Home > Amerykańska – style building, inny wave

Amerykańska – style building, inny wave

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na koniec tego postu

Interesująca dni, Głównym celem of ta został uczenia się konstruktywnych technik, na mieszkania w Stanach Zjednoczonych.

Training nie było good, i I nadzieję, że do pisać o nim powoli do tego stopnia, z dnia mojego czasu, w tym przypadku I chcą, aby skupić się na mojej percepcji z dnia gringo (*) Style.

Hispanics zostały wielcy różnice kulturowe, z tym budownictwa mieszkaniowego Amerykanów jest przykładem

Dla nas, zakupie domu jest basic potrzeba, ściśle związane z rodziny, i to jest powszechne, że young man, którzy kończył już swoją na uniwersytet będzie wziąć ślub i w towarzysza z jego partnera będzie wyglądać za domem, lub będzie budować jeden, aby być się z ich dorosłe dzieci wiek dzieci gdy reszta z dnia ich życiu lub co najmniej, jak daleko, jak to możliwe. (My, I ‘m rozmawia o środowiska, w ogólnym mesoamerican)

In domu case Amerykanina jest a Status raczej, niż tematyce konieczności. Oni wolą wynająć zamiast z posiadające dom w mieszkalnych (część pola), w którym nie jest clip image00135 American   style building, another wavedzieje z ich stylu życia.

Budowa naszych domach ‘jest silnie związane z materiałami i okolic i warunków bezpieczeństwa. So pory my użyć dużo agregaty, takie jak z cegły, bloku betonu, zaprawy i zbrojonego betonu. We blisko takich znanych naszą właściwość z silnym ścianie, aby chronić się z nami od przestępców,, a my uczynić clip image00220 American   style building, another wavepewien, samochód jest wewnątrz w domu, jeśli to możliwe, używamy serpentynach siatkę lub energię elektryczną … i more masz pieniędzy, wyższa wall będzie być.

Oni nie, po prostu użyć płot z dnia drewna tylko w w z tyłu z dnia tej dziedzinie (podwórze), Ale w z przodu są one bardziej z zainteresowanych, aby wyświetlić ich green grass. Ich samochód jest w tej powierzchni postojowej z dnia garaż, Oni po prostu korzystać z tej i wewnątrz jest cellar gdzie oni przechowywać wszystko, co oni nie potrzebujesz.

Ich materiały są lekkie, wood, cement i gonciany. Ich potrzeby są szalone dla nas, air conditioning jest koniecznością i ma go on 24 godzina dni; wszystko ma ubezpieczenie, która zakrywa go i tam są wysokie standardy sąsiedzkie, aby być respektowane. Nie zaniedbuj swój trawnik; nie mają wozy w na podwórku,, jeśli przejdziesz ze swoim psem w dół ulicy i to defecates, można umieścić out specjalną torbę, kupili at Wallmart i pick go up … i standardy takie jak te,.

To było bardzo interesujące, aby zobaczyć to, co oni myślą of nas, oni nie lubią naszą zwyczaje my nieść, aby swoich miastach. clip image00313 American   style building, another waveMamy podróżował różne przedmieścia i dzielnic przypadku gdy istnieje wiele Latinos (chociaż oni powiedzieć,, aby everybody Meksykanów, którzy mówią po Spanish) i są reality, że nie może być unikać. Latinos dokonały płoty siła zrywająca swoje tradycje, my mają samochody w złym stanie zaparkowanym w przodu i jak wielu żyć w domu,, mamy podwórko o pełną of 700 dolarów samochodów. Ten nie jest tak bad, ale to jest szkoda,, aby zobaczyć śmieci on na ulicach, wiszące ubrania na temat ogrodzeniu i solidną systemu, z którym może on być torturowany nawet Freddy krugger.

Byliśmy w na obszarze z dnia ludzi, kolorystycznych (bez bycia rasistą, są one black) i również Houston wysoki area value. My także odwiedził przez ulicę, w którym George Bush mieszka w obszarze znanym jako Memorial.

clip image00411 American   style building, another wave

Few konkluzje może I rysować, najpierw jest to, że Amerykanie są szalony (większość). Osoba, buduje 3.500 ft. kw., dla których będzie on płacić 950 dolar 000 i, w którym tylko dwie osoby będzie żyć … oh, i dog, wszystko, co dla robi stylu życia, i zaprosić co dwa miesiące ich przyjaciół do jedzenia kiełbasek w mieście na dziedzińcu, nie pić jakieś piwo i powiedz bardzo złe dowcipy … to jest szalony. I, że jestem pewien, oni nie mają najmniejszego pojęcia,, że na góry? W Ameryce Środkowej jest house zbudowany z okrawkami drzewnych, z dachem Dachówka, dwa pokoje, w którym ludzie 7 żyją i przetrwać z 60 dolar miesięcy … lub mniej.

To prawda, są one różne kultur, w tym przypadku I jestem po prostu making porównanie z na obszarze Mezoameryki.

Ale apart od szoku kulturowego, szkolenia nie było excellent; wiedzieć, swoje techniki budynek, i jak one got, aby uprzemysławiać ich proces chociaż now są one w poważnym podziałem według globalnego kryzysu.

UWAGI TŁUMACZENIE:

UWAGA NAZWA: Gringo: To jest bardzo powszechne w Ameryce Łacińskiej używać słowa “gringo”, odnosząc się do czegoś lub kogoś z rodzimych USA. So, Amerykańska jest nazywany ‘gringo’ i w tym przypadku oryginalna title byłoby: ‘building style Gringo: another wave’

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.