Home > 120 lat Krajowych Geographics

120 lat Krajowych Geographics

Kilka lat temu, przyjaciel, który ruszał do kraju dał mi swoją kolekcję magazynu National Geographic, że pełna i ćmy, teraz zajmuje dużą część mojej półce, więc kiedy ogłoszono cyfrową wersję dla 160 GB dysk twardy, mam manię, że nie przekazując go. Po przejrzeniu wielu lat, aby wiedzieć, jak ogłoszono, najlepszy komputer w 1972 roku, uznając, że za każdym razem, tak często powodowało ten sam temat, ale z dalszych badań, uznaję, że to było bezcenne nabycie.

Zawartość

120 lat materiału, z 1888 do 2008 treści w 160GB dysk twardy, choć zawartość osiągnie tylko 100 GB i 60 z wolnego miejsca na wszystko zmarnowane. Jest to również o wiele bardziej praktyczne niż kolekcji płyt DVD, które przeszkadza konieczności zmiany dwóch z każdego trzech wyszukiwań.

clip image002126 120 years of National Geographics

Można wyszukiwać według roku, z tym rozwija się katalog, który pokazuje okładki w formie karuzeli podatkowej jest. Następnie można wybrać, przeglądać i powiększać jak Czasopisma online zrobić teraz modne cechę.

Można również wyszukiwać według obszaru geograficznego, który wyświetla Bing mapy (dawniej Virtual Earth). Gdy znajduje się w obszarze, zawęzić wyszukiwanie tematyczne, co wskazuje na mile promień. Ta opcja wymaga, aby być podłączony do Internetu, to raczej powolny MAP rozmieszczenie ale to oczekuje poprawy w przyszłości, które mogą okazać się większe okno.

Szukaj według słów kluczowych jest cudem, na przykład, jeśli chcesz flagi państw Stanów Zjednoczonych, mam umieścić tylko Flagi państw Ameryki i gotowe, zostało opublikowane w październiku 1917.

Je, je zobaczyć, co ciekawe jest coat of Colorado. Ja przysięgam, że widziałem to gdzieś.

clip image00392 120 years of National Geographics

Istnieje również szukaj kolekcji i oznakowania funkcja o nazwie lista czytania, gdzie można umieścić znaki etykietami zgodnie z zainteresowaniem. Na przykład, jak mam nawigację, gdy znajdę ciekawą mapę, mogę przesłać go do znacznika “map interesujących Geofumadas” lub “Meksyk mapy”, więc to może być znaleźć za pomocą jednego kliknięcia w dowolnym momencie.

Usability

clip image00468 120 years of National GeographicsJest on oparty na Adobe Air, więc już aktualizacja jest rozkoszą, cechy, że stare encyklopedie nie mógł pokonać. Po raz pierwszy zabrakło, zajęło jej czas pobierania nowy build, ale działa jak cud.

Funkcjonalność jest dość dziwny, ponieważ dostęp do danych menu, czytanie tworzenie listy i nawigacji iz powrotem jest bardzo nieprzyjazny. Po nowej kilka godzin czuje się lepiej, ale nie zaszkodzi się panel boczny, aby łatwiej poruszać się na treści i kilka ulepszeń, aby zrozumieć, jak wrócić.

Cena

To może być zakupić online do US $ 199, co wydaje się wysoka, ale jeśli rozbić, zakładając, że było 12 czasopism za rok, to będzie:

160 GB dysk twardy: $ 80.00

Nagrane na nazwę dysku: 9,00 dolarów

120 lat magazynów: 110 dolarów

Dzięki temu, każdy magazyn cyfrowe dotyczy:

  • 8 centów
  • lub 5 centów z euro,
  • 1 nowe peso meksykańskie,
  • 39 chilijskich pesos
  • Lub 1,53 Lempiras Hondurasu

Podsumowując, jest to świetny zakup. Mój syn kocha go, jego niewinność dotknął mojej duszy:

Czy dasz mi to, gdy nie będzie można trzymać?

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.