnej, a także możliwość konsolidacji i zarządzania serwerami.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę:

http://community.citrix.com/

http://www.citrixandautodesk.com/

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.