Home > 2011: Ne sunuyoruz: CAD Platformlar

2011: Ne sunuyoruz: CAD Platformlar

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Arkadaşlarınızla Merhaba, tatil, havai fişek gibi yapmamışlar nacatamales (*) Ve Yeni Yıl sarılarak. Bu haber için iyi bir yıl yaşam bu tarafında geri olmak güzel.clip_image001

AutoCAD arayüzü iade olan 3 yaşındaki geliyor ve onlar da 2000, 20004, 2007 veya 2010 olduğu gibi bu bir dönüm noktası olabileceğini söyleniyor.

Öte yandan Bentley on yıldır neredeyse yürür sürüm 8 için ‘i’ (artı 3 Seç) kazanılmış olan onun ikinci yıl için geldi. Bu yüzden mantıklı ikimiz de fark görünür ve mantıksal dizi büyük değişiklikler için zamanı diyor ve artık dört yıl olabilir ve üç yıl zaten … uzun haline gelmiştir olamaz, bir yıl içinde bir şey oluyor varsayalım.

AutoCAD:

Bu Mayıs ortasında biz lansmanı tanık olması olasıdırAutoCAD 2012 –Ironman gibi bu yıl icat-, Son iki eğilim dayalı biz 2008 yılından bu yana gördük. Talep listeleri kullanılabilirlik daha fazla hız ile gitmek için ve zaten test için ücret AutoCAD 2012 download özgür olabilir, ancak şimdi biz, çok ayırt etmeyin, bu konuda çok az konuştuk olmuştur.

İlk seçenek komut satırı tabanlı yazılım eski göç ısrar ve bize yine düğmelerini kullanmaya zorlamaktır. Her gün aradım nerede bu için, kullanılabilirlik laboratuvarları uygulamak zorunda olması gerekir, çünkü bu, çizim yönetim kurulu tarafında iyi clip_image002, iş akışları ve lineer çizim düzlemde daha fazla nesneleri daha sezgisel kullanım düşünme. Hala basit vektörleri düzeyde BIM modelleme sanmıyorum, ancak AutoDesk 2010 ve 2011 sürümlerinde yaptığı en son yenilikleri çoğu bu yönde gitmek. Eğlenceli bir uygulamadır çünkü yapmak istiyorsanız, 2013 yılından bu fırsatları çünkü başka bir dwg sürümü, değil gerektirir ama olacağını hatırlatıyoruz dikkat edin kandırma ve avantaj elde (**) Potansiyel rakipler için.

Biz, asetat, zorla sabitleri (kısıtlamalar) ve ekspres alet kullanmadan nesneleri gizlemek için seçenekleri gibi şeyler sevdim ancak kötü olmaz bu rakipleri en iyi şekilde birden çok monitör ile çalışma almak için bağımsız dinamik görünümler gibi yapmak sahiptir üzerinde bulunmaktadır. AutoCAD 2011 zaten daha fazla hız hızlandırabilirsiniz gösterdi; uzun render gelişmeler (kendi içinde şimdilik eski olan) için terk olmasına rağmen biz, AutoCAD 2012 bunu yaparken devam umuyoruz.

Her gün görürsünüz diğer eğilim Mac kullanıcıları ‘niş istismar edilir. Bu zor ne de ben bir kez daha zaten Mimarlar irade yeterli sahip vardı piyasa ArchiCAD dışında bırakarak düşünce olacak inanıyorum. Olmamalıdır Onlar ne çok beyaz çizgi şirketi gibi PC dönem yakın düşüş önce önümüzdeki 5 yıl için verdiğimiz söz, ileri sürmüşlerdir görmek gibi AutoDesk, uzun vadeli eğilim devam ediyor. Bence AutoDesk bu yıl için biz elma sürümünde gelecek inanıyorum Civil3D olarak Maya, Revit, Inventor ve diğer özel bağlamlarda anlamına gelir cephanelik iPad ve boşuna dahi çalışmaya ısrar edecek.

Eğer öyleyse, ben bir hava alacağım yemin ederim. -Ha,Zaten istiyorum

Ancak, bu konumlandırma seviyesi, borsa kamu varlığı ile yazılım inovasyon (yatırımcıların belirgin ruh hali) için daha rekabet azaltmak için daha savaşır. Bir düşüş noktası ulaşmadan önce ineklerin en iyi şekilde yararlanma. Ben kıllı ekip düşünülemez şeyler düşünerek bir bodrum katında kilitli olduğunu hiç şüphem yok, ve bir daha aynı komutları daha fazla bir şey bize sürpriz olacak inek bir iş toplantısında Yahudi olmayanlardan tarafından atılıyor bilinen bir riski ile tablo.

MicroStation

Bu yok yaratıcılık sonunda (adına) olacağını artık 4 daha fazla olarak Select Küme devam edebilirsiniz Bentley, için büyük bir yıl olduğunu. Kamu olmak değil ama bir aile mirası onlara irade neredeyse yeniden tasarlamak daha fazla özgürlük verir; ne olur bu şirket sigara olmasıdır. Bu yüzden bile aynı şeyi yapıyor, bunu kullanarak ancak vektör ötesinde bir vizyon ile vurgular V8 güvenilirlik, aşan bir isim bekliyor olabilir.

clip_image003

Bentley patlayacak Bence eğilimler ben-modeli olacak. Bu büyük bir güvenilirlik ile şüphesiz, Navigator ve DGN sevdirmek anlamına gelir, ama biz Bentley MicroStation tarafından bilinen varlık durdurmak ve esir piyasa üzerinde Wise ve Wise Varlık Proje tanıtmak istediği düşünün meydan kolay değildir. İyi bir strateji başka bir gezegenden getirdi görünüyor harika bir formatı ile standardizasyon etrafında bitkiler, mimarlık, mühendislik ve ağların hatları arasında daha fazla etkileşim birleştirmek olacaktır – ama neredeyse tarafından bilinmeyen bu gezegen-.

Inanılmaz bir şey her zaman aynı v8 DGN olacak olmasıdır.

Hiçbir yerde büyümüştür bir market ve torunları miras çok az ilgi almak riskini olmanın zorluğu borsa alıntı fikri yol ya da büyük bir alıcı bulabilirsiniz çünkü (, sürpriz bekliyor olacak eğer ) aynı motivasyon ile var. Uzun vadede uyumlu olacak garanti vardır, çünkü ne karlı, Microstation konumlandırma niş araçlar için XFM uygulamaları geliştirmektir. Hatta AutoCAD 2011 terk gibi, Bentley. Net elinde her şeyi bırakarak sona erecek VBA, unutmadan.

Diğerleri CAD

Başka bağlamlarda diğer büyük markalar vardır, burada, clip_image004Daha fazla yere sopa olanlar var. CBS ve modelleme aksine, Açık Kaynak en az dwg veya DGN son sürümü okumak ve düzenlemek ciddi rekabet amacıyla kısa konumlandırma vardır. Ben iki alanı açmak için değil kendi aralarında bir anlaşma, işletim sistemi için yazık olduğunu düşünüyorum, ama aralarında bir daha yakından birlikte çalışabilirlik bize avantaj bırakır. Biz QCad, BRL-CAD ve hatta diğerleri hatırlıyorum ki orada çok bilinmeyen diğerlerinden haber beklemek Yani bilmiyorum.

, Yazılım ödenmiş olması AutoCAD mevcut popülaritesi yer kazanmak için çabalıyor olsa da yakın gitti bir, IntelliCAD edilir. 2009 yılından bu yana sadece AutoDesk Şerit ile, bir etki yaratmak için ucuz olmaktan daha alır dezavantajı ile kaldırım, aynı kriterler savaş popülerlik, otokrasi ve şüphesiz bazı basit kötülük dayalı bir onları bıraktı.

Yani?

Biz sıcak su çok doğrusal bir konu (CAD, değil uygulamaları) icat için umut olacaktır. Onlar kolaylaştırdı çünkü Ama demonte grafit çubuklar geldi, taslak toz veya elektrik taslak, radikal değildi ama bizim hayatı değişti buluşlar gibi, yeni sanki aynı şeyleri yapmanın yetenek geri dönmek için değer bize ne sıkıntılar vermek (***).

Xml hatlarına hayat verdi uzun zaman önce bize büyüleyecek olmaktan her uçak izleme önlemek için katmanları olan büyüsü, sadece durdu. Kesinlikle biz bize konumu ve Cad sanatçının adını daha fazla mutasyona uğramış yapmış CAD birçok değişiklik gördük.

Yanımda için ben bu arkadaş Steve Jobs çivi ile uçak yapımı bizi istiyor göremiyorum, yaptığımız şeyler kolaylaştırmak ısrar umuyoruz. Ipad için bir kalem yapmak isteyen değil üzerindeki ısrarı beni endişelendiriyor.

TERCÜME NOTLAR:

(*) Nacatamales: Bu kahvaltı veya öğle yemeği eşlik geleneksel Orta Amerika yemektir. Tamales gibi mısır ile yapılır.

(**) Darle la vuelta: Bu jargon anlamına gelir: kandırma ve bu nedenle rakiplerin girişimi kazandı şey yararlanmak almak.

 

(***) Lo que daba lata: Bize sorun veren bir şey.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.