Home > AutoCAD Mac döner

AutoCAD Mac döner

Orada Mac dünyasında iyi olduğu şüphesiz, ama hareket için bizim şüpheler her zaman vardı: ve AutoCAD ile ne yapmalıyım?

Zaman kim 1994 yılından sonra, bu inanırdı AutoCAD R13c42b gördüğümüz son sürümü yarısında koşuyordu Powermacintosh. Mac için 18 yıl sonra AutoCAD döner. Sadece bu yıl aynı zamanda Linux ayrılır.

Ne olur seçim için (Grafik) etkileyici kabul bir düzeyde donanım büyüdü hiçbir rekabet var özel bir niş Mac yerine ölüyor olmasıdır. Mac teknoloji hakkında kimse şüphe, biz zaman zaman atfedilen aptalca bir kaç şey hakkında tereddüt edecek Steve JobsAncak Apple’ın stratejisi iPod, iPhone ve her şey ve eleştiri ile, kullanışlılığı konusunda anlayanlar biliyor artık Ipad durum gibi mükemmel ürünler, başlatmak için olmuştur bu mısır bir telefon, grafik uygulamaları değil inşa etmek için bir platformdur gevreği kutusu boyutlu.

AutoDesk en durumda, Microstation gibi yarışmalar tarafından yapılan sadece gıdıklıyor ile, pazardaki konumunu açısından CAD ortamında en büyük olmasına rağmen, IntelliCAD, DataCAD ve ArchiCAD, Sivil çevre ötesinde animasyon alanında ve endüstriyel tasarım çok başarılı olmuştur Son yıllarda. Gibi ürünler Maya Örneğin, bir lüks vardır.

Bu durumda, AutoCAD o zaman konumunda değildir. Orada, o beyaz Apple doğrultusunda giymiş sol, AutoCAD Mac ile devam Powerz ve ArchiCAD tarafından aranan arazi için savaşıyordu. Bu Softdesk satın meşgul ederken dikkat dağıtıcı istiyorum ve çizgiler, Intergraph zaten güçlü olduğu alanlar (değil sayıda ama daha fazla bir şey yapmak isteyen Autoarchitect vermedi astral duman).

Ve ne AutoCAD kazanmak Mac olacak yok.

İlköğretim, sevgili Watson. Mac çalışma daha artık bilgisayarlar bellek ile mücadele olmaktan çok kaynak daha iyi yararlanmak olacaktır. 10 neden Mac için test AutoCAD AutoDesk tarafından verilen daha iyi Canavar can var gerçekleştirir çünkü, 64-bit PC ve Mac aniden tüm harcamak bizim için bu nedenle acele, bu dayanmaktadır.

clip image001259 AutoCAD returns to Mac

Biz keskin I-mac şimdi PC’ye ilgili olarak var daha yüksek bir oranda olması kısa vadede gelmeyecek farkındayız. Ama üstesinden gelebilir onları-ve zaten yapar-, Mobil cihazlar ile. Ayrıca, bir teknoloji ölecek ise, kesinlikle Apple’ın özelliğidir hiç kimse değil, Mac bir PC, olmalıdır, unutmayın. Rağmen, masaüstü kullanıcıları ölmeyecektir.

Yani kısmen bu kadar çok gün önce bunun için denilen CAD uygulama kullanıcıların niş ve kısmi / animasyon görüntülemek için uygulamaları ile alanı arayan, Mac AutoDesk için gidin. Orada hareket olmasa da, kesinlikle mobil cihazlar ve diğer pozisyon arıyor araçlar beyaz fırında vardır, biz tüm CAD platformları, iPhone ve iPad uygulamaları hakkında konuşmak ortakları prototip inşa ediyoruz.

Farklılıkları ve benzerlikleri

Mac için AutoCAD 2011 PC için hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. : Gibi temel farklılıklar

  • Arabirim ve şüpheli Şerit de gelmiyor ama Mac tarzı kürekler uyarlanmıştır.

clip image002190 AutoCAD returns to Mac

  • Tüm yararlanmak ek olarak beyaz büyü fareler hokkabazlık işaret etti.
  • AutoCAD çıktı, bazı garip nedenle rutin girilmemişse, bu AutoDesk ile geldi. Ben katmanları ‘grup yönetimi bakın, katmanları filtresi ve kağıdı seti, altlık, bu önceki sürümlerinde baskı zaman bize dünyayı kurtardı olanlar. Kesinlikle bir sonraki sürümünde gelecek olsa da.
  • Ne pdf veya dwf için dgn, ihracat ithalatı için desteği ile birlikte geliyor.
  • Açıkçası, bu uygulamalar, OLE nesneleri veya Media Audio Visual Basic gibi Windows’a özel ayarlamalar, çalışmaz. Bu gelişmeler burada çalışmış olması halinde büyük bir dezavantaj, ama AutoLISP (eksi DCL) ile inşa olanlar ObjectARX en çok çalışma da çalıştırın ve yok.
  • Bu 32 bit, sadece 64 çalışmaz. Ve RAM 3 GB ister, ancak kısa düşen değil için 4 GB önerir.
  • Format desteği açısından, bu R14, 2000, 2004, 2007 ve 2010 tahammül edecek. Herkes bir brontosaurus yumurta olduğunu görmek istiyorsa, yapabileceğiniz olarak kaydetmek dxf R12 için. Yine, bu DGN okumaz.

30 gün boyunca deneme sürümü var.

AutoDesk Ücretsiz indirmek için test etmek için 30 gün bir sürümünü düzenledi. Eğitim kurumları ek olarak bu amaçla lisans seçeneği her zaman vardır. Sonra transfer sadece bir maliyet ödeyerek yaklaşık $ 4.000 adet veya önceki bir sürümünden göç için de geçerli olan, sıfırdan elde edilebilir.

Ayrıca iki makine kendilerini yüklü olması için kapıyı açıyoruz. Office PC ve laptop birinde bir yükleme olması gibi, bu herkes gibi olacak, ama bir yapmadan gibi görünüyor çıkış MicroStation olduğu gibi.

Onlar diğer uygulamalar Mac gidecek dedi değil, şimdilik sadece çizim kartıdır. Ama aşağıdaki uygulama Maya ve Inventor olduğunu temin ederim. Özellikle, para hareket eden bir niş doğru büyük bir AutoDesk üvey bulmak ve 18 yıldır ihmal edilmiş. Zaten Mac uyumlu sürümü açıklandı:

  • Animasyonda: Inventor, Maya, 3ds Max, Alias, Mudbox, Sketchbook.
  • Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP: inşaat

Birisi bir forumda dediği gibi muhtemelen 18 yıl içinde Ubuntu için bir dağıtım olacak, çünkü, haber, aynı zamanda Linux kullananlar için iyidir.clip image0037 AutoCAD returns to Mac

Burada deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Ve daha fazla bilgi ve videolar var burada.

Orada Mac için MicroStation olacak mı?

Bu bir Ipad ile bir navigasyon prototip ilham görmek bana zevk verdi. Ama çok inanmıyorum, ama onlar bunu denemiş olsaydı, bu noktada da bu niş yerleştirilmiş olacaktır.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.