Home > AutoCAD Eğitim Lisans

AutoCAD Eğitim Lisans

Biz bir üniversite lisans programına devam etmektedir bir öğrenci bir mal olabilir 2.000 $ için birçok imkan olmadığını biliyoruz AutoCAD ticari lisans. Biz de genel eğilim yasadışı olmuştur farkındayız.

Profesyonellikclip image00181 AutoCAD Education Licensing

Bazı ortamlarda korsanlık hala bir değerlendirme hile layık olarak kabul edilir. Ama yavaş yavaş bu nedenle düşme, öğrencilerin zaman mezun kimse onları zaman, çaba ve para maliyeti olan bir iş için kendi telif çalmak istemem olsun. Edilmiştir Sonunda, korsan biz ikrar bu profesyonellik için kötü bir alışkanlıktır.

Biz de laboratuar veya bir sınıf arkadaşı onu çalmak için seçeneği düşünmeden bir bilgisayarda 600 $ yatırım. Benzer şekilde, yazılım yatırım için kullanılan olsun profesyonel olarak başarılı olmak için talip sorumlu insan olma bir parçası olmalıdır.

Eğitim lisans

Bu nedenle, eğitim lisans var ortaya, tam sürüm ama daha düşük fiyatlarla ve sınırlı bir süre için. Hangi Genellikle çocuklarda eğlenceli ya da zaman çalışır olmadan yarış sürebilir tahmini zaman 61 ay için geçerlidir.

Bu lisans AutoDesk tarafından yetkili satış mağazaları, bir üniversitede bir öğrenci olmak ve değerleme üç adet en az bir konu katılıyor olmak sertifikasyon en kayıt ihtiyaçlarına gerektirir. Sadece satın alma sırasında bir kart ve bir idari kayıt formu taramak zorunda.

Satın alma PayPal veya kredi kartı ile yapılır ve nakliye için yazılım olmanın çok pahalı değildir olabilir.

Fiyatlar

Onlar program tipine göre farklılık gösterir; genellikle beş yıl boyunca AutoCAD Revit veya bir lisans 148 $ için de geçerli. Sürekli öğrenci vardır, bu öğrenci mezun, onun şirket yerleştirir ve artık ortak olan yazılım denetimleri sahip önce ince önlemek için tercih bir kez olur gibi, bir işletme lisans için ölçeklenebilir olabilir.

Uygulamada eğitim lisans öğrencileri, öğretim veya eğitim merkezleri tarafından istenebilir kabul edilebilir bir alternatif vardır. Kar amacı gütmeyen kurumlar için bu gibi lisans vardır.

Onları satın almak için nerede

Bu distribütör dışında AutoDesk gelen de SolidWorks, CadSoft ve SketchUp Pro eğitim lisans dağıtır 1985 yılından bu yana ve bu var Studica vardır.

clip image00254 AutoCAD Education Licensing Ir bir

clip image0033 AutoCAD Education Licensing

Autodesk Akademik Yazılım

clip image00430 AutoCAD Education Licensing

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.