Home > AutoCAD 2012, ne zaman?

AutoCAD 2012, ne zaman?

Bu bahar biz AutoCAD 2012 yeni sürümü göreceksiniz, bazı haber bu çok yakın olduğunu görünüyor bize olun. Biz kadar biz beklediğiniz bilinen değil, daha ne daha Anglo-Sakson topluluklar yorum ve benim ışık tahminler; benim beklenti şimdi beni oldukça etkiledi ve işgal bırakır AutoCAD WS yeni olarak görebilirsiniz ne odaklanmıştır.

Şimdilik ben 4 bağlantılar AutoCAD 2012 varış haberdar olmak için bırakın

clip image0011 AutoCAD 2012, when?1. AutoCAD 2011 ve AutoCAD satın 2012 ücretsiz almak

Bu AutoDesk tanıtım olduğunu Amazon üzerinde çıktı, Çizgi platformda ve 1.000 dolar yakın bir fiyat ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bu abonelik şeklinde çalışır ve LT sürümüdür.

Kim için çok kötü değil 2012 sürümü bekliyor ve artık sabırsızlanıyorum.

2. AUGIMEXCCA kısa bir süre için kapanır

Ben zaten daha önce konuşmuştu ne Meksika, Orta Amerika ve Karayipler İspanyol kullanıcıların katkıları toplar bu büyük topluluk uluslararası değil versiyonu da duraklatıldı. Biz bize vardı kaynakların büyük bir boşluk dikkate miktarda sol rağmen bu kısmi emeklilik geliştirmek için olduğunu biliyorum. Biz onların dönüş görüntüleme ve içeriği navigasyon kullanılabilirlik video kolaylaştıracak umuyoruz, biz bir şey eminiz: dönüşlerinde AutoCAD 2012 gelmeden önce olacak.

3. AutoDesk kullanıcılar için İspanyol toplum

Bu son zamanlarda iyi kaynakları, bağlantıları ve haber ile, başlattı. Artık İspanyol bloglar içeriği az, ama yayan ve Forum sıcak alırken, daha fazla olacaktır. Ilginç bir site takip etmek için AutoCAD 2012 varış, ama bana Bentley onun dağınık ağlar (Askinga dahil) ile yaptığı gibi AUGI burada göç olabilir izlenimi verir.

clip image002 AutoCAD 2012, when?

4. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz AutoCAD 2012

Ile bu işleri AutoDesk beta toplum (Eski myFeedback), hangi bu sürümü ulaşmadan önce test etmek için son sürümlere indirmenize izin veriyor. Bunun için, kayıt, sınamak biz test için var makine tipi kayıt ve birkaç gün içinde test amaçlı tam sürümünü indirmek için bir ilişkili projeler bağlantı bize gelir için AutoDesk yazılım türüne dahil etmek zorunda.

5. Bize AutoCAD hakkında konuşalım

Son olarak, yeni AutoCAD 2011 özellikleri sunuldu yol bizi oldukça mutlu sol bir site belirtmek zorundadır. Ben bahsediyorum Fernando Montaño günlüğü, Kesinlikle biz 2012 sürümü varış ve ima her şeyin daha fazla haber olabilir, “AutoCAD hakkında konuşalım”.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.