Home > AutoCAD Map 3D 2009 araci

AutoCAD Map 3D 2009 araci

Kasım ayında ay içinde farklı alanlarda ölçme, su, sanitasyon ve elektrik gibi çözümler ile İspanya AutoCAD Map 3D 2009 seminerleri farklı şehirlerde düzenlenecek.

clip_image001

Etüt beklemek olmak ne:

Araçları alet ve topografik cihazlar, tarama ve GPS ile derlenmiş noktası verilerle çalışırken, oluşturmak görselleştirmek ve topografik modelleri analiz yanı sıra tasarım ve doğru güncelleme işlemleri için orada sunulacak. Bu araçların bilgi ile AutoCAD Map 3D 2009 yılında topografya, GPS ve LIDAR bilgi daha iyi kullanılması (Işık Tespit ve değişen) yapmak için planlamacıları, hazırlayanlar, mühendisler ve tasarımcılar yardımcı olması bekleniyor. Etüt araçları aşağıdaki işlevselliği sağlamak için aramak:

  • ASCII dosyaları, FDO veri kaynakları ve AutoCAD noktaları varlık tahsis ve daha hassas bir 3D yüzeyler oluşturmak için: nokta verileri için daha iyi destek.
  • Veri setleri, puan ve oluşturmak, görüntülemek ve 3D yüzeyler analiz etmek için kontür büyük miktarda kullanımı: yüzeyler oluşturmak.
  • Daha COGO komutları: rehberlik / yön ve mesafe / varlık tahsisi ve anahat çizim bilgi için doğru noktaları tanımlanan mesafe için komutlar.
  • LandXML Destek: ithalat / ihracat LandXML TIN en ve GeoTIFF GRID yüzeylere ihracat yoluyla diğer yazılım paketleri ile yüzeylerin kolay değişimi.
  • Kullanıcı belgeleri: kullanım kılavuzu ve API referans daha kısa sürede Toolkit en yapabilirsiniz.

Olaylar bu şehirlerde yapılacak:

Barcelona, ​​Llanera, Albacete, Almeria, Murcia, Madrid, Sevilla, Geta fe, Valencia, Erandio.

Burada tam bilgi ve seminer tarihlerini görebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.