Home > AutoCAD 2012 top news, część pierwsza

AutoCAD 2012 top news, część pierwsza

clip_image001

Wreszcie, jak ogłoszono w tym terminie, Autodesk dostarczył wszystkie informacje dotyczące najnowszej AutoCAD 2012. Podobnie przewiduje, co to oznacza dla innych dyscyplin, z wyjątkiem AutoCAD for Mac, który nadal stoi na to, co widzieliśmy w zeszłym roku w wersji 2011.

Od samego początku, jesteśmy zadowoleni, że to nie było konieczne, nowy format dwg, w 2010 r. szczątki formatu, więc wdrożyć w starszych wersjach programu AutoCAD 2010 to będzie trzeba przekonwertować je za pomocą TrueView. Chociaż AutoDesk nalega, mówiąc, że jego dwg jest fala w dół z obcym statku kosmicznego, przesłanie, które pojawia się po otwarciu pliku pracował z gvSIG, MicroStation, Bricscad lub innego oprogramowania, które może teraz generować dwg nas, że coś innego. Przypomina mi to stary pozew, który miał kiedy chciał właścicielem formatu i jednocześnie ma prawo, wydaje się niepotrzebne do mnie, jak gdyby był to wirus.

Ponadto, warto wiedzieć, że ta nowa wersja obsługuje równoległych procesów, więc jeśli jest karta wideo lub komputer z wielu procesor, Różnica może być odczuwalne, gdy procedury, takie jak rendering i przesuwanie w widoku 3D są wykonywane.

I jeszcze jeden aspekt, że podoba nam się również to, aby wiedzieć, że ta wersja może być pobrana zgodnie z prawem dla celów testowych, ale wersja jest w pełni funkcjonalna przez 30 dni.

Stąd można Pobierz AutoCAD 2012 za darmo.

clip image0024 AutoCAD 2012 top news, part oneIstnieją pewne tematy kocham rozpatrywane dokładnie, zwłaszcza, że ​​wiele zmian są dość podobne do tego, co zostało zrobione przez Bentley MicroStation V8i, jednak wiele z tego, co nowego w AutoCAD 2012 przekracza go. W pierwszym podejściu, chcę mówić o budowie danych i wdrażania produkcji.

Aspekty konstrukcyjne

Nie ma zbyt wiele nowości w tym zakresie; zrozumiałe, ponieważ najlepiej AutoDesk może zrobić, aby poprawić istniejące procedury. Dlatego stoją lepszych narzędzi, coraz bardziej dynamiczne obiekty i kradzież więcej korzystać z pomocy graficznego, choć pokazuje świetny użytek z poprawą 2011version:

Poprawia Spline. Przypomnijmy, że spline jest rodzajem odręcznego zakrzywionych linii, które ma wierzchołki w powietrzu, to był problem, że nie może być traktowana jako łamaną w aspektach takich jak obliczanie powierzchni lub pocięte.

… Piekło dni Kiedyś to zrobić kontur …

Teraz można go traktować prawie jak linia inteligentnych z Corel Draw, dodawać i przenieść wierzchołki i przekonwertować uderzeń w łuki. W tym o nazwie opcji Narzędzie blend pozwala przejść tworzenia splajnu z pomocy w kierunku, w którym chcemy iść.

W ten sam sposób możemy zobaczyć, co dzieje się z luku, już dawno temu zarządzanie stanie przyszedł poprawie, aby się ich dynamiczny. Ale teraz uchwyty są użyteczne i tak samo stosuje się do napełniania gradientu (gradient).

clip image0035 AutoCAD 2012 top news, part oneTo korzyści, takie jak procesy doboru, łuków, elips, polilinii, twarze, wielolinii odniesienia, choć ten ostatni obejmuje znacznie więcej, bo jest więcej kontroli węzłów i bliskość do tekstu. Tutaj zostawiam videoktóry pokazuje, jak to działa.

Wśród najbardziej korzystne z tegoclip image0042 AutoCAD 2012 top news, part one dynamicznego działania, które nadano Komenda Array, Która teraz staje się dynamiczny element, zamiast prostego dostosowania pojedynczych figur. Po dokonaniu rozliczenia, obiekty utrzymania stosunków, czy środowisko liniowy, zakrzywione lub 3D, w zależności od rodzaju układu. Wielki, bo teraz można działać z większym wzorem agility jak to ma się z belki barze, jest w stanie zmienić liniowej, skali odległości lub kąta, bez konieczności ponownego, nawet jeśli zmiany pochylenia.

clip image0052 AutoCAD 2012 top news, part onePonadto, nawet w tablicy mogą być kopiowane, chociaż nie mogą być tak, że. Można powiedzieć, chcę skopiować ten układ, w przypadku barów w tej samej belki, z tego punktu w tym celu. To sprawi, że wzorce, takie jak schody, krzesła dostosowane, lampy pokojowe, drzewa, itp. mogą być kopiowane w sposób używane polecenia Zmierz się z bloków, z wariantem, że utrzymać związek i powiązanie z obiektem w ustawieniu.

clip image0071 AutoCAD 2012 top news, part one

Duplikatówclip image0081 AutoCAD 2012 top news, part one Czyszczenie. Nie jest to zaskoczeniem dla tych, którzy korzystali z narzędzia SIG, gdzie Sprzątanie topologiczna obejmuje usunięcie zabrudzenia. AutoCAD 2012 teraz realizuje przycisk zduplikowanych elementów.

… To byłoby pomocne, gdy miałem miły asystenta, że ​​duplikat warstwy w jednym rysunku …

Jest więcej o rysunku z parametrów. Jest to jeden z najlepszych cech, które AutoCAD został osiągnięty, co jest innowacyjne w tym 2012 wersji jest to, że można wykonać go w locie z pomocy wizualnych wyświetlanych w każdym węźle obiektów. W tym filmie można zobaczyć go pracy, ciekawe, funkcjonalność, że przynosi to, co zrobiliśmy wcześniej jako obiektów prostych razem.

… Na przykład rysunek szczegółów zbrojenia … To było naprawdę szalone po zmianie proporcji i szef chciał zachować ostre zakręty na końcach.

clip image0091 AutoCAD 2012 top news, part one

clip image0101 AutoCAD 2012 top news, part oneCo nowego w Ribbon. Ciekawe dostęp nazwie Explorer Zawartość została dodana, to przypomina mi ArcCatalog tras, nie otrzymania głupca w poszukiwaniu plików za pomocą Eksploratora Windows.

Podobny do tego, że został dodany dostęp do AutoCAD Exchange, który był kiedyś widziałem, ale nie z pulpitu, co Ribbon tematy będą powiedział przeze mnie w innym wątku, ponieważ jest poprawa dostosowania, które zasługują na chwilę.

clip image0111 AutoCAD 2012 top news, part oneWiersz poleceń umiera, ale żyje. To jest kwestionowane, jak to jest Legacy Dinozaurów. Ale szybki dostęp do poleceń jest nadal powszechne rutynowe szuflad technicznych, widziałem więcej, gdy Ribbon narzędzie przyszedł mylić nas w programie AutoCAD 2009.

Teraz dodała autouzupełniania, podobny do tego, co robimy w Google, gdy piszemy o jedno słowo. To trzeba zobaczyć, jeśli pozostanie, ponieważ wiele osób może stracić w tym czasie tak wiele podobnych poleceń, być może dobrze byłoby, gdyby poszukiwanie staje się inteligentny i wrócić nam polecenia, które były najczęściej używane w wykazie lub zapamiętać nas dostęp klawisz szybko tak, że pamiętam.

Aids, które pomagają zwiększyć wydajność. Jest kilka nowości, które miały czas, ale jeśli przyjeżdżają, są mile widziane. W tym wydaje mi się, że Autodesk i Bentley to warn aby nie przyćmić moment, mieliśmy poprawę kolorów obsługujących ale dziwnych powodów płaszczyzn tworzonych z CAD (w porównaniu z GIS) wyglądają lepiej w czerni, że w kolorze.

Folie poprawie. To nic nowego w tej wersji, to faktycznie pochodzi z wersji 2011, ale zostało to widoczne przez Autodesk z większym naciskiem i jak widzimy pewne dodatkowe funkcje zostały uwzględnione. Microstation wprowadziły go od XM, ale co AutoDesk zrobił idzie dalej, jak widzimy wten film.

clip image0121 AutoCAD 2012 top news, part one

Rola przejrzystość jest zarówno w panelu właściwości dla każdego przedmiotu, nawet w menedżerze warstwy stosować do całej warstwy. Dodatkowo, można zastosować układ do druku i kontekstowo wynika z kilku stron, myślę, że może to spowodować wpływ na prezentacji wizualnej, jak i kiedy to osiągnął wypełnienie gradientowe.

… Do dzisiaj (rok przed Majów proroctwa) możemy wydrukować samoloty z ortofotomap background-color …

Istnieją jeszcze inne ulepszenia w układzie. Został on dodany skali opcję notatek, to pomaga, aby nie mieć ich stylu jazdy w tekstach, które służą tylko do poglądów etykiet. Dodatkowo, kierownik arkusz jest bardzo podobny do tego, co robi z Microstation modeli, ale z bardziej wyglądać i interakcji w pionowym oknem, który z pewnością przyczyni się do dalszej poprawy zarządzania wyjściowego.

clip image0131 AutoCAD 2012 top news, part one

Doskonały do ​​dokumentu. To jest z najlepszych, jeśli nie osiągnie trawienie jeszcze. Obraz okazał świat, ale niewielu z nas nie przypuszczał, proces, my, cywile.

clip image0141 AutoCAD 2012 top news, part one

Ale na pewno Autodesk Inventor będzie korzyści z niego, bo teraz importować modele, takie jak SolidWorks, Pro / Engineer, Catia, Rhino i NX.

Wreszcie, nie mogę pozwolić przejść przez to, co widziałem w pdf generacji plików. Jest to również kolejny problem, który nigdy nie dotarł do wszystkich nieruchomości, a nie jak teraz.

Generowanie plików PDF. To nie nowość, ale poprawa funkcjonalności, które pochodzi z wersji 2010 jest. To nie tylko wysyłanie, ale można określić, jeśli cały plik można wysłać, jeśli jest wysłać tylko jedną warstwę, układ lub jeśli wiele stron idą.

Następnie można wybrać rozdzielczość zdjęcia, a jeśli chcesz, że czcionki będą osadzone. To zajmuje dużo korzyści dla wygenerowanego pliku pdf, bo warstwy mogą być włączone lub wyłączone, to przypomina mi to, co już dawno zrobić programy takie jak Corel Draw i Adobe Illustrator … i wiele innych programów, które już to zrobić.

W przypadku MicroStation, jeżeli pdf nie jest generowany z opcją 3D nie pójdzie z oddzielnych warstwach, nie dłużej niż jest tak wiele opcji aby skonfigurować warunki wyjściowe, ale eksportowane do formatu PDF z 10 lat temu.

Tutaj można zobacz film jak pdf działa w programie AutoCAD 2012.

Co leży pod PDF. Prawdą jest, że generowanie plików PDF nie jest nowy, ale poza tym, lubię to, co sprawia, że ​​AutoCAD 2012 podczas wywoływania pliku PDF jako odniesienia i interakcji z nim. Chociaż jest to tutaj przez dwa lata (AutoCAD 2010), teraz AutoDesk czyni więcej hałasu za pomocą światła, ale przydatne usprawnienia.

To nie jest złe, najlepszy, jaki widziałem podczas interakcji z plików PDF, które zawierają warstwy wektorowej, ponieważ między innymi można:

  • Georeferencing pdf
  • Sprawdź klip do ukrycia części samolotu
  • narysować na tej przystawki za pomocą wektorów na pdf
  • Włączanie i wyłączanie warstw PDF

W każdym razie, po prostu brakuje opcji, aby łączyć lub Ogrodzenie copy i dostosowania go do DWG i bylibyśmy zadowoleni. Dla Microstation, pdf może georeference ale zachowuje się tak, jakby to był obraz, nie można zrobić przystawkę lub interakcji z warstw i czuję, że oba nie mają natychmiastowego wsparcia rozpoznawania pdf georeferencing.

________________________________________

I dobrze, aby nie zrobić post, który dociera rów oceaniczny, jestem tutaj z tego pierwszego przeglądu programu AutoCAD 2012 nowych funkcji. W dalszym ciągu w następnym poście.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.