Home > 7 egeomate za wskaźniki nastroju

7 egeomate za wskaźniki nastroju

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Przyjaciele, jestem podróży, długą podróż. Mało coś z oddechem między wierszami jest wydany dzisiaj, nie internet, nie mobile sygnału, nic! Między budowy modelu rozwoju lokalnego, komplementarną do planu zagospodarowania przestrzennego i złudnych takie rzeczy spędzę cały tydzień … i koniec jego żebra.

Serce: Człowiek, po prostu trzeba zobaczyć dwa ostatnie projekty. Jesteś od nostalgii aż do delirium dwa kieliszki wina na pusty żołądek.

clip image001278 7 egeomate’s mood indicatorsCholesterol: 5,7, trudno się z jaj, chorizo ​​i smażone ziaren z świni masła z tropikalnego zachodu.

Ciśnienie: Normal, ale zakazano mi adrenalinę, niepotrzebne, chyba będę musiał jechać więcej niż 6 godzin, jeśli nie chcesz skończyć spanie w jednym zacatera (*) Ponownie.

Czas: Kilka dni wspaniałe wakacje, szkoda, że ​​to nie może być przez cały tydzień.

Praca: Sukces na 5 konsultacje katastralnych wartości, to przyjemność mieć zasoby ludzkie tej jakości. Jeden z czterech dostał wytrząsa (**), Ponieważ major zawahał sekund.

Extras: Szkoda, że ​​jeden z uczniów schowany pół stopy; dobrze, coś innego, prawie. Ale dobrze, że byłoby żal nie obsługuje go.

Wędzony: To działa G! Narzędzia, inspiracją, aby Administrator Geospatial może pracować z Bentley Map, z premedytacją planu tylko wybrać zainteresowania użytkownika.

Z wszystkiego, albo nic, będę z powrotem w ciągu kilku dni do cywilizacji.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) zacateraJest to nazwa ptaka (Sturnella magna), która mieszka na prerii nazwie Zacate pełnym ziół. W post, autor nawiązuje do tej łąki.

(**) chiripiorcaTo słowo, które nawiązuje do wielkiego ataku, być zawał serca. Charakter TV o nazwie “El Chavo” używał go.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.