Home > 12 saat içinde Yalnızlık Yüz Yıl okuyun

12 saat içinde Yalnızlık Yüz Yıl okuyun

Eğer 12 saatlik uzun bir yolculuk var ve şu anda literatürde García Márquez Nobel Ödülü okumak istediğiniz düşünün.

En iyi yolu kitap satın almak ve bir kitap bir kütüphanede için asla yeterli değildir ve iyi bir ruh hali içinde okurken, eski romantizm, Duty Free 26 dolar gibi zevkli bir okunur. Ayrıca 13 $ artı nakliye için Amazon üzerinde satın alabileceği, bunun için iş bu tip mevcut değil Yakmak, Ancak 10 $ için giderdim o olsaydı.

Başka bir alternatif tamamen duymak olduğunu, en azından bu bazı temel araçları ve on dört dakika sürer. Bu seviyorum ama acele etmeyen biri için beklerken bu geziler veya saat kullanmak için çok iyi bir yoldur.

1. İnternetten indirin

clip image001110 Read One Hundred Years of Solitude in 12 hoursKimin telif süresi dolmuş veya kayıtlı hiçbir zaman çok klasik kitap olduğunu açıklamak gerekir, ve bu yasadışı ödemeden internetten indirilebilir. Bu (burada Neerlandia ve teslim başlamak için şimdi, Mel Zelaya’nın sonraki adım anlamak (ama eski bir şekilde) Ben bu günlerde tekrar okuma oldum sadece ne çünkü bu durumda Yalnızlık Yüzyıllık bir örnek, koymak diyor zaman: w … I) ne istediklerini biliyor yere götürün.

Eğitim için, bu txt, doc ve pdf biçimlerinde mevcut kitap bağlantıları vardır bir yerdir:

http://www.bibliotheka.org/?/buscar/Garcia% 20Marquez% 20Gabriel

 

2 txt için dönüştürme

Bu sadece Adobe Reader 9 ile dosyayı açmasını gerektirir ve txt olarak kaydetmek söylüyorlar. 1.9 MB dosya 808 kb gider.

3 Metin (wav txt) ses dönüştürme

Mp3 kalitesiz olduğu için bu SodelsCot Standart kullanılır için, ses metin dönüştürmek seçeneği ile, metin dosyası biçimini seçin, ben kilo daha az olmasına rağmen, o zaman 12 kHz frekans ile ayarlamak ve görmezden için bir seçenek aktif tutmak var wav tercih xml etiketleri.

Düğmesine “dönüştürmek” basılması işlemi başlar ve sadece 11 dakika sonra dosya dönüştürülür. Formatında 8 494 sayfa 12 saat ve noktalama için açık bir saygı ile okuma 57 dakika süre ile 997 MB bir dosyada “x4”.

clip image00236 Read One Hundred Years of Solitude in 12 hours

Daha sonra bu konuda Aigo belleğe koyuyor ve yolculuk keyfini çıkarın.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.