5 Ważne rzeczy Be Inspired 2012

Ci, którzy się na Twitterze @ Geofumadas Konto może zauważyłeś dwa pełne dni poświęcone # BeIn2012 tagiem. Aby zaktualizować skoncentrowany nadmiar treści w ciągu zaledwie trzech dni, tutaj jest podsumowanie 5 rzeczy, które wystają z Be Inspired:

1. Najciekawszym projektem

Od 57 projekty finalistów, Złapał moją uwagę system wykonany przez chłopców Azerbejdżanu, który muszę przyznać, że mnie zaskoczył. Opracowany z VBA na PowerDraft (wersja ekonomiczna MicroStation), osiągnięcia, jak starożytny XFM poprzez (Poprzednik-I modelu), aby atrybuty obiektów “, które są tworzone z DGN, zarządzanie nimi z PostGIS, tak że:

· Obiekty są zbudowane

· Zajęte są atrybuty przestrzenne na bieżąco

· Wprowadzona atrybuty tabelaryczne

· Wszystko wpada w bazie danych PostgreSQL

· Zarządzanie Przedmioty poprzez PostGIS bez kręty Geospatial Administrator

· Opublikowany ostry rozwój na MapGuide OpenSource

clip image0013 5 Important things of the Be Inspired 2012

Choć nie wiemy, czy będą wygrywać, to z pewnością będą one eksplodować ten rozwój, bo do tej pory wiele osób niechętnie korzysta Wydawca Géoweb aż formatu idpr pozostaje będąc w internetowej wersji interchange i Geospatial Server utrzymać ceny z rozsądku. Razem, GIS dla Bentley jest plus dla użytkowników geoinżynierii, a nie linii pionowej.

2. I-modele, Bentley BIM

Bentley nalega na zwiększenie jego wędzonego formę, która może być widoczna z popularnych aplikacji, takich jak Office, czytniki PDF, iPad, Revit i Civil3D. Mimo, że jest to nie więcej, niż “uporządkowany“Wersję XML wbudowane w mapy, to w końcu jest standardem, który skoncentruje zarządzanie danymi i będzie DGN strawne dla konkurencyjnego oprogramowania i użytkowników poziomu non-specjalisty. Większość ostatnich przejęć, że Bentley zrobił po V8i nie są zorientowane na zakup nowych technologii, ale potencjalnych klientów korzystających zmian, które mogą zwiększyć I-modelu. I to jest dobre teraz zobaczyć tyle rzeczywiste przykłady świata w obieg od koncepcji, architektury, konstrukcji, ochrony środowiska, wzornictwa i projektowania budowlanego topograficznych, w których identyfikacja jest zintegrowany w obiektach rzeczywistych.

clip image0022 5 Important things of the Be Inspired 2012

W więcej niż jednej prezentacji zrobili serdeczne pozdrowienie do formatu DWG, które w tym roku dodano nowy format. I to jest to, że od wersji 7, która trwała, gdy byli 16 bitów, Bentley stworzył DGN V8 tylko z 32 bitów i lewo skok to gotowy do 64-bit może dostosować się do via I-modelu atrybutów. Big decyzja, która sprawia, że ​​nie cierpi przez wersjami, poz że na pewno wybuchnie bardziej z powodu konkursu obecności.

3. CONNECT, Bentley Dropbox

Bentley przygotowuje nową fazę, co było znane jako Bentley SELECT, wydany w 1994 roku. Teraz staje się przestrzeń do przechowywania i synchronizacji jako stylu Dropbox, zwiększenie zawartości Chmura, aplikacji mobilnych i intranetu.

clip image0032 5 Important things of the Be Inspired 2012

4. Telefon komórkowy jako główny temat

Nie jest zaskakujące, by jego ważności, ale zaskoczył nas priorytet mają nadane mu tym razem. Widzimy więc ProjectWise i AssetWise Zjednoczeni aplikacji mobilnych. Ostatni rok pokazał nam, na iPadzie, teraz na Androida i Windows Mobile jako Tiles UI stylu.

Obiecujące SDK, zakład na wszystkich trzech głównych platform, pośpieszne sojusz z Trimble,Descartes empowerment z itara / Pointools powiększonej pokazy na żywo potwierdzić to, co jest symbolem tego wydarzenia: łączność za pośrednictwem telefonów komórkowych.

clip image0042 5 Important things of the Be Inspired 2012

5. Bentley Media Designer, GIS zastosowane do sieci

To jest wersja w PowerDraft / style PowerCivil, że koncentruje się na sieci systemów związanych z której mogą być stosowane do hidrosanitary projektów, systemów transportowych oraz z BentleyMap możliwości domagania się zabić aplikacje i co poprzeczne z cholernie I-modelu.

clip image0052 5 Important things of the Be Inspired 2012


Podsumowując, wielkie Be Inspired, że raz trzeci odbywa się w Amsterdamie, prawie równolegle doSPAR Europe w Hadze. Tym razem jesteśmy w hotelu o zaledwie kilka kuszących dzielnic turystycznych. Z tej samej inspiracji Cannabis ludzi Bentley, widząc, co się stanie w ciągu 5 lat, ukierunkowane na długoterminowe strategiczne użytkowników biznesowych.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.