Home > AutoCAD 2009 yılında Şerit Çıkarma?

AutoCAD 2009 yılında Şerit Çıkarma?

Eski muhafızları birçok kullanıcı AutoCAD 2009’daki menülerin çok Şerit tarzı tasarım gibi değil, ama çok tekme değer yoktu. Sadece biz temel araçları bizim gibi aynı hastalık değildi farklı bir çizim tahtasında, üzerinde çalıştığınız olduğu gibi, sadece nöronal oryantasyon bozukluğu bir sorun. Bu Office 2007 ile oldu ve menüleri konumu kullanılan komutlar kullanarak zaman alır ve AutoDesk bu formu geri dönmeyecek, çünkü buna alışması gerekir çünkü artık AutoCAD ile, biz rahatsız.

Şüphesiz bu konudan İngilizce bloglar kapsamlı yazdım ve yaptım gibi AutoCAD 2009’daki el, bu durumda ben Şerit ile hayatta kalan için bazı ipuçları bırakacak, yeni tasarım yararlanmak için bin ipuçları söylemeliyim …

clip image00198 Removing the Ribbon in AutoCAD 2009?

clip image00267 Removing the Ribbon in AutoCAD 2009?0. Şerit alışın

Bu ilk değil, gelecek nesillere de bunu göreceksiniz çünkü değiştirmek zorunda kaldı. Kılavuzlar bu şekilde gelecek ve aynı şekilde AutoCAD R12 yan menüsünde metin komutları geçmek için bize maliyeti, bu içki er ya da geç alınmalıdır.

En var olabilir AutoCAD 2011 2008 olarak arayüzü yapmak için bir seçenek getirecek olmasıdır. Ama biz çok umut olmamalıdır.

Eğer kenara koyunuz eğer, V8i sürümünden MicroStation tarafından uygulanan görev navigasyon oldukça benzer kötü değil. Bunun için, fare sağ tıklayın “Unlock” seçin ve sonra sol kenar boşluğuna sürükleyin vermelidir.

1. Şerit gizle

clip image00350 Removing the Ribbon in AutoCAD 2009?Gizlemek için, sadece “komutu yazınribbonclose“Ve görünümü kaybolur. Aynı Şerit çubuğunda sağ tıklatın veren ve “yakın” seçimi yapılabilir. Bunu görünür hale getirmek istiyorsanız tekrar “komutu yazınşerit“.

Tamamen gizlemek için gerek yok olsa da, “kullanabilirsinizazaltmak“Seçeneği ve bizi etkilemez ve sonunda ihtiyacı olan dördüncü sevgi kapma için erişebilir masum bir bar tutulacaktır.

clip image00436 Removing the Ribbon in AutoCAD 2009?2. Komut çubukları etkinleştirin.

Gizlemek ya da en aza indirmek eğer ortak kullanım barlar gerekir, bunun için biz sol lateral kenarına gidin ve fare düğmesini sağ tıklatın vermek zorundadır.

Daha sonra AutoCAD seçeneği, bizim ilgi bar seçin. Genel olarak:

  • Çekmek
  • Ben Değiştir
  • Boyut
  • Katmanlar
  • Yakınlaştırma

Ve tamam olduğunu, şimdi eski benzer. Şimdi bizim iş başlamak için zamanı!

clip image00522 Removing the Ribbon in AutoCAD 2009?

Menü çubuğu (Dosya, görünüm, biçim …) erişmek için köşedeki kırmızı mektup başvurmak zorunda olacak.

. Bu 25 en sık kullanılan komutları bu yöntemi olarak, tüm bu değişiklikler bir dosya olarak kaydedilebilir, özel çubuklarını kullanarak, aynı zamanda mut olası ayarlar ve bunun için de bir çoğaltmak mümkündür:

C: Documents and Kullanıcı Application Data Autodesk AutoCAD 2009’daki R17.2 trk destek acad.cui Ayarlar

Daha sonra değişiklikler USB kaydedilmiş veya yabancı bir makine bizim iradesine uygulamak için e-posta olabilir.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.